Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem, ten tor w latach świetności służył do testowania i przechowywania aut FSO, a nie do upalania, czy driftu. Do pracowniczych osiedli po drugiej stronie Jagiellońskiej hałas nie dobierał iż nie miał skąd, a teraz podobno na Targówku było słychać. Tor na Żeraniu jak dla mnie to było magiczne miejsce w Stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZRADNOŚĆ. Cały dzień jeździłem, załatwiałem sprawy, żeby zdążyć popołudniu do przedszkola na przedstawienie, potem jeszcze mały wypad poza miasto polną drogą i do domku. Ale przecież auto brudne od pyłu i kurzu więc pojechałem opłukać dokładnie, łącznie z nadkolami. Zadowolony z efektu wsiadam i .... cisza. Nie ma zapłonu, nie można odpalić. System bezkluczykowy w Fordzie działał genialnie, aż do wczoraj. Co gorsza to kierownica była zablokowana, a przede mną ściana. Nie można wypchnąć auta. Ostatecznie wezwałem Assistance, a tu kolejka że hej. I tak umyłem auto mechanikowi. Teraz się męczy, wydaje się, że gdzieś weszła woda. Najgorsza była ta bezradność i nie moc, brak możliwości skręcenia kół. Gość z Assistance miał problem wciągnąć auto, bo mało miejsca było. Niestety auto nadal nie odpala.

Volvo to mogłem myć gdzie chciałem, jak chciałem, czym chciałem. A zachciało mi się Forda i teraz nie wiem co dalej. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba fura. Ja bym sprzedał.

Qrde 3 m-ce temu kupiłem, z pewnego źródła. Nie sprzedam, a naprawić i tak muszę, bo kto by kupił. Zobaczymy co jest przyczyną. Dziwi mnie fakt, że w przypadku unieruchomienia auta nawet kierownicy nie można skręcić. Zostaje tylko laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziliśmy dzisiaj awaryjne odpalanie wg instrukcji i też nie działa. Bezpieczniki sprawdzone. Mechanior podzwonił po znajomych elektromechanikach i każdy twiedzi, że pewnie przewody przy komputerze są przemoczone, albo sparciałe. A komputer jest za nadkolem. Niestety trzeba będzie rozebrać i przewód po przewodzie szukać. Schematy elektryczne już mamy wydrukowane. Planuję nadal w weekend wypad na morze więc musimy się streszczać.

 

PS. Ten sam mechanik jesienią robił Opla Antarę, okazało się, że gość na myjni mył silnik i to nie raz. Prosto z lancy. Jak już wpadł, że to wina komputera to piny już były przyrdzewiałe. Drooogo wtedy wyszło, mam nadzieję, że u mnie tylko kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku zawsze mi coś wypadało i nie mogłem pojechać. W tym roku obiecałem sobie, że choćby skały srały to pojadę na Air Show 2017.

Już sobie pojechałem...

 

http://natemat.pl/209437,najpierw-opole ... cierewicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air Show w Radomiu chyba nie jest zakazanym tematem? :dontknow:

Mnie w swoim czasie za polemikę z jednym oponentem nagrodzono miesięcznym banem. Niestety obecnie wielu rzeczom można przypiąć polityczną łatkę, a tej... ewidentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w swoim czasie za polemikę z jednym oponentem nagrodzono miesięcznym banem.

I słusznie, o polityce można sobie pogadać na onecie, na KA jest ona niepotrzebna bo prędzej czy później prowadzi do pyskówek i gównoburzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra teraz z OC, ciekawe ile mi w Lipcu powiedzą, znajomi w tym roku co płacili to 100-150 zł więcej niż rok temu.

Byłem dzisiaj z kumplem po OC, wiek 25 lat pierwsze auto, laguna 1.8 i cena ubezpieczenia 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.