Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#00aa00]powalla[/ref], tak jak piszesz - pojemność aku także powinna być dobrana pod konkretne auto/silnik. Często jednak - tak jak piszesz - pojemność schodzi na dalszy pan i najważniejsza jest cena - no ale to już przypadki, którym ciężko pomóc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator padł i to mnie dziś cholernie wk************* bo jest praktycznie nowy, no ale takie mrozy

Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale moim zdaniem na dzień dzisiejszy wybór akumulatora ze względu na firmę nie ma takiego znaczenia jak kiedyś.

Wszystko jedno co weźmiemy i tak zapewne padnie po 2-3 latach. Mówię oczywiście o akumulatorach które są obecnie w sprzedaży.

Tak wiem, zaraz powiecie ja mam centre future i jeżdżę już 7 lat :) Oczywiście trafi się komuś sztuka która wytrzyma nieco dłużej, ale to są chyba wyjątki niestety.

Swoją drogą diegoz jaka firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje u mnie gość, co wcześniej pracował w Intercars...wyznaje jedną zasadę, która podobno się sprawdza - brać najbardziej pospolite akumulatory, które często schodzą i nie leżakują miesiącami bądź latami na półce, takie mają lepszą żywotność niż jakieś "wypasy", które nie cieszą się dużą sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co daje ten dodatek?

Wykorzystuje heksagonalny azotek boru o niskim współczynniku tarcia rzędu 0,15 do 0,70 posiadający najwyższe właściwości wiązania z metalem. Jest wyśmienitym środkiem smarnym i oferuje doskonałą ochronę przed korozją. Gdy broń jest czysta będzie utrzymywał ją w czystości i zapobiegał gromadzeniu się ołowiu i węgla. Tworzy suchy twardy bezwonny film o neutralnym kolorze.

 

 

:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje u mnie gość, co wcześniej pracował w Intercars...wyznaje jedną zasadę, która podobno się sprawdza - brać najbardziej pospolite akumulatory, które często schodzą i nie leżakują miesiącami bądź latami na półce, takie mają lepszą żywotność niż jakieś "wypasy", które nie cieszą się dużą sprzedażą.

To jakie warto kupić?

 

Wysłane z mojego A0001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś VW Polo - w środku lata - padł mi akumulator po 8 latach działania. Zacząłem szukać po sklepach i internecie. I tak mnie tknęło, a sprawdzę w ASO...i okazało się, że w ASO oryginał był najtańszy, od wszystkich internetów i przygodnych sklepów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InPost od poniedziałku nie jest w stanie dowieźć mojej paczki do paczkomatu. Pomijam już kwestię że są w niej kosmetyki które pewnie będą nadawały się na śmietnik. Paczka od poniedziałku leży w Katowickim oddziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenie i pewnie trochę cebulactwa ;) A tak poważnie to o o wpływie temperatur na chemię pomyślałem jak paczka była już wysłana. Oczywiście nie obwiniam o to InPostu, co innego czas dostawy. Zawsze paczka była na drugi dzień i nie musiałem użerać się z kurierami. Niestety już drugi raz z rzędu czas dostawy się przeciąga z deklarowanych 2 dni do 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie dupowóz... 25tyś temu zrobiony spory serwis w tym rozrząd, pompa wody, pasek + rolki... po takim przebiegu rolka rozrządu zaczęło lekko 'trzeć' pasek, pompa wody zaczęła podciekać, luz na kółku pasowym sie pojawił... wszystko znowu wymienione... po 1tyś km ubywa płynu i któraś rolka piszczy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenie i pewnie trochę cebulactwa ;) A tak poważnie to o o wpływie temperatur na chemię pomyślałem jak paczka była już wysłana. Oczywiście nie obwiniam o to InPostu, co innego czas dostawy. Zawsze paczka była na drugi dzień i nie musiałem użerać się z kurierami. Niestety już drugi raz z rzędu czas dostawy się przeciąga z deklarowanych 2 dni do 4.

Pewnie jest pełny paczkomaty tez tak miałem. Teoretycznie jak raz nie załadował to na nast dzień Teoja ma pierwszeństwo ale kierowcy maja to gdzieś. Podjedz do oddziału InPost i sam ja odbierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689039 Podjedz do oddziału InPost i sam ja odbierz.
689021 Paczka od poniedziałku leży w Katowickim oddziale...

Gdzie Płock a gdzie Katowice :D

 

[ref]barteKKK03[/ref], na jakich częściach robiłeś rozrząd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.