Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym szczekaniem to podchodzi pod zakłócanie, tym bardziej w bloku. Ale zalezy też od rozgarnięcia policjantów. Ja jak ze swoimi rozmawiałem to oni, ze "no co my zrobimy, przecież psu nie wytłumaczysz". Noż k...a. Pytam się "a jak pies kogoś pogryzie to co, tez nic nie zrobisz bo pies nie rozumie?" Za wszystko co robi pies odpowiada właściciel.

 

A z tymi Yorkami to też racja. Ma takiego u nas w bloku i co gówno idzie to napierd...la. Kiedyś malowałem płotek na ogródku przez godzinę to ten całą tą godzinę napi....

 

Poczytajcie: https://bezprawnik.pl/szczekajacy-pies- ... -co-robic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz kur.... A taka byla ładna...

 

Spoko, większość zejdzie a kiedyś pomalujesz

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

Muszę to po weekendzie na spokojnie przeanalizować, czy opłaca się robić z AC, bo jak mi jakieś sporej zwyżki nie dowalą to pierdzielę i odstawiam do Bieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

683361 Mnie wkurzyła pogoda, miałem zamiar ogarnąć auto. :( Od rana pada. Mam nadzieje, że jutro albo w poniedziałek to się uda.

 

Nie rób jaj... :P Dzisiaj 2 stopnie, deszcz, ale komplet okrutnie zapyziałych felg udało mi się ogarnąć na gotowo, z powłoką.

 

Do dzieła!!!!!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie padało dość mocno i do tego wiatr, nie chciałoby mi się kilka godzin w takich warunkach ogarniać auta. :P

Fajna zabawa. Nie wiesz czy to deszcz czy buty polales. Ja dzis do pasa mokry po odszczurzaniu nowego nabytku :) zmienilem buty i wio dalej ;)

 

Wyslane z Huawei P8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.