Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzis lekko wqrw... 40979f9c6b460bcbe3cbb62c8ec21a9c.jpg zona nie wyhamowala i w volvo wyciela. Auto nie kalkuluje sie do naprawy, silnik wyglada na ok ale koszta naprawy wyzsze niz koszta kupna nowj budy. Zobaczymy co bank powie. Zona na szczescie cala, czas na lekarzy.

 

Wyslane z Huawei P8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

681503 Kolejne 600 złotych za wysprzęglik

Ile? :shock:

600zł za wysprzęglik do tak popularnego auta...

Po pierwsze, to nie kolejna Astra z kulawym 1.6, 1.8 itd. Tylko z 2.2 benzyną, czyli jednym z bardziej zaawansowanych silników w tamtych latach w Oplu. Do mnie części liczy się razy dwa, niż do zwykłej wersji.

 

Wysprzęglik FTE ZA34002B1 z pierwszego montażu kosztuje dokładnie 542 zł, przynajmniej sprzęgło będzie przygotowane na SWAP silnika z Vectry :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier ścierny firmy condor. Badziew jakich mało

Nic mi nie mów - kiedyś jechałem komuś klosze lamp ogarnąć i okazało się, że jedna gradacja mi się skończyła. Podjechałęm gdzieś do Casto kupić papier - trafiłem właśnie na Condora. Ch... i k.... ścieliły się gęsto jak ogarniałem lampy. Nie dość, że papier tak sztywny, że przy próbie zgięcia się łamał i pękał to gradacja tak różna, że szok. Miałem wrażenie, że 800-tka jest bardziej tnąca niż 500-tka. Nigdy więcej tego cholerstwa.

Z tych bardziej dostępnych/budżetowych papierów to jedynie jeszcze Klingspor daje radę - nie sypie się, nie zapycha tak szybko jak ten badziewny Condor i papier bez problemu można zaginać i nie pęka.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję Klingspora i jestem bardzo zadowolony. Gradacja powtarzalna w poszczególnych zakresach, nie tępią się i nie zapychają zbyt szybko, nie pękają na krawędziach oscylacji. A cena poniżej 2 zł za arkusz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier ścierny firmy condor. Badziew jakich mało

Nic mi nie mów - kiedyś jechałem komuś klosze lamp ogarnąć i okazało się, że jedna gradacja mi się skończyła. Podjechałęm gdzieś do Casto kupić papier - trafiłem właśnie na Condora. Ch... i k.... ścieliły się gęsto jak ogarniałem lampy. Nie dość, że papier tak sztywny, że przy próbie zgięcia się łamał i pękał to gradacja tak różna, że szok. Miałem wrażenie, że 800-tka jest bardziej tnąca niż 500-tka. Nigdy więcej tego cholerstwa.

Z tych bardziej dostępnych/budżetowych papierów to jedynie jeszcze Klingspor daje radę - nie sypie się, nie zapycha tak szybko jak ten badziewny Condor i papier bez problemu można zaginać i nie pęka.

Pzdr.

Podpisuje się pod tym rękoma i nogami.

 

Taka szybka akcja skończyła się poprawianiem tego w poniedziałek i podwójna robota. Na pewno nigdy więcej nie kupię, nawet do drewna.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakmasz taki przypadek idz do ogarnietego fizjo, niech sprawdzi rotacje w biodrach, stan napiecia biodrowo-ledzwiowego ;) nie zdziw sie jak bedzie pracowal po przedniej stronie ciala. Pierwsze pytanie bedzie brzmialo "Panie ale mnie plecy bola a nie brzuch" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko naszego bloku postawili sobie tacy nowi domek. I tak samo...durny pies nap...ł non stop, rano, wieczór, dzień i w nocy. Nie docierało do nich, ze balkonu nie można otworzyć itd. Idioci jeszcze cwaniakowali do swoich sąsiadów. Czasem miałem ochotę iść i granat pier...ąć im na posesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szxzekajacy pies sąsiadów. Wróciłem do domu o 20 do tej pory napie%$%$a non stoper. Masakra jakas :( i tak za każdym razem gdzie gdzieś wyjdą to stoi i ta jadaczka jedzie

:(

Hehe... no to nie jesteś jedyny.

U mnie w bloku jest taka sytuacja że on co jakiś czas pracuje na noc, a jak on pracuje na noc to ona z dzieciakiem jedzie do rodziców (chyba).

Psa zostawiają - takie małe kudłate szczekające sopranem. Dziś piesio dawał czadu do około 3:30 - potem pewnie padł ze zmęczenia.

Spałem jakoś ale do 3:30 co godzinę się budziłem jak mocniej ujadał. Weekend i się wyspać nie można.

Kupiłem wcześniej zatyczki 3M ale gdzieś je wsadziłem i nie mogłem wieczorem znaleźć... Dziś przetrząsnę szuflady, bo coś czuję że będzie powtórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze to tez podchodzi pod zakłócanie ciszy nocnej? Kupią sobie szczura w stylu yorka zamiar psa i drze się później cały dzień. U mnie na osiedlu wypuszczają na balkon takiego "psa" i co ktoś idzie z innym na spacerze to drze się tak ze nie idzie TV obejrzeć. Oczywiście reszta psów ma na niego wywalone, ale kilka godzin siedzi na balkonie i daje w palnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, to chyba pseudo yorka. Nasz ma już 14 lat (starowinka, ale zęby wszystkie na miejscu ;) ) i przez wszystkie te lata nigdy nie był jazgotliwy, nie szczeka bez powodu, nie robi durnych akcji. Wszystko kwestia hodowli i późniejszego wychowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupią sobie szczura w stylu yorka zamiar psa

:good:

 

Ja z psami (20+ kg) nigdy nie miałem takich problemów. Szczekanie czemuś ma służyć, ale pies musi mieć to zakodowane. Moja dziewczyna ma yorka i jak biega po podwórku, to kłapie jadaczką z tym swoim piskliwym głosikiem na wszystko co się rusza, zapyla jak poparzony na widok ptaków, saren i innych atrybutów przyrody ożywionej, które nie stanowią dla niego jakiegokolwiek zagrożenia. Że nie wspomnę o tym, że takie skomplikowane komendy jak "chodź", "siad" czy "do domu" są dla niego czarną magią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geno - jesteś absolutnie pewien?

Ten u naszych sąsiadów też mordki nie otwiera jak są w domu, ale jak już sam zostaje to pokazuje na osiedlu kogo słuchać najlepiej.

Ale ja się nie znam i nie wiem czy to york. W każdym razie piszcząco szczeka. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.