Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamawiałem materiały reklamowe UPSem, o 9 wyszły wczoraj z drukarni i do tej pory cisza, a na jutro muszę je mieć. Gdybym wiedział, że tak będzie, to sam bym wsiadł w AMGa i za dwie godziny bym był po nie :?:?:?

Następnym razem zamów w innej drukarni, zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nic nie wkurzyło...

Ale mam coś:

 

Niedawno szukałem dywaników gumowych do mojej Xsary Picasso. Trafiłem na forum Mazdy 6 w związku z opinią o firmie Frogum.

Post który cytuję poniżej skłonił mnie do zakupu na allegro u użytkownika DobrePokrowce kompletu w kolorze szarym.

 

......

Po przyjrzeniu się (ostatnio także na żywo, w sklepie) kilku różnym dywanikom naprawdę mogę polecić dywaniki Frogum-Negro, wydają mi się znacznie praktyczniejsze i estetyczniejsze od konkurencyjnych "gumowców" (np. firmy Rezaw-Plast).

....

Dodam jeszcze jedną rzecz - bo uważam, że takie zachowanie warto opisać i Sprzedawcę promować.

W zeszłym roku kupiłem dywaniki Frogum do Accorda i GJki na Allegro, u użytkownika DobrePokrowce.

Accordowe pasowały idealnie, te do Mazdy nie - Frogum produkował wtedy tylko jedną wersję (nie wspominając w opisie czy to dywaniki do Sedana, czy do Kombi) i po zamontowaniu tylnych dywaników okazało się, że są o wiele za krótkie.

Kontaktowałem się wtedy ze Sprzedawcą pytając czy powinienem zwrócić dywaniki, czy ma może dostęp do innej wersji Frogumów - stwierdził, że nie muszę ich odsyłać, spróbuje znaleźć odpowiedni do Sedana produkt (mi zależało przy tym na produktach Frogum, byłem generalnie zadowolony z wyboru).

Po kontakcie z producentem Sprzedawca napisał, że nie są takie niestety jeszcze produkowane.

Zakupione u Niego dywaniki mogę zachować, sam dośle mi dodatkowe dywaniki do Sedana jeśli pojawią się w niedalekiej przyszłości, mogę ewentualnie zamówić odpowiednie dywaniki (jeśli tylko uda mi się takie znaleźć) w innym źródle, a On pokryje koszt zakupu.

Tymczasowo poradziłem sobie z problemem tylnych dywaników stosując welurowe i gumowe równocześnie (welurowe zakrywały 10-centymetrową przerwę), wykorzystywane były w ten sposób przez prawie rok.

Przeglądając Allegro zauważyłem ostatnio, że wersja gumowych Frogumów do GJki Sedan jest już dostępna.

Skontaktowałem się ze Sprzedawcą i w ciągu paru dni wysłał do mnie nowe dywaniki (komplet) dla Sedana, wszystko na swój koszt.

Jestem naprawdę pełen uznania dla Jego uczciwości i profesjonalnego podejścia do klienta - nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam pana Arkadiusza Ziemskiego z DobrePokrowce.pl ...

Nierzadko troska o klienta kończy się po przelaniu przez niego pieniędzy za zakupiony produkt - tu było zupełnie inaczej.

Zwykle użytkownicy forum opisują te negatywne przypadki (nie każdemu chce się "tracić czas" na opis pozytywnych, nie ma już wtedy negatywnych emocji nakręcających do działania) - warto chyba jednak w takiej sytuacji napisać parę pozytywnych słów ...

 

Pozdrawiam!

 

Kilka faktów:

- 14 sierpnia dokonuję zakupu i płacę poprzez PayU. Sprzedawca w aukcji deklaruje wysyłkę w ciągu 5 dni,

- 20 sierpnia puszczam maila z zapytaniem o termin dostarczenia towaru,

- 22 sierpnia dostaję odpowiedź, że takich dywaników nie ma i nie będzie. Sprzedawca proponuje czarne, z rabatem 50% na otarcie łez.

- 22 sierpnia odpisuję, że OK, pasuje mi taka propozycja,

- 24 sierpnia puszczam maila z zapytaniem o termin dostawy czarnych dywaników i przesyłam numer konta na który proszę o przesłanie zwrotu kasy,

- 24 sierpnia dostaję odpowiedź, że paczka wyjdzie tego dnia i kasa również,

- 31 sierpnia potwierdzam otrzymanie dywaników i sygnalizuję brak kasy na koncie,

- 31 sierpnia dostaję odpowiedź, że zwrot będzie tego dnia zrealizowany.

 

W dobie błyskawicznych przelewów internetowych po trzech dniach od ostatniego maila nadal nie mam kasy na koncie.

 

Ze swojej strony nie polecam sprzedawcy DobrePokrowce, bo w moim przypadku okazał się totalnie niesłownym sprzedawcą.

W paczce z dywanikami przyszedł oczywiście paragon z pomniejszoną kwotą, ale jakoś zrobienie przelewu wykracza poza możliwości p. Arkadiusza.

 

Dla zainteresowanych mogę podesłać wymienianą korespondencję mailową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godz.18 wracam z pracy i jade za autem na blachach angielskich . Auto odbija się od prawej do lewej , łapie pobocze , prawie wpada na drzewo przy przystanku autobusowym . Po 10min drogi wjezdza do miasta i wlatuje po krawęzniku . No nic telefon na głośno mówiący i dzwonie na 112 . Pani przyjmuje zgloszenie kaze chwile czekac i po chwili dostaje odpowiedz : Dziękujemy za zgłoszenie w okolicy zostały powiadomione patrole i bedą mieć to auto na uwadze i do widzenia . W czasie tej rozmowy auto skreca uliczkami miasta (jade dalej) wkońcu auto staje pod blokiem i wysiada naj...typ. Zataczając sie wchodzi do pierwszej klatki i koniec opowiesci. :/

Mysle sobie po chu...dzwoniłem jak i tak mnie zlali ciepłym moczem :wallbash:

A później jest ze ludzie nie reagują :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżki ubezpieczeń. Wiedziałem, że będzie drożej, ale z 370 na 620 przy mojej popierdółce? :-(

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

 

Wielokrotnie już poruszany temat :< no ale niestety smutna prawda... sprawdź w AXA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik po kilku godzinach grzebania przy lampie stwierdził, że wina musi leżeć po stronie elektryki. Zapewne ma rację bo już wcześniej zdarzało się, że wyskakiwał komunikat o nieświecących się światłach mijania z prawej strony po czym za jakiś czas się zapalały. Tak swoją drogą to zna ktoś dobrego elektryka samochodowego we Wrocławiu/Oleśnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nj24.pl/article/makabryczna-zbrodnia-w-cieplicach

 

Ten *****...el zabił mi koleżankę.

Dodatkowo wkur**a to, że dożywocia zapewne nie dostanie. Nawet nie wiedziałem że w okolicy taka akcja miała miejsce. Dobrze że sąsiedzi nie byli bierni.

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W siadlem dzisiaj do samochodu, ostatni raz jeździłem w poniedziałek, żeby pojeździć za blacharzem bo ruda szmata zjada mi nadkole. Nic nowego nie znalazłem i wracam do domu. Wysiadam pod blokiem idę do tylnych prawych drzwi żeby zabrać toboly, patrzę a tutaj takie coś

 

http://m.imgur.com/a/0C5B8

 

 

Wcześniej małżonka jeździła autem i W poniedzialek i wczoraj. Zarzeka się ze o nic nie przychaczyla bo by od razu powiedziała.. również w te dni nie znalazła żadnej kartki z nr telefonu za wycieraczka

Tyle może szczęścia w nieszczęściu ze nadkole będzie robione za 2tyg i to stało się przed tym. Nic tylko łapy pourywac i wyebać na ponowny kurs nauki parkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie ogarnięcia lampy przedniej w Clio 3 (odbłyśnik wyskoczył z zaczepów) jakimś cudem spadła mi sprężynka podtrzymująca żarówkę i gdzieś poleciała. We wnętrzu lampy nie ma, nie spadła również niżej w nadkole. Dwie godziny się męczyłem i niestety jej nie znalazłem. Trzeba będzie podjechać na szrot, mam nadzieję że coś dobiorę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat z Austrii... 15 sierpnia w Villach, 111 km/h na ograniczeniu do 100. 50 euro! Jest sens to płacić?

Łącze się w bólu... Jadąc na Euro2016 również z Austrii dostałem tydzień temu poczta do domu mandat 35€. 92km/h na 80tce w Klagenfurcie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mandat z Austrii... 15 sierpnia w Villach, 111 km/h na ograniczeniu do 100. 50 euro! Jest sens to płacić?

 

Kwestionujesz zasadność mandatu?

Trzeba było jechać 11km/h wolniej to nie miałbyś tego dylematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.