Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mickul, za szybko wymiękłeś. Nie oglądałeś nigdy amerykańskich filmów? :D

Mogłem wziąć na wzór Kobrę oddział specjalny i zawrócić z użyciem wstecznego, włączyć koguty i gonić go demolując pol Mysłowic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobię jakby nigdy nic zwężonym tunelem o długości 200 metrów. Mam pierwszeństwo, z przeciwka i tak żadnego auta więc jadę. Gdy jestem już pod koniec i brakuje mi niewiele do "rozszerzenia" drogi to w moim kierunku postanawia wjechać sobie Peugeot 107 z nadzieją, że się zmieści...

Mówisz o tunelu przy giełdzie? Tam to jest normą, to samo przy BP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze tankowanie - drugi raz nie tankowałem sam i drugi raz się to zemściło. Za pierwszym razem placowy urwał mi gumowy sznureczek od korka - zauważyłem to dopiero przy następnym tankowaniu. W serwisie dostępny jest cały korek za chyba 200PLN :zly:

Dziś z kolei kolejny mistrz oblał mi błotnik olejem napędowym a następnie co zrobił? No oczywiście wytarł ręcznikiem papierowym....jak to zauważyłem to narobiłem awantury na stacji paliw, kierownik powiedział - niech się pan nie denerwuje, przecież się nie porysował od ręcznika...taaaa, auto usyfione bo myte ponad tydzień temu i się nie porysuje... W ramach "przeprosin" dali...wunderbauma..

 

Wniosek - tankujcie osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze tankowanie - drugi raz nie tankowałem sam i drugi raz się to zemściło. Za pierwszym razem placowy urwał mi gumowy sznureczek od korka - zauważyłem to dopiero przy następnym tankowaniu. W serwisie dostępny jest cały korek za chyba 200PLN :zly:

Dziś z kolei kolejny mistrz oblał mi błotnik olejem napędowym a następnie co zrobił? No oczywiście wytarł ręcznikiem papierowym....jak to zauważyłem to narobiłem awantury na stacji paliw, kierownik powiedział - niech się pan nie denerwuje, przecież się nie porysował od ręcznika...taaaa, auto usyfione bo myte ponad tydzień temu i się nie porysuje... W ramach "przeprosin" dali...wunderbauma..

 

Wniosek - tankujcie osobiście.

 

Nigdy nie daję pracownikom stacji benzynowych tankować, bo Ty idziesz sobie do sklepu, a oni jeszcze a to szybki umyją albo lampy i cały błotnik zachlapany paliwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przygody z tankowaniem przez pracowników wyglądały tak:

 

- raz podjechałem Sharanem, mówię, że "ropa za 5 dych", poszedłem zapłacić, a qtas nalał mi V-Powera zamiast zwykłego Fuel Save'a (co przy 1.9 TDI AUY na pompowtryskach jest raczej wywalaniem kasy w błoto, jeżeli - w przypadku ON letniego - nie jest zawsze, bo zimą to co innego),

- raz podjechałem Maluchem, gdzie trzeba mieć odpowiednią technikę nalewania, bo wlew jest głęboko w karoserii i mi narozlewał po aucie.

 

Od tego drugiego miarka się przebrała i na każdym Shellu tankowaczowi mówię "dziękuję, dam sobie radę". :) A na tarnogórskim to już nawet nie przyłażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade sobie jak to zwykle ekspresówka, wyprzedziłem lewym pasem jedno auto, widzę, że troche dalej jadą maruderzy to sobie zostałem na tym lewym i sie do nich zbliżam. Lewym pasem jechał dziarsko jakiś starszy sedan. Zbliżałem sie do niego z 10-15 sekund więc mógł mnie spokojnie zauważyć i zjechać. Jestem coraz bliżej to mignąłem długimi 2 razy. Po chwili ów sedan zdecydował się zmienić pas. Ale uwaga. Zaraz przed dość ostrym łukiem drogi i tu sie zaczęło. Sedan zmienił pas i widząc łuk zaczął hamować, a wjechał zaraz przed inne auto. Jako że zmienił pas na prawy zaczął hamować a łuk szedł w lewo to auto wpadło w kołyske. Ja zwolniłem na wysokości tylnego zderzaka bo by mnie może jeszcze stuknął. Jak sie wykołysał już i wyprzedzałem to sie spojrzałem co to za cudak za kierownicą. Oczywiście dziewczyna. I tutaj niespodzianka - z małym psem, który był oparty o jej łokieć i wyglądał przez okno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mistrz tankowania zalał kluczyk i nie działa mi pilot od centralnego. Niestety akurat odstawiałem auto do mechanika i po 3 dniach zorientowałem się ze pilot nie działa. Na stacji poszło na urwa mać ale nie oddali mi kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofując z miejsca parkingowego w pracy - przy ostrzegawczym dźwięku czujników otoczenia - zaczepiłem lusterkiem o słup, skutek: pękł kierunkowskaz w lusterku i naruszona obudowa - 230 zł ASO. Pytam, jak to wymienić: należy wyjąc wkład lusterka ...pytam czy dam radę .... raczej tak :), Zabrałem się do roboty...oczywiście wkład mi pękł...+ 200 zł.

:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaledwie 170 000 km korekcje na wtryskach 0.216 Boscha (z Nadarzyna) pokazały -2.9; -2.7; -2.9; -. Ostatni wtrysk sika już gnojówą. Regularnie był lany Ravenol, preparat Liqui Moly do czyszczenia wtrysków, do tego zawsze paliwo premium tylko na Lotosie. I wszystko jak się okazuje g**** warte. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaledwie 170 000 km korekcje na wtryskach 0.216 Boscha (z Nadarzyna) pokazały -2.9; -2.7; -2.9; -. Ostatni wtrysk sika już gnojówą. Regularnie był lany Ravenol, preparat Liqui Moly do czyszczenia wtrysków, do tego zawsze paliwo premium tylko na Lotosie. I wszystko jak się okazuje g**** warte. :dontknow:

A jakie masz auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up właśnie, jakie auto? Od 15kk leję Orlenowski Semisyntetic i do tej pory wszystko na +, korekcji nie sprawdzałem ale auto nawet dymka nie puszcza (to chyba nie jest diesel) :D

a z nerwów....

....robiłem porządek w kosmetykach, wywalałem kartoniki, opakowania i przez nieuwagę w pudełku poleciał do kosza czarny finish z NATa....a śmieciarze już byli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.