Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

653324 38 na karku, za dwa lata zaczyna się życie ;-)

Życie to się zaczyna po pięćdziesiątce albo po dwóch.

Mój żołądek ma inne zdanie.

 

 

Idę o zakład, że ten podatek 500zł od auta nie wejdzie w życie. Obstawiam, że nawet nie jest rozważany i jest to zwykła wrzutka... Ot klasyczne metody dezinformacji.

Pozdrawiam :)

 

 

Czyli będzie coś znacznie gorszego :D

Masz rację, obniżą akcyzę na samochodziki i co my zrobimy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, obniżą akcyzę na samochodziki i co my zrobimy :|

 

Masz jakieś źródło, podstawy do tych przypuszczeń, czy bazujesz na doniesieniach prasowych, np. Onetu?

 

Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym przesłany przez Komisję Infrastruktury 8 marca 2016 r. do Senatu (druk 107)

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q= ... _OB3Js9VJw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, obniżą akcyzę na samochodziki i co my zrobimy :|

 

Masz jakieś źródło, podstawy do tych przypuszczeń, czy bazujesz na doniesieniach prasowych, np. Onetu?

 

Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym przesłany przez Komisję Infrastruktury 8 marca 2016 r. do Senatu (druk 107)

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q= ... _OB3Js9VJw

Dzięki. Poszukam czegoś bardziej aktualnego, może już coś w międzyresortowych już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym przesłany przez Komisję Infrastruktury 8 marca 2016 r. do Senatu (druk 107)

https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q= ... _OB3Js9VJw

 

Opinia MF

https://www.google.pl/url?sa=t&source=w ... 29o0B1T1Fw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to że będą się starali zamienić akcyzę na podatek którego wysokość będzie zależna od norm emisji spalin w zależności od pojemności silnika. Trzeba spokojnie poczekać, wszystko jest odroczone o trzy miesiące.

Dziwię się, bo na chłopski rozum jakby zmniejszyli, to kalkulacja powinna zakładać że skończyłoby się wtedy zakłamanie przy wypełnianiu deklaracji, skutkiem czego wzrosłyby wpływy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653300 KR54321, nie zawsze mam takie samo zdanie jak Ty ale naprawde bardzo lubię czytać twoje wypowiedzi :good:

:good:

Mało tego. Jeszcze nie zdarzyło się by zaczął wątek polityczny, tylko odpowiada na pewne zarzuty. Nie walczy hasztagami i memami jak durne lemingi, widać, że wie co mówi, a i tak jest niemal nienawidzony przez co najmniej kilka osób...

Chyba inteligencja, elokwencja i obeznanie w temacie (niezależnie od sympatii politycznej) jest dla niektórych wielkim paprochem w oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: "nie będzie niczego". :D

Ja bym raczej pojechał innym klasykiem, obecnie kreującym się na mistrza propagandy, który jednak powinien zapisać się na korepetycje do niejakiego Urbana Jerzego: "ciemny lud to kupi". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że 500 zł na dziecko jest na kredyt? A czyj elektorat tak bardzo podnosił argument o zadłużeniu Państwa przez PO? Czy apel smoleński jest normalny? Czy Ci ludzie zginęli w obronie ojczyzny? Bo ja w to wątpie. W obronie ojczyzny to giną żołnierze na froncie jeżeli kraj jest bezpośredni zagrożony. Czy normalnym jest, że rządzi prezes partii a nie premier? Czy normalnym jest, że TVP wycina wypowiedź Obamy gdy nas ruga za sytuacje z Trybunałem? Czy normalnym jest, że PiS mówi, że z wypowiedzi Obamy zapamiętał jedynie, że jesteśmy wzorem demokracji? Mi to tu jedzie strasznie Rosją i Putinem. No i na koniec wypowiadający się Jarosław, że to jego brat był prawdziwym przywódcą Solidarności. A biedny brat niestety nie może sprostować słów brata idioty.

A na koniec czy normalnym jest jak mamy Polaka na fotelu szefa UE a PiS go ciągle jedzie żeby nie dostał kolejnej posady? Wiadomo, że nikt z PiSu nie ma na to szans więc chyba lepiej mieć Polaka na stanowisku niż kogoś z innego kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653430 A czyj elektorat tak bardzo podnosił argument o zadłużeniu Państwa przez PO?

Każdy normalny by podnosił.

653430 Czy apel smoleński jest normalny?

Nie.

653430 Czy normalnym jest, że rządzi prezes partii a nie premier?

Nie. A widzisz tu jakąś zmianę w stosunku do poprzedniej partii?

653430 Czy normalnym jest, że TVP wycina wypowiedź Obamy gdy nas ruga za sytuacje z Trybunałem?

Jak TVP było POwskie to też wycinali co się da co było dla nich niewygodne. TVN nadal to robi.

653430 A na koniec czy normalnym jest jak mamy Polaka na fotelu szefa UE a PiS go ciągle jedzie żeby nie dostał kolejnej posady?

Skoro rujnuje co popadnie to tak.

653430 Wiadomo, że nikt z PiSu nie ma na to szans więc chyba

Bo nie badają okrężnicy niemcom.

653430 chyba lepiej mieć Polaka na stanowisku niż kogoś z innego kraju?

Nie. Lepiej mieć kogoś kto ma łeb na karku, a nie u niemca w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653433 weglus pisze:

Source of the post A czyj elektorat tak bardzo podnosił argument o zadłużeniu Państwa przez PO?

 

 

Każdy normalny by podnosił.

 

I robił by to samo? Skrajny idiotyzm

 

653433 weglus pisze:

Source of the post Czy normalnym jest, że rządzi prezes partii a nie premier?

 

 

Nie. A widzisz tu jakąś zmianę w stosunku do poprzedniej partii?

 

W poprzedniej partii premier był zarówno prezesem. Nie było rządzenia z tylnego fotela.

 

653433 weglus pisze:

Source of the post Czy normalnym jest, że TVP wycina wypowiedź Obamy gdy nas ruga za sytuacje z Trybunałem?

 

 

Jak TVP było POwskie to też wycinali co się da co było dla nich niewygodne. TVN nadal to robi.

Czyli PiS niczym sie nie różni od PO i nie jest taki Prawy i Sprawiedliwy :)

 

653433 weglus pisze:

Source of the post A na koniec czy normalnym jest jak mamy Polaka na fotelu szefa UE a PiS go ciągle jedzie żeby nie dostał kolejnej posady?

 

 

Skoro rujnuje co popadnie to tak.

 

Przykład?

 

653433 weglus pisze:

Source of the post chyba lepiej mieć Polaka na stanowisku niż kogoś z innego kraju?

 

 

Nie. Lepiej mieć kogoś kto ma łeb na karku, a nie u niemca w dupie.

 

Np. kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653435 Czyli PiS niczym sie nie różni od PO i nie jest taki Prawy i Sprawiedliwy :)

Jak najbardziej.

653435 Przykład

Chyba sobie żartujesz :shock:

653435 Np. kogo?

Nie wiem. Kogoś mądrego o zcentralizowanych poglądach. Nie siedzę na tyle w polityce zagranicznej żeby mieć tam jakichś sympatyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz :shock:

(...)

Nie wiem. Kogoś mądrego o zcentralizowanych poglądach. Nie siedzę na tyle w polityce zagranicznej żeby mieć tam jakichś sympatyków.

Czyli klasyczne #nieznamsiealesiewypowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653436 weglus pisze:

Source of the post Przykład

 

 

Chyba sobie żartujesz :shock:

 

weglus pisze:

Source of the post Np. kogo?

 

 

Nie wiem. Kogoś mądrego o zcentralizowanych poglądach. Nie siedzę na tyle w polityce zagranicznej żeby mieć tam jakichś sympatyków.

 

Dziękuje :) Można by powiedzieć "Wyszło Szydło z worka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Kogoś mądrego o zcentralizowanych poglądach. Nie siedzę na tyle w polityce zagranicznej żeby mieć tam jakichś sympatyków.

 

Gdybyś siedział też byś nikogo nie znalazł.

Rzeczpospolita Narodów Europejskich jest jako postaw sukna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.