Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem porobić przy samochodzie. Chciałem.

Zszedłem do piwnicy po sprzęt i zdziwienie. Drzwi otwarte. Urwany skobel do drzwi.

Złodziej kulturalnie kłódkę na półce zostawił, bo jej przepiłować nie mógł - są ślady próby (twarda Gerda), urąbał ucho skobla na którym kłódka wisiała.

 

Zginął podnośnik typu żaba w fajnej walizce (do 3T) który miałem wziąć + 2 podpory - wszystko nówki, raz ich użyłem :(

Dodatkowo złodziej połaszczył się na lusterko prawe do Forda Fiesty MK6, które miałem wymieniać znajomej. I już nie wymienię.

Oby złodziejowi ta żaba paluchy w łapach połamała :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mogłem jechać wczoraj do Nowickich.

2. W ogóle nie chciała ze mną współpracować M101

3. Maskę robiłem trzy godziny, a i tak został jeden wielki hologram.

4. Nie zrobiłem nawet pół auta.

5. Tak zjarałem sobie ręce, że teraz siedzę z mokrym ręcznikiem na sobie i pewnie jeszcze kilka dni popiecze.

:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, ale tak ogólnie ... Kilka tygodni temu zamontowałem zamiennik ramienia tylnej wycieraczki bo wydawało mi się, że stareńki bo 12-13 letni oryginał słabo działa i nie zbiera jak powinien. Wczoraj wróciłem do oryginału bo zamiennik mimo, że nie najtańszy okazał się gorszy niż jego dziadek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja wolałem odżałować kilka zł i kupić cały oryginał - jak się okazało całe 60 zł w serwisie a działa jak trzeba i wygląda idealnie ;)

 

 

I żeby nie było wracając z ogarniania autka na myjni złapała mnie ogromna burza - całe mycie w ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja wolałem odżałować kilka zł i kupić cały oryginał - jak się okazało całe 60 zł w serwisie a działa jak trzeba i wygląda idealnie ;)

 

 

I żeby nie było wracając z ogarniania autka na myjni złapała mnie ogromna burza - całe mycie w ****

Ja mialem czyste auto do ok 300m od myjni, kiedy z ladnego sloneczka zrobila sie ladna ulewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzyło ale...tak się zastanawiam jak to jest, że u partnerów forum zakupy ze zniżką wychodzą drożej niż w innych sklepach ?

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale na dwóch produktach (szampon, ręcznik) w innym sklepie wychodzi o 17zł taniej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może źle to ująłem...zrobiłem już zakupy a dzisiaj przypadkowo natrafiłem m.in. na te produkty j.w. w innym sklepie nie będącym partnerem forum. Nie znaczy, że mnie to wkurzyło ale też nie poprawiło mi humoru :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyły mnie zmiany na otomoto, teraz po kliknięciu "pełna oferta dealera" nie pokazuje mi już wszystkich aut wystawionych przez danego sprzedającego, a jedynie wyskakuje info: Jesteś klientem profesjonalnym? Załóż konto firmowe.

 

Totalnie bez sensu, czemu jako zwykły użytkownik nie mogę przejrzeć co kto ma na sprzedaż? Albo to ja coś nie ogarniam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasta tylnego koła odmówiła dziś współpracy i zaczęła gwałtownie wyć, na zakręcie w prawo jest cisza, na wprost brzmi to jak nalot Stukasa. Część będzie dopiero jutro i 200zł nie moje :zly: No ale w końcu moje auto ma już ponad 200tys. km a więc nie ma prawa jeździć :P

 

Po kilku godzinach...

 

Okazało się jednak, że w jednym sklepie znalazła się piasta i to w dobrej cenie, cała zabawa z wymianą kosztowała mnie 160zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień, lewopasmowcy i Janusze którzy są gotów zabić człowieka przyśpieszając, widząc jak w lusterku ktoś próbuje ich wyprzedzić. Nie wiem gdzie się to uchowało, ale za takie akcje powinno się karać na równi z wyprzedzaniem na przejściu :roll:

 

Swoją drogą, chociaż dobrze że niektórzy patrzą w lusterka, zamiast się pakować przed maskę podczas wyprzedzania. Strach jeździć, i to przeważnie osoby +55, "zesram się, a nie dam się"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest karalne z tego co wiem...

 

Ja miałem dzisiaj 6 godzin walki z hamulcami tylnymi... Z jednej strony śruby od jarzma wymagały 2 godzin zabawy z różnymi kluczami, z drugiej jarzma w ogóle nie można ruszyć bo ktoś urwał kiedyś śrubę a druga zaspawal wiec mi cholery... Jedna strona złożona na gotowa, z drugiej została stara tarcza i nowe klocki... No cholera mnie trafia

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej na Rcsm sie wybrac

Rok temu byłem na obu imprezach (od początku do końca) i osobiście bardziej podobało mi się w Kielcach. Na Raceism może były "grubsze" projekty, ale za to na Dub It była duzo lepsza atmosfera i to mi bardziej odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.