Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szlag by trafił. Jak zwykle padło na mnie.

 

Wziąłem się za własne auto. Czarny bez metalu. Testowałem zderzak z przodu = pięknie bez stresów. Próbowałem błotnik, gorzej ale OK.

To wskoczyłem na dach aby tam zacząć część główną...

Jeden przejazd S3 na padzie średnim DM. Zamglony finish ale w normie. Wyprowadziłem Kochem i Sonaksem żeby porównać, po gdzieś z 6 przejazdów, ale co z tego jak to gónwo rysuje się od fibr? :evil:

Problemem nie jest rotacja. Rysy nie są koliste. Do tego znowu wyglądają jak hologramy - poprostu mikro-rysowanie od fibr :(

 

Do tego jak wspomniane na DW, różne panele różnie reagują. Piękne mi premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem maskę żeby sprawdzić poziom oleju w TSI i się przeraziłem. Olej w porządku :-] , ale silnik zabłocony i pełno sierści. Przewody całe, nie pogryzione, wszystko działa. Wydaje mi się, że nasz kot grzał jaja na turbinie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, no w trochę starszych autach nie było aż takiego problemu. Jak otwieram maskę od Golfa to jest tyle miejsca, że sam bym się porządnie wyspał. Jednak ilość plastików pod maską tez ma jakieś zalety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia już 3 raz sprzedający odmówił panu z autotesto oględzin pojazdu, niby to dobrze ale jak tak dalej pójdzie to połowę forsy na auto wydam na kontrole (tak wiem że autotesto zwraca kasę za niedokonane kontrole ale do 14 dni). Polska patologia kupowania używanego auta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie czekam na przesyłkę ze sklepu Petrostar Warszawa Bielany mają prócz tego 2 oddziały. Zero odpowiedzi na maile tel nie odbierają. Jednym słowem firma krzak i wodorosty człowiek się wk....a bo zamówiony olej filtr płukanka a tu ani widu ani słychu, kupione przez alledrogo. Jednym słowem odradzam każdemu jeśli chce mieć zaoszczędzone nerwy, czas z ludzi sobie jaja robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie czekam na przesyłkę ze sklepu Petrostar Warszawa Bielany mają prócz tego 2 oddziały. Zero odpowiedzi na maile tel nie odbierają. Jednym słowem firma krzak i wodorosty człowiek się wk....a bo zamówiony olej filtr płukanka a tu ani widu ani słychu, kupione przez alledrogo. Jednym słowem odradzam każdemu jeśli chce mieć zaoszczędzone nerwy, czas z ludzi sobie jaja robią.

:D:D:D

U nich jest to wręcz nagminne, obsługa też raczej średnio uprzejma...Już od jakiegoś czasu kupuję tam tylko Wurth do odgrzybiania klimy i ostatnio podjechalem po olej do 2T... Jeśli trzeba kupić coś pod konkretny model samochodu np. filtry to już pojawiają się problemy z asortymentem, chociaż oczywiście na stanie wszystko dostępne "od ręki" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat sklepu Petrostar był już poruszany w wątku. Czasami wysyłają od razu, czasami z dużym opóźnieniem, czasami po 2 tygodniach się budzą i piszą że nie mają na stanie.

Jak coś pilnego do zakupu to lepiej nie ryzykować i kupić gdzieś indziej. Wiem że ceny mają niezłe, ale jak pilna sprawa to te parę zł więcej można zapłacić gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie czekam na przesyłkę ze sklepu Petrostar Warszawa Bielany mają prócz tego 2 oddziały. Zero odpowiedzi na maile tel nie odbierają. Jednym słowem firma krzak i wodorosty człowiek się wk....a bo zamówiony olej filtr płukanka a tu ani widu ani słychu, kupione przez alledrogo. Jednym słowem odradzam każdemu jeśli chce mieć zaoszczędzone nerwy, czas z ludzi sobie jaja robią.

 

Mój kolega czekał 3 tygodnie.. na żadnego maila nie dostał odpowiedzi.. postraszył i przyszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorera, rozczarowałem się woskiem DJ Purple Haze. Niby wodę odpycha, ale kropelkowanie praktycznie żadne. A niby jeden z lepszych. :thumbdown:

Coś poszło nie tak .

U mnie PH lub HC kropel-kuje dobrze . Nie jest to super wytrzymały trwały wosk ale u mnie na lato no1. Super aplikacja i jeszcze lepsze docieranie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jukojuko, kładłem go na ClearKote Vanilla Hand Glaze. Jak spłukuję wodą na myjni to woda ładnie spływa, ale po deszczu to robią się place. Wcześniej na innym wosku albo na qd kropelki są świetne. Chyba muszę z innym cleanerem spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.