Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

funkoval, Kolego nie łączę pojęć o których rozmawiamy z poglądami politycznymi, przecież o tym wspomniałem. Atak na to nie ma sensu.

Choć mogę powiedzieć że jestem konserwatywnym betonem, z resztą jestem z tego dumny, tak samo jak z bycia Polakiem (co z resztą jest dla mnie nierozłączne), to powtarzam - zdaję sobie sprawę, że każdy, niezależnie od sympatii politycznych może być uczciwy. Tylko że widzisz, trzeba by to napisać w stopce, bardzo małą czcionką, bo to prawie nieistniejący margines - uczciwy lewak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak na Ciebie? W którym miejscu? Wskaż proszę abym mógł w przyszłości uniknąć takich sytuacji.

Przepraszam, jeśli coś Cię osobiście w mojej wypowiedzi dotknęło. Nie miałem takiego zamiaru i na pewno nie obejmowałem tego zamiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval, miałem na myśli atak na „to” – pojęcie, nie na mnie :) Ja też przepraszam za brak precyzji – że przez to jak napisałem, źle mnie zrozumiałeś.

 

MatthewG, pozdrowienia krakusie :)

 

powalla, jest kilka sposobów. Można się na przykład nie zalogować, nie ma wtedy dostępu do tego tematu, nie wchodzić w ten temat, albo odwracać wzrok od tego co Cię nie interesuje. Sporo użytkowników pewnie tak postępuje, ale jest też grupa która uszanowała to że chcieliśmy sobie akurat na te tematy porozmawiać, wliczając Administrację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

618318 uszanowała to że chcieliśmy sobie akurat na te tematy porozmawiać, wliczając Administrację

Kto Ci broni pisać jak do tej pory ? Załóżcie nowy temat "polityka" i działajcie, przekonujcie, otwierajcie oczy jeden drugiemu ... dziwne że administracja interweniuje jak idzie o rozmiar tarcz hamulcowych, czy wojenki o "wypas" w BMW , a tu przymyka oczy :thumbdown:

 

KR54321, co do logowania, to sory ale Ty nie będziesz mówił kto może , a kto nie się logować i kto może , a kto nie może wchodzić w ten akurat temat ...załóżcie nowy temat i obiecuję NIGDY tam nie wejdę, bo nie interesują mnie te sprawy. Za długo na tym świecie żyję by wiedzieć iż możecie sobie pitolić w klawisze do bólu , a i tak oni zrobią co zechcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

618318 uszanowała to że chcieliśmy sobie akurat na te tematy porozmawiać, wliczając Administrację

Kto Ci broni pisać jak do tej pory ? Załóżcie nowy temat "polityka" i działajcie, przekonujcie, otwierajcie oczy jeden drugiemu ... dziwne że administracja interweniuje jak idzie o rozmiar tarcz hamulcowych, czy wojenki o "wypas" w BMW , a tu przymyka oczy :thumbdown:

KR54321, co do logowania, to sory ale Ty nie będziesz mówił kto może , a kto nie się logować i kto może , a kto nie może wchodzić w ten akurat temat ...załóżcie nowy temat i obiecuję NIGDY tam nie wejdę, bo nie interesują mnie te sprawy. Za długo na tym świecie żyję by wiedzieć iż możecie sobie pitolić w klawisze do bólu , a i tak oni zrobią co zechcą.

 

Napisałem: „Można…” - przeczytaj sobie (może potrzebujesz powtórzyć lekturę kilka razy?), do skutku. Potem mógłbyś poddać analizie prosty zwrot „luźne rozmowy”. W słowie „luźne”, według mnie, mieści się np. polityka. Automatycznie powinna przyjść refleksja inna niż do tej pory.

 

À propos „pitolenia” - ile lat przeżyłeś, nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie ma ... wszystkowiedzący 20 latek wie lepiej ,ba a najlepiej wiedzo ci z "zawodu syn" ...uuu albo Ci co wyemigrowali do USA i teraz będą nam w PL ustawiać życie, bo głosować mogą . Niech wracają , 3 lata tu żyją i potem głosują ...

 

Szkoda że Twoje pisanie jest tylko w "luźnych" i uaktywnia się jak padają słowa "PIS" ...ale już jakiś test, opinia , czy też wyrażenie swojego zdania na temat przewodni tego forum (przypominam KOSMETYKA AUT) jest znikoma.

 

Z mojej strony możesz dalej sobie komuś PR robić na forum ale że administracja sobie na to pozwala ??? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie ma ... wszystkowiedzący 20 latek wie lepiej ,ba a najlepiej wiedzo ci z "zawodu syn" ...uuu albo Ci co wyemigrowali do USA i teraz będą nam w PL ustawiać życie, bo głosować mogą . Niech wracają , 3 lata tu żyją i potem głosują ...

 

Szkoda że Twoje pisanie jest tylko w "luźnych" i uaktywnia się jak padają słowa "PIS" ...ale już jakiś test, opinia , czy też wyrażenie swojego zdania na temat przewodni tego forum (przypominam KOSMETYKA AUT) jest znikoma.

 

Z mojej strony możesz dalej sobie komuś PR robić na forum ale że administracja sobie na to pozwala ??? :thumbdown:

Brawo Ty !!!

Mi akurat nie przeszkadza gadka o polityce, ale oddzielny temat na to założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie ma ... wszystkowiedzący 20 latek wie lepiej ,ba a najlepiej wiedzo ci z "zawodu syn" ...uuu albo Ci co wyemigrowali do USA i teraz będą nam w PL ustawiać życie, bo głosować mogą . Niech wracają , 3 lata tu żyją i potem głosują ...

Nie zrozumiałeś tego co napisałem. Otóż moim zdaniem to że ktoś ma sporo lat na karku, nie oznacza że nie jest idiotą. Napisałem to, bo rozumiem że żyjesz już długo.

 

 

 

Szkoda że Twoje pisanie jest tylko w "luźnych" i uaktywnia się jak padają słowa "PIS" ...ale już jakiś test, opinia , czy też wyrażenie swojego zdania na temat przewodni tego forum (przypominam KOSMETYKA AUT) jest znikoma.

Daremne żale. Obawiam się że jeślibyś poznał pole mojej codziennej aktywności, nie byłbyś w stanie pojąć zbyt wiele. Analogicznie tu, w „luźnych rozmowach”: niby proste tematy, spokojny przekaz, rzeczowa dyskusja, jasne argumenty - a tak ciężko zrozumieć! ;-)

Pojmijże więc człowieku – „L U Ź N E R O Z M O W Y”. Jestem pewny, że jeśli byśmy rozprawiali tu o kupie na dachu auta cudzej dziewczyny z przedwczoraj, i co zrobić z tą kupką, to byś się nie posiadał z radości. Hura, hura, to jest temat! Panowie, jakie są warianty na tą kupkę? O ja biedny, nieszczęśliwy. To byłoby przypuszczalnie dostatecznie godne tego działu i przynajmniej z początku wystarczająco „luźne” ;-)

 

Dla osób które to czytają - przepraszam że muszę w ten sposób odpowiadać, ale to reakcja na taką taktykę, gdzie ważne tematy, a uważam że poruszyliśmy kilka, są często 'trollowane', żeby odwrócić od nich uwagę. Na ostatnich stronach można zauważyć kilka prób działań właśnie tego rodzaju. No chyba że to głupota, albo brak wychowania, ale tego oczywiście nie chciałbym sugerować. ;-)

 

 

 

Z mojej strony możesz dalej sobie komuś PR robić na forum ale że administracja sobie na to pozwala ??? :thumbdown:

Dziękuję, jesteś łaskawy. Nie posiadam żadnej legitymacji partyjnej, dla nikogo nie pracuję, ani nikt mi nie płaci za to co piszę. Można mieć jednak poważne wątpliwości czy z każdym z nas jest aż tak różowo.

Pozwolę sobie na ocenę Twojej postawy, skoro Ty oceniasz moją. Otóż uważam że Administracja Forum KA, nawet w tak zwanych „luźnych”, wolnych tematach, powinna czasem zwracać uwagę na takie występy jak Twój, który nie ma nic wspólnego z dobrym wychowaniem, i tępić.

 

Wszystkim miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy u nas w kraju zmieni się pogląd, że ktoś starszy i pracujący "ciężej" wie wszystko lepiej od kogoś młodszego pracującego "lżej".

Pomijam tutaj mądrość życiową, ale np. samo obycie w "świecie", inteligencja, rozumienie sytuacji gospodarczej, politycznej, podatność na manipulacje. Myślę, że biorąc pod uwagę takie czynniki to 35 letni menedżer, analityk, bankowiec, programista wie więcej od 50 letniego górnika. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora. Ale chyba kontekst każdy rozumie.

Nawet 20latek "zawód syn" jeżeli ma ogarniętych rodziców (nie kombinatorów) to będzie wiedział więcej. Bo zapewne rodzice mają łeb na karku, syn edukuje się nie tylko na uczelni, ale od młodych lat bierze udział w życiu firmy rodziców, która zapewnia dopływ sporej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

618375 Na ostatnich stronach można zauważyć kilka prób działań

 

Zadałem sobie trochę trudu i przeczytałem Twoje posty ... sama polityka aktywowana słowami "PIS" ... działania , trolowanie, niezrozumienie, głupota wręcz , braki wychowawcze ...to slogany rzucane własnie przez ludzi chcących wywierać na kogoś presję , narzucić swoje , jedyne słuszne zdanie . Napisałeś kiedyś (chyba w maju) że niby się przed tym wzbraniasz ale nie wychodzi Ci , to i poprzez ww. słownictwo próbujesz dyskredytować, by nie nazwać to ośmieszaniem adwersarzy wszak moja prawda jest "najmojsza" i najlepsza , a reszta to barany , nie znające się na niczym ...taką własnie postawę widzimy przy obecnych rządzących(stadem baranów wszak łatwiej manipulować i to przy pomocy tylko kilku nawet nie agresywnych piesków ...wiesz takich np. aktywistów forumowych ;) ).

 

 

Zaczęło się tutaj od ktoś poczuł się oburzony iż ktoś załatwił komuś pracę pomimo braku doświadczenia (czyste kolesiostwo) i to jest zgodne z nazwą tego tematu ...reszta postów "politykujących" tutaj , to czyste OT nie mające NIC wspólnego z nazwą tematu.

 

Głos administracji? Proszę >

618135 Zamiast gadać to zakładać temat polityka. Przynajmniej tutaj będzie porządek. A ja sobie to będę ignorowal. Idealne rozwiązanie.

Jestem dokładnie tego samego zdania > załóż temat "jestem najlepszym obserwatorem świata politycznego" i działaj w nim ...w życiu do niego nie zajrzę , bo i po co mi to? Ten temat jest w "luźnych" ale jak każdy temat na tym i innych forach ma swoją "myśl przewodnią" , a wy (politykujący userzy) walicie tu OT . Osoba wkurzona załatwieniem fuchy w swojej robocie napisała to w odpowiednim do tego miejscu , a Ty i Twoje posty ?

 

 

PS: aaaa przy okazji załatwiania fuch przez obecną , jedynie "prawą i sprawiedliwą" władzę ...prezesem Orlenu (moja działka) został koleś Kaczora, dziś słyszę ze za chwilę jednym dyrektorem zostanie Mastalerek . Co on ma wspólnego z branżą paliwową oprócz tankowania swojego auta? Ma plecy ...to wystarczy w naszym cudownym kraju! Nawet nie wiesz jaką robotę codziennie robią ludzie na dole Orlenu ...no ale oni co najwyżej przez całą swoją karierę zawodową w Orlenie mogą zostać max kierownikami regionu (taki 4 poziom awansu po zwykłym kasjerze na stacji) , a tu nagle taki " koleś partyjny" z dnia na dzień zostaje wielkim dyrektorem znającym rynek paliw jak ja system prawny Peru .

 

Na tym kończę pisaninę, bo jak to mówią nie warto się kłócić ... trza siać siać siać ... miłego dalszego siania Ci życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wszystkie posty o polityce i zadaję sobie pytanie - czy tu na forum musi być powielane typowo polskie podejście: zamiast zacząć od najprostszego rozwiązania to zaczyna się od d**** strony a jak wychodzi z tego syf to wtedy nachodzi człowieka refleksja, że można to było zrobić banalnie prosto...

Ktoś pisał, że to przecież "LUŹNE ROZMOWY". Zgadza się tylko w tych luźnych rozmowach są z grubsza powydzielane wątki, żeby jakiejś tematyki się trzymać.

Czy to jest aż taka skomplikowana czynność rodem z kosmosu aby wydzielić wątek "Polityka"??? Kto nie chce polityki tutaj to go zignoruje, kto chce się uzewnętrzniać i przedstawiać jedyną słuszną koncepcję mógłby do woli się wyżyć.

 

Co do tematu: wkurzyło to, że pogoda się nie może zdecydować i nie ma sensu myć auta porządnie skoro co drugi dzień deszcz i syf na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, na forum jest jak w realu, odbicie społeczeństwa i charakterów, a nie od dziś wiadomo, że gdzie 2 Polaków tam 3 opinie :kox:

 

Ledwo dziś do do auta wsiadłem, wczoraj z kumplem daliśmy ognia w badmintona i dziś niestety chyba PESEL daje znać, bo plecy niezbyt chcą się we właściwą stronę zginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: aaaa przy okazji załatwiania fuch przez obecną , jedynie "prawą i sprawiedliwą" władzę ...prezesem Orlenu (moja działka) został koleś Kaczora, dziś słyszę ze za chwilę jednym dyrektorem zostanie Mastalerek . Co on ma wspólnego z branżą paliwową oprócz tankowania swojego auta? Ma plecy ...to wystarczy w naszym cudownym kraju! Nawet nie wiesz jaką robotę codziennie robią ludzie na dole Orlenu ...no ale oni co najwyżej przez całą swoją karierę zawodową w Orlenie mogą zostać max kierownikami regionu (taki 4 poziom awansu po zwykłym kasjerze na stacji) , a tu nagle taki " koleś partyjny" z dnia na dzień zostaje wielkim dyrektorem znającym rynek paliw jak ja system prawny Peru .

 

Na tym kończę pisaninę, bo jak to mówią nie warto się kłócić ... trza siać siać siać ... miłego dalszego siania Ci życzę :good:

 

Jasiński ma takie same kwalifikacje w branży paliwowo-rafineryjnej jak poprzedni prezes Krawiec - czyli żadne. Na korzyść Krawca było to, że zarządzał wcześniej dużymi spółkami, obecny prezes jest urzędnikiem państwowym, z wykształcenia prawnikiem, J. Krawiec byłe konomistą. Taka jest kolej rzeczy w każdym państwie, że jak wygrywa inna partia to zaczyna porządkować i obsadzać swoimi zaufanymi ludźmi. Tak było za rządów SLD, krótkich PiS-u, Po i teraz PIS-u. Tak zupełnie szczerze, pomijając politycnze sympatie-antypatie, wygrywam wybory, mam większość parlamentarną, prezydent jest "mój", kto z Was zostawiłby w strategicznych spółkach ludzi z poprzedniego rozdania? Ja bym obstawiał swoimi ludźmi ale raczej takimi, którzy mają troche oliwy w głowie i nie narobią wstydu. W USA od bardzo długiego czasu, chyba od XIX wieku, do tej pory, funkcjonuje (z pewnmi ograniczeniami) tzw. system łupów, gdzie obsadza się urzędy przez stronników partii, która zwyciężyła w wyborach na prezydenta lub gubernatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Pajko]Uwaga uwaga !!! Z reguły nie interweniujemy w "luźnych" ale ta dyskusja naprawdę zabrnęła już za daleko . Dlatego też postanowiliśmy zamknąć temat na 48h . Przypominam że jesteśmy forem detailingowym nie polityczny[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.