Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wkurza od ostatnich dni ze moim przełożonym został nagle 25 latek bez wyższego wykształcenia, ale za to kolegujący się z pewnym młodym wiceministrem, chyba czas przejść do sektora prywatnego i zostawić prace w urzędzie dla kolesiów :wallbash:

 

Ps. i jak tu teraz mówić swojemu dziecku że ciężką praca i nauką zdobędzie się coś w życiu

 

#dobrazmiana :lol::lol::lol:

 

Teraz już można obejmować wysokie stanowiska bez doświadczenia i wykształcenia :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A mnie wkurza od ostatnich dni ze moim przełożonym został nagle 25 latek bez wyższego wykształcenia, ale za to kolegujący się z pewnym młodym wiceministrem, chyba czas przejść do sektora prywatnego i zostawić prace w urzędzie dla kolesiów :wallbash:

 

Ps. i jak tu teraz mówić swojemu dziecku że ciężką praca i nauką zdobędzie się coś w życiu

 

Nie licz na to, że w sektorze prywatnym nie natkniesz się na takie przypadki ;) na znajomości i dobrze ustawione dzieci rodziców natkniesz się wszędzie, takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617737 cz@rek, Ewentualnie możesz wstąpić w szeregi jedynej słusznej partii politycznej i czerpać z tego profity

 

Należę do tych głupich którzy uważają ze jako urzędnik raczej nie powinienem mieć poglądów politycznych, przynajmniej w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617759 Że niby wcześniej nie można było?

Przynajmniej stwarzali pozory i nie zatrudniali smarków bez wyższego wykształcenia i bez odpowiedniego stażu pracy, nie mówię że nie można dawać szansy młodym wręcz przeciwnie, ale niech dany człowiek zacznie od samego dołu i dojdzie później wyżej aby szanował tych co są niżej.

Dodam jeszcze że ten 25 latek jest wiceprezydentem miasta wojewódzkiego może wtedy zrozumiecie mój wkurw :D Choć z drugie strony po prostu POLSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617773 Przynajmniej stwarzali pozory

Tak Was karmili tymi pozorami, że teraz myślicie, że Wam się demokracje kradnie :wallbash:

Demokrację? Nie, raczej te skromne fragmenty praworządności, które już/jeszcze mieliśmy. Zorientujesz się, gdy Twoja sprawa trafi do załatwienia przez politycznego pracownika ze Służby Cywilnej, którego można powołać i odwołać od niechcenia, więc i jemu nie będzie się chciało patrzeć na prawo, tylko na rozkazy z siedziby partii. Albo gdy zaskarżysz ustawę jako sprzeczną z konstytucją i poczekasz 5 ÷ 7 lat na rozstrzygnięcie, bo przecież trybunał orzeka w pełnym składzie, więc 15 sędziów musi się zapoznać ze wszystkimi materiałami każdej sprawy, a wystarczy sprzeciw 1/5 składu (czyli weto 20%), żeby orzeczenie w sprawie oczyswistej nie zapadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie. Ja myślałem, że chociaż tutaj są ludzie na jakimś tam intelektualnym poziomie. Jeżeli ktoś sądzi, że zmiana partii rządzącej na inną, która i tak jest w polityce od lat sprawi, że Polska będzie miodem płynąca, zarobki 10razy w góre, czas pracy 2 razy w dół i w ogóle będzie przepięknie to ekhm :kox:

I mam niezłą beke z ludzi, którzy sie nabrali szczególnie na finansowe obietnice PISu

 

Ja jak narazie z rządów PISu widzę, że ubezpieczenie samochodowe podrożało :D No i płyn chłodniczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Pajko]Nie cytujemy zdjęć oraz paneli YT ![/mod]

 

Zacznę od przeprosin, bo możliwe że zaraz kogoś urażę, ale obiektywnie patrząc, żeby brać udział/kibicować tym kwikom, to trzeba być:

1.Biednym człowiekiem, podatnym na manipulację mediów lub środowiska, niedouczonym, lub z innych przyczyn nieświadomym tego co się działo w tym kraju przez ostatnie dziesięciolecia.

2.Czerpiącym korzyści z funkcjonowania w układzie który niedawno się skończył. W tym o specyficznym podejściu do uczciwości, lub osobą obciążoną w ten sposób genetycznie, która nie zauważa tej niestosowności przeglądając się w lustrze.

3.Jednostką o inteligencji nie do przecenienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval, Czym wg. Ciebie aktualnie zagrożone są te skromne fragmenty praworządności czym nie były wcześniej?

 

One nie są zagrożone, tylko zniweczone, bo proces się dokonał. Jeśli nie podzielasz mojego poglądu z poprzedniego posta i nie zamierzasz wykazać dlaczego, to nie zadawaj chociaż pytań, na które moją odpowiedź widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617791 I mam niezłą beke z ludzi, którzy sie nabrali szczególnie na finansowe obietnice PISu

Bo większość ludzi lepiej przyswoi hasło damy ci rybę a niżeli damy ci wędkę a ty z nią zrobisz co zechcesz, tylko zapominają że ryba nie jest za darmo i trzeba za nią zapłacić co prędzej czy później w jakiś sposób obywatel zrobi. Ludzie się cieszą z podatku od sklepów wielkopowierzchniowych, banków czy ubezpieczycieli tylko nie rozumieją że to oni zapłacą ten podatek.

Mam w d..... czy są zieloni czy niebiescy, prawi czy lewi po prostu niech przestaną rozdawać na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617796 Ludzie się cieszą z podatku od sklepów wielkopowierzchniowych, banków czy ubezpieczycieli tylko nie rozumieją że to oni zapłacą ten podatek.

O to to! Niestety, ale mamy w większości slabo wyedukowane społeczeństwo, które jest podatne na to co mówią inni. A większość lemingów z korpo w niedziele jest na squashu, a nie na wyborach. Chociaż ja akurat poszedłem na wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617791 Jeżeli ktoś sądzi, że zmiana partii rządzącej na inną, która i tak jest w polityce od lat sprawi, że Polska będzie miodem płynąca, zarobki 10razy w góre, czas pracy 2 razy w dół i w ogóle będzie przepięknie to ekhm

Po czym wnosisz? Ktoś tu przejawił zamiłowanie do PiS?

Ja tylko leżę ze śmiechu jak widzę kwiczącą lewicę odrywaną od koryta i ich popleczników, szczególnie z TV i prasy. A bieda umysłowa za tym kwikiem idzie :)

Aktualny rząd nie zrobił nawet promila takiego syfu jak poprzednia władza a lewicowe media (które na szczęście zaraz w większości znikną) rozdmuchują wszystko do rangi armagedonu.

617795 One nie są zagrożone, tylko zniweczone, bo proces się dokonał. Jeśli nie podzielasz mojego poglądu z poprzedniego posta i nie zamierzasz wykazać dlaczego, to nie zadawaj chociaż pytań, na które moją odpowiedź widzisz.

Nie ma to jak Twoje twarde argumenty :D

 

Dodane po 3 minutach 30 sekundach:

617796 Mam w d..... czy są zieloni czy niebiescy, prawi czy lewi po prostu niech przestaną rozdawać na lewo i prawo.

Oooo to jeszcze trochę poczekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak twarde argumenty :D

 

Lepsze czy gorsze niż ich całkowity brak?

 

Ustawa o TK już jest, o SC też, zjednoczenie Prokuratora Gen. z Min. Sprawiedliwości - kwestia czasu. Powrót do pięknych wzorców z okresu PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617823 Ustawa o TK już jest, o SC też, zjednoczenie Prokuratora Gen. z Min. Sprawiedliwości - kwestia czasu. Powrót do pięknych wzorców z okresu PRL.

:shock:

Jak TK był POwski to było cacy, teraz płacz.

Na ostatnie zdanie żal odpowiadać. Nie chcę nikogo obrazić tak jak samo jak KR54321,

617824 booohal, wnoszę po wyniku wyborczym PISu, komentarzach.

Myślałem, że do mnie pijesz jako do ich domniemanego zwolennika. Sorki ;)

PiS jest o tyle wg. mnie okej, że nie ciągnie laski Niemcom i powinniśmy być spokojni o muslimów. Niczego więcej się po nich nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617827 PiS jest o tyle wg. mnie okej, że nie ciągnie laski Niemcom i powinniśmy być spokojni o muslimów. Niczego więcej się po nich nie spodziewam.

Tu sie akurat zgadzam. W końcu jedziemy do UE i nikomu nie liżemy tyłka. Boję sie tylko, że PIS w pewnym momencie przesadzi i nie będzie co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.