Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Po batalii z ubezpieczycielem sprawcy sprawa wylądowała w kancelarii prawnej.

1. Po ponad 50 dniach brak wypłaty odszkodowania, poza tym wycena auta przed szkodą zrobiona na podstawie wersji trendline (podstawowej), a auto jest w highline + nawigacja i jeszcze trochę dodatków.

2. Zakup NOWYCH felg na allegro, a oszust przysyła wszystkie 4 uszkodzone. Porysowane w 10 miejscach.

 

Jakaś kumulacja, czego się nie dotkniesz, k... oszust.

 

Edit

 

1. TUW TUZ zaniżył odszkodowanie o 15 tys.

 

2. Jedno pisemko z kancelarii komorniczej i kasa po miesiacu oczekiwania zwrócona natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mirki handlarze starszyzną na allegro sa tam liczni. Chciałem kupić opony bo dawali kupony na 60 zl, ale jak popatrzyłem jakie sa te nowe opony to dałem sobie spokój. Lepiej dopłacić i kupić tam gdzie mają świeży towar. Na allegro możesz kupić drobiazgi typu wentylek albo nawet i nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle wkurzyło, co bardziej zaskoczyło... Opłata na olx za auto, które wystawiam za 600 złotych.

A olx mi chce dowalić 25 pln opłaty. Toż to poważna inwestycja w ten szrot :)

 

Ostatnio była to kwota 3000zł od której olx pobierało kasę, coż każdy chce zarobić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda mnie wkurzyła dzisiaj, byłem psychicznie nastawiony na umycie auta i nawoskowanie. Wstaje a tu słońce co prawda jest, ale wiatr taki, że łeb urywa i wszystko fruwa. :/ Z prognozy w przyszłym tygodniu temperatura ma być jeszcze znośna, może w jakiś dzień uda się zrobić to co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda mnie wkurzyła dzisiaj, byłem psychicznie nastawiony na umycie auta i nawoskowanie. Wstaje a tu słońce co prawda jest, ale wiatr taki, że łeb urywa i wszystko fruwa. Z prognozy w przyszłym tygodniu temperatura ma być jeszcze znośna, może w jakiś dzień uda się zrobić to co chciałem.

 

Ja w ubiegłym tygodniu zabrałem się do nawoskowania auta, położyłem cleanerek i zabrałem się do wosku Autoglym HD, niby temperatura w garażu 13 st., ale okazało się, że musiałbym go nakładać szpachelką. Więc wskoczył Wolfgang....tyle, że dedykowany cleaner trzeba było położyć na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jasne... Mam dokładnie tak samo tesciu miał ze nie polew w ostatnie wakacje, bo też za każdym razem padało i specjalnie sprawdzał pogodę w dni kiedy mylem auto... Pracuje w GDDKiA i ma dość dokładne prognozy a i tak, nawet jak miało nie padać to jak umylem to wieczorem kropilo... Taki lajf :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.