Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Franek, U Szewczyka bywam kilka razy w roku i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, zawsze jest miło i przyjemnie ale wiadomo, że każdy salon rządzi się swoimi prawami.

 

Raz byłem na Grochowskiej. A drugi to już nie pamiętam. Ale podobne wrażenie.

A MB to jeźdzę na Gotlieba, chociaż raz byłem w Łomiankach o też na propsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja hipoteza: w VW najlepjej zarabiają na serwisie aut pchanych do flot, przy czym żeby ktoś chciał to wziąć, to diler musi decydentowi z korpo jakąś kanapkę podrzucić. No i budżet na kawę i zelówki sprzedawców idzie się czesać, więc kawy brak i sprzedawca nie podejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie , to nie jest takie proste , bo są dwie centralki jedna Came Space ( tą potrafię za programować ) druga z lat 96-98 i bóg wie jakiego proucenta , pisze na niej Radio Ster , z tego co wiem to centralka wykonana do firmy Wisniowskiego gdy robił bramy jeszcze w malutkiej hali .

 

Potrzebuje poprostu kogoś kto robił to w tamtych latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj: Auto zaparkowane na miejskim miejscu parkingowym. Wracam po 8H a tam przednia szyba pęknięta- ślad jakby ktoś piłką przywalił lub się oparł po stronie pasażera . Zgłoszone do PZU zobaczymy co powiedzą... Pierwsza w ciągu 4 lat zgłoszona szkoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzam traktor z szeroką przyczepą u siebie na wsi. Długa prosta bez zakazu wyprzedzania, specjalnie też przeczekałem skrzyżowanie żeby przypadkiem nie wpakować się w jego bok. W momencie, kiedy znalazłem się na wysokości jego tylnego koła on postanowił skręcić w lewo na pole. Kierunkowskaz miał - szkoda, że przyczepa była bez świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka po klej elektroprzewodzący.

W dwóch sklepach na stronie internetowej i alledrogo informacja "dostępny od ręki", a na miejscu oczywiście "na jutro może być"... Nie wiem czy ja mam takie psie szczęście z tymi sklepami, ale ostatnio gdzie nie podjadę to towar dostępny "na jutro", "na za tydzień", a na stronach internetowych wszystko dostępne od ręki...

 

Przy okazji, w sobotę wybrałem się około 4 rano na myjnie żeby umyć w końcu autko z zewnątrz jak należy (od dobrych 3 tygodni niemyte ręcznie). Całość zajęła mi czas do około 7:00, szczęśliwy odstawiłem autko na parking, a o 10:00 to co zobaczyłem podchodząc do auta to... :zly::zly::zly:

Tyle ptasich bomb już dawno nie miałem, do tego narzucały mi jakieś kawałki kory i... kawałek chleba na dachu... Myślałem, że podusze te ptaszyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor 29, dzięki za podpowiedź nawet nie wiedziałem, że w Castoramie mają takie kleje :good:

W każdym bądź razie zamówiłem już na alledrogo (w jednym z wspomnianych sklepów) poczekam aż "skompletują" moje super unikatowe zamówienie i podjadę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W1Michal, dla pewności warto zawsze porządnie umyć auto przed oddaniem do ASO. Jak nie będzie na nim piachu to jest znacznie mniejsza szansa, że zastaniemy "piękny" widok :D

Ale jak widać to słabe ASO. Ja bym robił awanturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem jak umyć , nastąpiła awaria i laweta. To akurat mysle nie dałoby dużo, jak sie trze jakieś gó*no flanelą po delikatnym lakierze. Chcieli dobrze i zawoskowali ale nie wyszło :( widac miejscami wogóle nie spolerowane tylko siedzi coś tłustego na lakierze. Odbierałem auto po ciemku więc było widąc bardzo nie wiele ale już przeczuwałem co zastane w garażu no i znou trzeba będzie poświęcić kupe roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies - któy juz kolejny raz przegryzł przewody zasilające bramę wjazdową . I to zawsze kiedy mi się spieszy . Nie mam już pomysłu co z tym zrobić bo niestety kable muszą być na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.