Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

damian, Centra Plus, więc raczej nie badziew. Podładowałem go przed wyjazdem ze 2h i jak na razie pali bez czkawki. Jutro podłączę na dłużej.

 

Miałem dwa przypadki, że centra plus po dokładnie roku dostała zwarcia na celi i padła (auta w pełni sprawne "elektrycznie"). Jedną reklamację mi uznali i prędziutko kupiłem vartę. Od 4 lat bezproblemowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siostra wróciła do domu i mowi, że w Mini znów komunikat: usterka napędu, na czerwono, bez możliwości dalszej jazdy. 12 kkm, lekko ponad rok samochód i juz drugi raz laweta go zabiera, bo nie mozna dalej jechać :zly:

 

Dobrze, że jej nie namawiałem na to auto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzałem znajomego, który był umierający, z bólu nie był w stanie słowa powiedzieć. I trzy łóżka dalej non stop napi....ł telewizor.

Postaw się w jego sytuacji.

Internet masz za 5 zł w telefonie.

Trzeba umieć uszanować umierającego człowieka. Tylko nie możesz uogólniać, że szpitalo to " umieralnia" gdzie wszyscy już myślą o Bogu i tamtym świecie. Postaw się w sytuacji, że przez powiedzmy 40 dni siedzisz w pokoju z którego nie wychodzisz, bo Ci nie wolno, książek nie czytasz, bo Cię oczy bolą, a gość w pokoju uwielbia audycję Radia M. Czy w takiej sytacji dalej jesteś przeciwnikiem telewizorów w szpitalach...stać mnie na neta. Dobra koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w szpitalu na badaniach kontrolnych. Oddział za grube miliony, a telewizorów sztuk "zero", WiFi brak :thumbdown: .

I bardzo dobrze! Nic tak nie wkurfia jak telewizor na sali :zly: Raz jeden byłem w szpitalu jako pacjent, 3 noce - mimo że sami faceci to jak dzieci - kłócili się co oglądać :kox: Nie mówiąc już o tym że jak człowiek jest po narkozie i po zabiegu to serio ma dość brzęczącego pudła z gównoburzą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było brać drugie A45, albo, żeby każdy miał coś innego to CLA, już nawet nie w AMG ;)

 

Siostra brała pół roku przede mną, ja chciałem namówić na Fiata500, ale cóż, MINI i MINI i MINI KRUL i o. No nic, laweta zabrała i czekamy na newsy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wyszedłem ze szpitala, leżałem tydzień. Telewizor jest ale trzeba płacić żeby oglądać. 5 zł za 3 h. O wifi można zapomnieć.

Jak się nie ma temperatury i się w miarę dobrze czuje to naprawdę w szpitalu można dostać bzika.

 

Teraz w domu chociaż wifi masz i nie musisz wrzucać drobnych żeby TV oglądać :mrgreen:

 

Co mnie wkurzyło... Pęknięta soczewka w lampie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.