Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie staniemy się odrazu USA czy Niemcami.

 

Nisza lidera w regionie jest już zajęta przez Niemcy, nie wyrośniemy na machera.

 

Co do Poroszenki to nie deklaruję poparcia czy krytyki, chodzi mi tylko o to, że tam już jest temat zamknięty. Nowe władze Ukrainy prosiły Unię o pomoc, ponoć usłyszały "tam ma być spokój" ;)

 

Dodane po 2 minutach 57 sekundach:

Re: RE: Co mnie dziś wkurzyło 2

Szpice NATO wywalczyliśmy również.

 

Tzn. poprosiliśmy o ochronę, a czy będzie ona dla nas pomocą, to się okaże.

 

Ale znów o polityce, a ja już nie chcę o tym w piątek rozmawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie dzisiaj zdenerwował pajac w bordowym Golfie... Wracałem z rodziną z Poznania, a tu przed nami wlecze się 60-ką na 70-ce lewym pasem... Ponieważ nie mam ostatnimi czasy ciśnienia na bycie szeryfem to spokojnie zjeżdżam na prawy i wymijam go z niewłaściwej strony... W ostatniej chwili pacan w Golfinie chyba się uniósł dumą, może pod wpływem znaczka [H] na miejskim aucie, nie wiem... przyśpieszył ale z opóźnieniem, już byłem częściowo na jego pasie i nie miałem zamiaru przerywać manewru, niech ten dupek hamuje. Chojrak nastroszył się niemiłosiernie, nie żałował klaksonu, a potem przez kilka km uskuteczniał jazdę na ogonie przez dwupasmówkę, mimo iż trochędawałem po garach. Nawet pojechał za mną kiedy zjechałem swoim zjazdem, nie chciał wyprzedzić, cały czas siedział na ogonie 1 m od zderzaka. Zazwyczaj jak mi ktoś za blisko podjeżdża daję po hamulcach ale po ostatnim takim przypadku miałem awanturę z żoną więc odpuściłem. W końcu jednak mi puściły nerwy, zatrzymałem samochód blisko środka, żeby mi nie uciekł i do niego wysiadłem. Kilka słów na temat kultury i Pan zmiękł... Zawrócił na najbliższym rondzie. Następnemu chyba zapukam w szybę pałką teleskopową, dość już mam takich durniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak przypuszczałem radomski babsztyl zafundował w aucie żony szkodę całkowitą. Nie mogę tego pojąć, jak można na prostym odcinku drogi przyp....ć w widoczne z 300 m stojące w korku auto, co więcej rząd aut na kolejnych 200 m stał pod górkę, wiec był dostatecznie widoczny. Ale, pewnie powiadomienie na fejsa przyszło. :zly: Koszt naprawy blisko 60.k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuję czasami to jestem w szoku ile ludzi jeszcze jeździ z telefonem przy uchu.

Mało tego, osoby takie rozmowa tak pochłania (szczególnie kobiety), że jedną ręką trzymają słuchawkę a drugą puszczają kierownicę i zaczynają gestykulować.

To już totalna przeginka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie i panie,

temat został oczyszczony z dyskusji dotyczącej imigrantów i pochodnych. Wiemy, że część z was "to wkurza" jednak prosimy o nie "uaktywnianie" tego problemu znów na forum. Mamy świadomość, że to "luźne rozmowy", ale mimo wszystko jesteśmy forum poświęconym kosmetyce samochodowej, a nie bieżącymi sprawami geo-politycznymi.

 

Dziękujemy za zrozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie,

temat został oczyszczony z dyskusji dotyczącej imigrantów i pochodnych. Wiemy, że część z was "to wkurza" jednak prosimy o nie "uaktywnianie" tego problemu znów na forum. Mamy świadomość, że to "luźne rozmowy", ale mimo wszystko jesteśmy forum poświęconym kosmetyce samochodowej, a nie bieżącymi sprawami geo-politycznymi.

 

Dziękujemy za zrozumienie :)

 

 

 

Może powinien powstać regulamin o czym można rozmawiać w luźnych :kox: , było o górnikach , frankowiczach i wiele innych rzeczy nie związanych z kosmetyką i te posty nie były usuwane :dontknow: ..............

 

 

Świetna decyzja, czytanie tego było już bardzo męczące.

 

 

Ja mam świetny sposób na męczące mnie tematy , nie czytam ich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy świadomość, że to "luźne rozmowy",

Szkoda ze nie masz swiadomosci ile mojego czasu zmarnowales.

Jednym kliknieciem. :/

 

Marnowałeś to Ty, bo uznałeś, że warto się tutaj uzewnętrzniać z poglądami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.