Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet powinieneś więcej kasy dostać z austriackiego ubezpieczenia. Dowiedz się w ASO ile naprawa, będziesz miał odniesienie do tego co ci wyliczą z ubezpieczalni. Zrobisz u znajomego blacharza albo kupisz zderzak w kolorze i kasy zostanie na kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kobitka z Austrii skasowała.

Załatwiane było wszystko z polskim oddziałem. Standardowo zaniżona wypłata ale i tak wyszedłem na swoje i nie miałem czasu się kłócić i odpuściłem.

Czasowo może ze dwa, trzy dni dłużej mi wyszło niż normalnie z polskim ubezpieczeniem.

Weź auto zastępcze to wszystko załatwią maksymalnie szybko ;) Tylko pewnie akceptują do jakiejś tam kwoty na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg wku...wu na petrostar. Wczoraj dzwoni gość i pyta się czy mogą wysłać 4l oleju zamiast 5l bo im się skończył. Zgodziłem się, i przy okazji zapytałem się czy paczka dzisiaj wyjdzie a na to, że tak. Dzwoniłem dzisiaj z 15 razy, dodzwoniłem się i okazało się, że paczka jest nie wysłana bo nie mieli jednego filtra oleju a ja zamawiałem dwa. Wczoraj wszystko było. Dzisiaj podobno wyślą i może w poniedzialek dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem kilka fantów prosto ze strony archoila w Polsce. Nie było problemu, chociaż może wysyłka nie była ekspresowa. Za to na stronie był rabat i w dodatku dostałem MAF sensor cleaner za darmo (ok 40 zł) także jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze Tobie nic nie sie nie stalo.

Auto sie naprawi ;)

Dokładnie, gdyby nie zahamował dostałbym w swój bok i to dość solidnie...

 

Weź auto zastępcze to wszystko załatwią maksymalnie szybko ;) Tylko pewnie akceptują do jakiejś tam kwoty na dzień.
Widziałem, że są u mnie w mieście firmy, które wypożyczają auta bezgotówkowo z oc sprawcy, będę musiał podjechać, bo chyba się należy?

Muszę w poniedziałek najpierw zadzwonić do pbuk, żeby ustalili na podstawie tablicy z jakiej firmy ma oc, bo policjant mi nie podał numeru polisy, bo niby numer jest pod tablicą i polecił zadzwonić do mojej firmy ubezpieczeniowej i zgłosić szkodę, a oni się tym zajmą, ale w rozmowie telefonicznej z MTU zostałem poinformowany, żebym zadzwonił do pbuk, a oni podobną ustalą firmę po numerach i będę mógł zgłosić dopiero do przedstawiciela w Polsce...

 

Byłem na komendzie po notatkę policyjną, bo myślałem że coś w niej będzie, ale nie otrzymałem, bo wydają w godzinach urzędowania,a byłem po pracy po 15:00 :thumbdown::/ Wydanie jest płatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie notatki jest bezpłatne. Będziesz miał nr sprawy i nr polisy, zgłoś szkodę, a później znajdź wypożyczalnię, która da Ci samochód z OC sprawcy - jak coś, służę pomocą. Znajdź firmę, w której nie będziesz miał udziału własnego za uszkodzenie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wpierdzieliłem na mine dziś: byłem w niemcach, gdzie ustawiłem na telefonie automatyczne wybór sieci. A że teraz przebywam w zgorzelcu to telefon się nie zalogował do polskiej sieci, bo to w prostej linii kilometr od granicy. No i sobie podzwoniłem za 1 pln za minute. Po co się streszczać skoro mamy #bezlimitu? Konto z stanu 22 plnów schudło do 0.01 plnów. Dobrze że nie mam abonamentu bo bym się zorientował na rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja miałem wątpliwą przyjemność robienia zakupów w Petrostar :D

Byłem tam na zakupach jakiś czas temu i uznałem, że są to moje ostatnie

Kompletnie nie pilnują stanów magazynowych, długie oczekiwanie na zamówiony towar a na końcu okazało się, że zamówiony przedmiot cudownym sposobem podrożał bo coś tam, więc podziękowałem i wyszedłem - jakoś nie przepadam za olewczym podejściem do klienta :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi ojciec opowiadał, jak ileś tam lat temu przy pierwszej falii kryzysu był na urlopie, a pojawiły sie spore problemy w pracy. Sam operator zadzwonił żeby zapytać, czy wie co sie dzieje na jego rachunku. Ponoć wydał wiecej na telefon niż na urlop dla ich dwójki, a nad jeziorem nie byli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge już wytrzymać, kurde 9 tygodni czekamy na zamówione drzwi z firmy POLSKONE, 2 sztuki drzwi, to jest chore, a firma wciąż nie wie kiedy będą bo ostatnio przez upały pracowali tylko nocami.

Szczególnie nie polecam tej firmy, 2 lata temu zamawialiśmy w Casto do łazienki to takie same cuda były, i niestety teraz nie mieliśmy wyjścia i skoro takie mamy w łazience to niestety też u nich trzeba było zamówić do pokoi i teraz przerastają samych siebie.

Sufit podwieszany zrobiony, meble czekają na złożenie i nie mogę skończyć remontu bo wciąż drzwi nie ma i nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.