Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co wy macie z tymi kurierami. Ja często coś kupuję i problemów nie ma. Dzwoni kurier czy jestem bo za 10min będzie. Albo ja schodzę przed blok albo on wchodzi na 3 piętro. Ostatnio dwóch z DPD było, jeden z Kexa. Czasem nawet parę słów się zamieni.

 

Ja właśnie największy problem mam z tymi z DPD :(

Z całą resztą można się dogadać. Umówić w innym miejscu. Kurier zadzwoni przed przyjazdem itp. A na infolinii DPD powiedziano mi, że ich kurier nie ma obowiązku dzwonić. Awizo też nie musi zostawiać... Paczki najwidoczniej też nie musi dostarczać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurierów też trzeba zrozumieć. Oni tak samo mają godziny pracy, a niektórzy myślą, że to są jacyś podludzie i mają paczki dostarczać najlepiej o wygodnej dla nas godzinie.

Dokładnie. Dzien jest krótki a roboty dużo i trzeba się jakoś wyrabiać.

 

Ja dla przykładu nawet z DPD nie mam problemu. Kurierzy zawsze od nich dzwonią do mnie i pytają czy będę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurierów też trzeba zrozumieć. Oni tak samo mają godziny pracy, a niektórzy myślą, że to są jacyś podludzie i mają paczki dostarczać najlepiej o wygodnej dla nas godzinie.

 

Oczywiście, że ich rozumiem. Jednak nie rozumiem niektórych opryskliwości. Z 90% kurierów się normalnie mogę dogadać, ale z tymi z DPD akurat nie ma możliwości :(

 

Wlasnie przez takie cuda zawsze biore paczkomat i problem z glowy ... nie wspominajac juz ze o polowe taniej wysylka przewaznie wychodzi.

 

Żeby tylko wszyscy sprzedawcy chcieli używać paczkomatów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wyżale. Wywale siano na remont zawieszenia.. dosłownie wszystko poza springami i amorami będzie nowe. Już kupe lat nie robione i jak się odezwało to lepiej wszystko od razu nowe dać zamiast za rok znowu to samo ściagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zakręcania buteleczki z Gyeon Trim wyleciała mi. Stłukła mi się przy gwincie, wyleciało na auto i podłogę. Tyle dobrego, że było z 8-10ml i po upadku zostało troszkę na dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwałem wszystkie więzadła w kolanie+ uszkodziłem łękotkę.. 4 lata temu miałem rekonstrukcję :/

 

Niech ktoś ogarnięty przygotuje Ci zestaw ćwiczeń na wzmacnianie mięśni głębokich - to jest o 100% skuteczniejsze niż rekonstrukcja..

 

Ja 7 lat temu sobie taki opracowałem - mam oba kolana rozwalone - i od tamtej pory nie ruszałem kolan- a w między czasie i mgr z wf skończyłem.

Jedyne z czym sobie nie pozwalam - może inaczej..pozwalam sobie ale mocno uważam, to gra w piłkę nożną.

 

A żeby było w temacie to wkurza mnie , że znowu będą upały bo paradoksalnie nie mam wtedy wogóle ruchu w lodziarni.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bmw odmówiło współpracy po 85tys. km rozpadł się valvetronic. 2 dni pracy szukania usterki niestety jak się obawiałem uszkodzeniu uległa najdroższa część :/ . Tak durnego sterowania zaworami jeszcze nigdy nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja dzisiaj z rana, samochód znajdę kto to zrobił a wtedy ja śrubokrętem zniszczę auto. Skoro taki ze sprawcy tchórz to zobaczy złość detailera

min_e90ffe94e1d0241e8b154502c6c8.jpg

 

min_e8955ee1e756f56ff3b5dc3749f9.jpg

 

min_5fe658145eb0a65b5cf6c8bcc26347a.jpg

 

A tu po spolerowaniu, 3 wgnioty doszły i jednak nie wszystko się udało usunąć

min_83d0ca9c3165eaf4de09ab8636f015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyglinkowałem blachy i położyłem Nielsen Supershine.

Podjechałem do mechanika na cokilkumiesięczny przegląd i... tak dla zachowania 'równowagi' wyszło inne :wallbash:

Do wymiany osłona katalizatora (odpadła, wisi oparta na innym elemencie), kończy się koło paska wielorowkowego napędzające osprzęt silnika.

Kończy się powoli układ wydechowy (katalizator, tłumik środkowy).

Po zapoznaniu się z cenami jestem w ciężkim szoku. A po zapoznaniu się z dostępnością tych części w jeszcze większym szoku. :wallbash:

Drobnica do mojego samochodu jest dostępna i w miarę tania, ale te elementy do wymiany... :/ Sam mechanik stwierdził że cena osłony katalizatora to kosmos, do swojego sprzętu 5 takich nowych kupi.

Pewnie skończy się na szukaniu używek w dobrym stanie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało która firma by chciała ubezpieczyć 15 letnia Alfe. Dokładnie tak jak mówisz zostałem zaatakowany przez osy prosto w oczy i wjechałem w tył innego auta. Co najdziwniejsze mialem zamknięte okna, musiały wlecieć tuż po pracy gdy wietrzylem wnętrze.

 

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam18, szkoda auta ale w takim wypadku najważniejsze jest Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Mam nadzieje, ze nic poważnego (przy kolizji) się TObie nie stało a i atak w oko nie spowodowal jego trwałych uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.