Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw policja wbija do mieszkania administratora strony "Nie dla islamizacji Europy" na facebooku, zarzuca mu paragraf 256 §1 k.k i zabiera laptopa i telefon...

 

A teraz Polska ma wypłacić milion złotych odszkodowania biednym terrorystom. Nosz ku... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z nocki z pracy w okrutną burzę nie zauważyłem kałuży, a raczej jeziora i z leksza zalałem francę. Jeszcze nie ogarnąłem co się dzieje, a już wywaliło mi błąd na desce :mrgreen: Dojechałem do domu i maska w górę, przedmuchałem kompresorem wtyczki i jak na razie jest OK 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone naukowo - ptaki srają tylko na umyte auto!!!

Cały tydzień parkowałem zakurzonym autem pod drzewem i nic, wczoraj zaparkowałem w tym samym miejscu umytym i dziś dwa kleksy na szybie i jeden na dachu :zly:

 

ps. w sumie coś w tym jest, bo ja do brudnego toitoja też nie wejdę... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, potwierdzam! Co gorsze jakieś pterodaktyle są na tyle bezczelne, że s#ają mi na dach nie z lotu tylko wcześniej pochodzą po nim i skasztanią centralnie na środku dachu lub co gorsze zrobi tak, że wali na krawędzi i cały bok jest ozdobiony g#wnem. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chromole, chciałem doczyścić na maxa i troche przyszalałem z IronX`em. Niby płukałem długo ciśnieniowo ale jakimś cudem zrobiły się zacieki wżarte w lakier przy listwach drzwiowych... Mam nadzieje że polerka pomoże ?!

 

2014-07-28230610_zps1772e263.jpg

2014-07-28222706_zpsd7f8e853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy dniu wolnym chciałem się odprężyć mówię wezmę Wartburga na przejażdżkę odpalam a tu wydech się urwał. Miał prawo w sumie 22 lata. Następnie wsiadam do auta dziewczyny a tam kontrolka oleju i czujnik oleju padł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od rana w pracy podniósł ciśnienie głąb , który wydarł pysk na mnie . Gdy grzeczne i uprzejme prośby o opuszczenie mojej firmy nie poskutkowały musiałem wstać z wygodnego fotela i już mniej grzecznie wypie****lić typa za drzwi . Prowadzę Lombard więc to częsta akcja w ostatnim czasie , ludzie próbują wyładować na mnie swoje nie problemy , gdzie ja naprawdę chcę im pomóc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziś wkurzyło? Hmm... od piątku wkurza mnie auto booohala, codziennie coś innego się dzieje.

Ale właściciel ma taki spokojny głos, że i tak mogę grzebać przy tam aucie :P

 

Jeszcze nie raz gorsze przypadki Ci się trafią. Wspomnisz moje słowa ;) Jutro musimy dać radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.