Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że u mnie przy skali ekranu 100% jest inny układ ogłoszenia a przy 90% inny (lepszy)

Czcionka wg mnie do dupy.Dla ludzi starszych może być jeszcze gorzej.

Opis nad zdjęciem i pod lipa.

Układ Dane techniczne lipa.

Wyposażenie, opis pojazdu ok.

Miniaturek brak (w otwartym ogłoszeniu).

Po najechaniu na niebieskie BMW E87 czy Opel Astra III nie działa. Trzeba otworzyć wszystkie Astry.

Pojemność silnika ...1500 a nastepna 2000. A gdzie 1600, 1800 I nie da sie ręcznie wpisać. Z mocą to samo.

Itd....

Takie jakies dziecinne, zabawkowe to otomoto.

Na Mobile.de proste: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... rch.y=14#3

autoscout24.de też: http://www.autoscout24.de/Search.aspx?v ... ice&zipc=D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, to sobie w pasku adresu dopisz 200 zamiast 100 i z głowy.

 

Otomoto wygląda świetnie i czy Wam się to podoba czy nie to musiało pójść w tym a nie innym kierunku. Tak się teraz robi aplikacje i na szczęście otomoto poszło w odpowiednią stronę, a nie tak jak inne portale, które ciągle trzymają się archaicznych rozwiązań.

 

Jedyne co wg mnie zrobione jest słabo to galeria. Reszta jest czytelna, ładna i za rok każdy z narzekających tutaj będzie się dziwił jak kiedyś można było korzystać ze starego układu strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, to sobie w pasku adresu dopisz 200 zamiast 100 i z głowy

 

A niby jak, jak w opcji zasięgu wyszukiwania wybierasz miasto i wybierasz zasięg szukania nic nie da się wpisać a max to +100km i wystarczy że auto będzie 10 km dalej i mi go nie pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, sprzęgło z dwumasem, hebel przód, wiązka w kabinie plus zabawy z agregatem, teraz wiązka na budę plus moduł absu. Nie mam pytań :dontknow:

Kuba, tak się chyba musi skończyć, bo wsadzić w 3 miesiące prawie jego wartość to trochę nie halo ;)

 

Jaki rocznik i jaka wersja?

 

Nasz stary z 2005 TDDi dopiero po 312kkm zażyczył sobie nowego sprzęgła. Fabryczne turbo i układ paliwowy...

 

Ale wiem że te nowe to dramat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w otomoto jest to, że na allegro nie wyświetlają się ogłoszenia z otomoto.

 

... i że samochody drogie. Kiedyś taniej można było kupić. W ogóle kiedyś to były czasy, się żyło! Nie to, co teraz :/

 

:kox::D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde napstrykałem dzisiaj z 60 zdjęć telefonem jak to zwykle przy robótce i teraz przeglądam i praktycznie żadne się nie nadaje do niczego! Wszystkie nieostre i ogólnie gówniane.

 

Chyba Lolipop popsuł mi samsunga S4 :( Czyżby to znak dany od samsunga że muszę kupić S6? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp mój przedmiot był w oryginalnym/fabrycznym pudełku, to było owinięte w grubą folię bąbelkową i wsadzone do drugiego kartonowego opakowania... mimo to towar jest uszkodzony a UPS pisze, że nadawca niewystarczająco zapakował towar :wallbash: i odrzucił reklamację, by było śmieszniej paczka była dodatkowo ubezpieczona (wartość towaru 2tyś zł).

Napisałem im dosadne odwołanie i dodatkowo poszedłem do rzecznika konsumentów. zobaczymy co z tego wyjdzie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, paczkę odebrałeś i dopiero później zauważyłeś że przedmiot jest uszkodzony, czy już przy kurierze zauważyłeś że coś nie gra z paczką?

 

Jeśli to drugie to raczej nie Ty lecz zgodnie z prawem* sprzedawca odpowiada za towar i to on powinien się szarpać z firmą kurierską.

 

*śmieszy mnie dopisek przy zwykłym liście że sprzedawca nie odpowiada za przesyłkę . To własnie dla jego dobra musi mieć potwierdzenie nadania lub nawet odbioru listu przez kupca , bo do czasu aż kupiec dostanie przesyłkę , to ten towar należy do sprzedawcy.

 

http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl ... przesylke/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla w moim wypadku opcja numer 1 i nie ma sprzedawcy tylko osoba fizyczna (rodzina) i w tym przypadku nadawca powinien dochodzić roszczeń, ale mam jego pisemne oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do roszczeń i to ja "prowadzę" reklamację.

Byłem dziś u rzecznika praw konsumenta i ten nie doszukał się uchybień co do sposobu zapakowania i zabezpieczenia przesyłki, wszystko jest zgodne z zaleceniami co do pakowania dostępnymi na stronie www i zawartymi w warunkach świadczenia usług...

Nawet w protokole szkody spisanym przez kuriera nie ma ani jednego punktu że coś było nie tak w sposobie pakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzyłem przesyłkę przy listonoszu. Lampa (używana) zawinięta w folię bąbelkową i w worku foliowym (firmowy pocztowy). Rozwijam a tu róg lampy ułamany. Dzwonie to firmy i mówię o co chodzi. Gość kazał jechać na pocztę, spisać protokół szkody i odesłać.

Potem mają mi zwrócić kasę łącznie z odsyłką. Łącznie 58zł.Niby była ubezpieczona i dopisek ostrożnie. Co będzie dalej nie wiem. :D

Najgorsze to, że potrzebowałem ją do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak zaniósł zakupy do auta,kluczyki rzucił na klapę bagażnika,i zamkną klapę.

Auto zaryglowało się,a z braku drugiego kluczyka trzeba było wzywać pomoc,

pierwszy gość próbował wytrychem i nic,potem podważył drzwi chcąc pociągnąć za klamkę ale nie przyniosło to oczekiwanego skutku,

drugi gość tez próbował wytrychem i nic dopiero odgięcie tylnej szyby,i wciśnięcie przycisku na kluczyku otworzyło auto

w portfelu 150 zł mniej :(

 

 

OFp3g5d.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.