Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Trzecia w tym roku pięciocyfrowa faktura za naprawę Transita. G@wno nie samochody, nikt mi nie powie.

U chrzestnych w firmie stary Transit jeździ bezproblemowo do tej pory, a nowy ma cały czas jakieś bolączki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co jest tak kłótnia? Matko :) Teraz to się nadaje do działu Co mi poprawiło humor :)

 

A dlaczego zaraz kłótnia ? Zwykła wymiana zdań.Każdy ma swoją opinie.

 

A mnie wkurzyło od rana otomoto. Znów zmiany, nagmatwane,nakombinowane, mało czytelne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyło od rana otomoto. Znów zmiany, nagmatwane,nakombinowane, mało czytelne...

Sporo portali/forów, które przechodzą odświeżenie zmienia się na gorsze. Najbardziej denerwuje mnie w obecnych stronach upraszczanie wszystkiego na siłę, co jednak na dłuższą metę jest uciążliwe.

 

Pisałem kiedyś dla OSWorld.pl i jeszcze kilka miesięcy temu mieli jeden news pod drugim, a teraz przeszli na kafelki, które mnie od razu odrzucają od czytania (nie lubię szukać newsów w osobnych podkategoriach, lubię jak wszystko jest poukładane chronologicznie datami). Tak jak na F1WM.pl - http://www.f1wm.pl/ ;).

 

Mnie denerwuje moje niezdecydowanie, przytargałem kiedyś do domu BBS CH 17", 8,5J i nie wiem czy oddawać je do renowacji, czy kupić inne felgi, które wpadły mi w oko (Keskin KT4 17" i 8J przód oraz 9J tył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O motyla noga, co oni z tym otomoto zrobili :shock: Czcionka to już jest kwintesencja jakiejś wady umysłowej projektanta :?

 

Krój liter koszmarny, logo koszmarne ale ogólnie zmiany w dobrym kierunku.

Co Wy tacy konserwatywni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, wrzuciłem fotki z logo firmy w dziale z kropelkowaniem :D program mi dodał z automatu przy obróbce rozdzielczości, nie chciało mi się jeszcze raz robić i wrzuciłem tak jak było ;) no i mam warna :D aż mi głupio bo nigdy na żadnym forum nie miałem :kox:

No i pierwsza nominacja na Bzdurę Roku jest ... żeby dawać warna za coś takiego zamiast przeskalować wyświetlane zdjęcia w css-ach .. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mówiąc kolokwialnie mam zasrany podjazd do garażu - a tu dzisiaj wyglądając przez okno taka niespodzianka. Mam dwóch nowych lokatorów i co gorsza planują chyba powiększyć rodzinę bo ich przyłapałem na niedwuznacznej sytuacji ale nie zdążyłem zrobić fotki, a jak już miałem aparat to udawali że nic chyba nie zaszło :). W każdym razie wydaje mi się, że gołębica strzeliła focha.

 

golom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, sprzęgło z dwumasem, hebel przód, wiązka w kabinie plus zabawy z agregatem, teraz wiązka na budę plus moduł absu. Nie mam pytań :dontknow:

Kuba, tak się chyba musi skończyć, bo wsadzić w 3 miesiące prawie jego wartość to trochę nie halo ;)

 

 

fuckin shit, w życiu nie kupię Transita!

Gwarancji już nie ma, czy nie obejmuje takich eksploatacyjnych części jak: wiązka, moduł absu czy agregat? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem na allegro zegarek , sprawny ale używany , sprawny był na 1000000% , spakowany solidnie . Gość stwierdził że nie działa Indiglo i że chce go oddać , nie miałem czasu żeby gościowi odpisać a dziś rano listonosz przyniósł mi zegarek z powrotem . No co za głąb .

 

I teraz zastanawiam się co tu zrobić gość go wylicytował nie jestem firmą , z tego co wiem to nie mam obowiązku mu zwrócić kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko, a teraz działa Indiglo? Bo jak nie to może gość Ci odesłał nie Twój zegarek :)

 

A jak działa to nagraj filmik jak odpalasz podświetlenie i daj gościowi linka. Niech zadecyduje wtedy czy kasa i zegarek zostaje u Ciebie czy może przeleje Ci ponownie kasę na wysyłkę i teraz Ty mu odeślesz zegarek :)

 

Ja bym tak zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo przeszło mi przez myśl , że to nie mój zegarek do Mnie wrócił . Nie widziałem go jeszcze bo już jestem w firmie a paczkę odebrała żona , przyjadę do domu i się okaże .

 

Czuje że to będzie grubsza sprawa , wprawdzie kwota nie jakaś astronomiczna ale nie lubię takich sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i pierwsza nominacja na Bzdurę Roku jest ... żeby dawać warna za coś takiego zamiast przeskalować wyświetlane zdjęcia w css-ach .. :wallbash:

@Swoop

pierwsza Twoja nominacja na warna i tygodniowy odpoczynek w tym roku. :D:D:D

 

Ja Twoją nominację przyjąłem :good: - pobij pianę w tym czasie gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też wkurzył gościu z allegro, zauważyłem, że tak z częstotliwością raz na dwa lata trafi mi się jakiś pajac :x

 

kupiłem na allegro kołpaki, kwota na szczęście nie duża bo ok.100 zł., wpłaty dokonałem od razu po kupnie przez payu i trwa to już blisko 10 dni a gościu mnie zwodzi mailami jak to na pewno paczkę wysłał, kilkukrotnie obiecał już numer listu przewozowego a paczki jak nie było tak nie ma

 

na razie założyłem spór na allegro, jak nie przyjdą do końca tygodnia trzeba będzie zacząć działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otomoto cd.

Dzwoni dzisiaj kupel: "Ty widziałeś otomoto, co oni porobili, porażka"

Ja nie wiem co za ludzie tam decydują. mobile, autoscout24 czytelne a tu aż się wchodzić nie chce.

Z cenami też poszaleli. Było 11zł, niedawno 20zł a teraz już 25zł za 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze lepsze ogłoszenie:

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-st ... pboen.html

 

co tu jest nieczytelnego? :dontknow::dontknow::dontknow::roll: :roll: wszystkie informacje podane, nie zlewa się nic, wszystko wyszczególnione, przejrzyste opisy, dane, kontakt :dontknow::dontknow::dontknow:

 

najważniejsze informacje od razu na górze, czyli model, cena, rok, przebieg, telefon kontaktowy, niżej mamy informacje wyszczególnione, czytelnie, potem tabelkę z wyposażeniem, dodatkowy opcjonalny opis i kontakt :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.