Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Podjeżdżam na BP żeby skontrolować ciśnienie w kołach. Parkuję z prawej strony kompresora. Jest jeszcze wolne po lewej. Po sprawdzeniu zamykam auto i idę do bankomatu (przy wejściu) i po soczek. Mijał mnie jeszcze facet astrą z kapciem lewy przód. Wracam a on do mnie z ryjem, że tu się nie parkuje. Dobrze, że jestem teoretykiem i uduszenie go przewodem z kompresora pozostało na etapie zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj wkurzył Fedex. Pomijam, że jeździł z moja paczką cały zeszły tydzień i nie zadzwonił ani razu (a w systemie 3 'nieudane' proby dostarczenia) - pofatygowalem sie osobiscie: paczka uszkodzona, zawartość niestety również. Chciał człowiek oszczedzic pare zł, było kupic stacjonarnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, booohal

Nie przesadzajmy, cisnienie sprawdzone, to nie bede przestawiał auta bo chciałem coś na stacji kupić przy okazji. Jak ktoś ma problem z tym, żeby pociągnąć przewód kompresora kawałek dalej to już jego problem. A gdyby ktoś taki mnie zastawił, bo faktycznie sprawdzał ciśnienie to przecież nie będę z japą wyjeżdzał, tylko grzecznie poczekam. Wkurza mnie to nasze roszczeniowe postępowanie. Należy mi się i wypier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, wrzuciłem fotki z logo firmy w dziale z kropelkowaniem :D program mi dodał z automatu przy obróbce rozdzielczości, nie chciało mi się jeszcze raz robić i wrzuciłem tak jak było ;) no i mam warna :D aż mi głupio bo nigdy na żadnym forum nie miałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, sprzęgło z dwumasem, hebel przód, wiązka w kabinie plus zabawy z agregatem, teraz wiązka na budę plus moduł absu. Nie mam pytań :dontknow:

Kuba, tak się chyba musi skończyć, bo wsadzić w 3 miesiące prawie jego wartość to trochę nie halo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, booohal

Nie przesadzajmy, cisnienie sprawdzone, to nie bede przestawiał auta bo chciałem coś na stacji kupić przy okazji. Jak ktoś ma problem z tym, żeby pociągnąć przewód kompresora kawałek dalej to już jego problem. A gdyby ktoś taki mnie zastawił, bo faktycznie sprawdzał ciśnienie to przecież nie będę z japą wyjeżdzał, tylko grzecznie poczekam. Wkurza mnie to nasze roszczeniowe postępowanie. Należy mi się i wypier...

 

Rozumiem,że jak myjesz auto na myjni samoobsługowej,po całym procesie zostawiasz auto na stanowisku i idziesz do sklepu obok na zakupy :D No bo przecież nie opłaca sie przestawiać auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na tym że przewód kompresora można podciągnąć do auta które nie stoi idealnie na stanowisku. Co innego odkurzacz czy lanca myjki. Ot taka subtelna różnica :)

 

Myślę, że trochę się mylisz. Z własnego doświadczenia wiem, że gdy auto stoi 2 metry od kompresora, to przewodu starcza do ogarnięcia kół najbliżej kompresora. Po przeciwnej stronie niestety brakuje. Stąd nie dziwię się, że inny kierowca wydarł się na Adam_K za zwykłe lenistwo i to też jest cecha charakterystyczna naszej nacji. Ciekaw jestem co byś zrobił, gdyby Ciebie to spotkało? Czy zachowałbyś stoicki spokój? Ja wyznaję zasadę: Skorzystałeś z usługi na stanowisku - zwolnij miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="adek1983

Myślę' date=' że trochę się mylisz. Z własnego doświadczenia wiem, że gdy auto stoi 2 metry od kompresora, to przewodu starcza do ogarnięcia kół najbliżej kompresora. Po przeciwnej stronie niestety brakuje. Stąd nie dziwię się, że inny kierowca wydarł się na Adam_K za zwykłe lenistwo i to też jest cecha charakterystyczna naszej nacji. Ciekaw jestem co byś zrobił, gdyby Ciebie to spotkało? Czy zachowałbyś stoicki spokój? Ja wyznaję zasadę: Skorzystałeś z usługi na stanowisku - zwolnij miejsce.[/quote]

Kolego adek1983

Po pierwsze ja tylko skorzystałem z bankomatu i kupiłem sok co zajęło mi to może dwie, trzy minuty. Po drugie było wolne stanowisko obok i dlatego nie przestawiałem samochodu w inne miejsce (robię tak gdy jest duży ruch i kolejka). Nie uważam żeby to było zwykłe lenistwo. Przyhamuj trochę zanim zaczniesz oceniać innych.

P.S. Po trzecie na tej stacji przewód jest długi i ma zasięg na 4 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.