Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

mocniejsza wymiana zdań i skończy się jak z Clarksonem...

 

Rzucisz ponczem?

 

CFO to najczęściej zmora niestety, kiedyś dostałem papier bo nie chciałem przeprosić za to, że odmówiłem wykonania jego obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeli o tarnowskich górach ?Do stało ponad 500 chłopa z rezerwy wezmanie na jednostke na 3 miechy około szkolenia,niektórzy ze stawiennictwem do 4h...je.ie sie w głowach w tym naszym rządzie ludzie mają firmy,male dzieci,kredyty,robią na umowy śmieciowe i każą ci to wszystko ciepnąć i gnać na jednostke ale jak człowiek chciał zostać zawodowym to nie bo to bo tamto.. http://www.tvn24.pl/cwiczenia-rezerwist ... 132,s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to również tych którzy z automatu zostali przeniesieni do rezerwy bez odbycia służby ( komisja po 2008r)?

Nie to dotyczy tych którzy odbyli szkolenie wojskowe i to jest takie jakby przypomnienie co by nie zapomnieli jak się co obsługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy.bylem na komisji 10 lat temu i dostałem kat A ale dalej sie uczyłem.Po skończeniu nauki dostałem pieczątke że przeniesiony do rezerwy bo przepisy sie zmienily i znieśli obowiązek a w wojsku nie byłem.Więc jak dostane też wezwanie czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy.bylem na komisji 10 lat temu i dostałem kat A ale dalej sie uczyłem.Po skończeniu nauki dostałem pieczątke że przeniesiony do rezerwy bo przepisy sie zmienily i znieśli obowiązek a w wojsku nie byłem.Więc jak dostane też wezwanie czy nie...
Nie, bo nie odbyłeś kursu. Tu chodzi o tych rezerwistów, którzy odbyli służbę/szkolenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeli o tarnowskich górach ?Do stało ponad 500 chłopa z rezerwy wezmanie na jednostke na 3 miechy około szkolenia,niektórzy ze stawiennictwem do 4h...je.ie sie w głowach w tym naszym rządzie ludzie mają firmy,male dzieci,kredyty,robią na umowy śmieciowe i każą ci to wszystko ciepnąć i gnać na jednostke ale jak człowiek chciał zostać zawodowym to nie bo to bo tamto.. http://www.tvn24.pl/cwiczenia-rezerwist ... 132,s.html

do mnie też dotarło wezwanie. W razie wojny mam się stawić jako fotograf... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.