Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ bym targał Sireusza na rękawie na takich drogach. Kamil, BRZ by chyba szperę zagrzał? :D Od początku zimy czekam na takie warunki u nas i nic :/

 

 

nooo ja też ciągle czekam na jakiś poważniejszy śnieg :dontknow::/ ale teraz choćby o 2 w nocy - jak tylko sypnie to jadę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zależy z czego egzamin zawodowy, bo z niektórych zawodów egzamin na poziomie matury, ktorą mozna zdac piszac ją w przerwie śniadaniowej na parapecie... A na niektórych to musisz mieć prawie że inż żeby zdać zawodowy :-P przykład taki typ gornictwo otworowe (nafta gaz) które zdałem za 2 razem ale zdałem :-) zdawalnosc tego jest na poziomie kilku procent, a dotyczy on projektu odwiertu i rozplanowania czynnosci i ludzi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus

 

Nie ze mną te numery heh... Nie robię studiów, bo w tych czasach co ma je co 2 osoba to wole inwestować w coś innego tj. kursy :) W wieku 20 lat miałem już magazyniera, wózki widłowe, wymiana butli, obrabiarki cnc, koparki, koparko-ładowarki, a teraz jestem w trakcie robienia prawo jazdy c, c+e i kwalifikacji na przewóz. Myślę, że nieźle :D

 

Żeby nie było OT:

 

http://prawypas.leftlane.pl/t/jak-powst ... ctavii/539

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie oświecić jaka jest idea posiadania tylu kursów? Magazynier, operator koperki, kierowca? Na jakim etacie chcesz pracować? Wydaje mi się, że człowiek powinien być specjalistą w jednej dziedznie. Kursów masz dużo, doświadczenia pewnie niewiele i koło się zamyka.

Ale może się myle? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.