Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kajko - ostatnio dałeś mi wykład iż bez sensu jest sugerowanie się zdjęciami bo one mogę być zrobione przez dobrego fotografa lub być zrobione drogim sprzętem lub być podkręcone w programach, więc Ty tego nie robisz. Teraz pokazujesz film który również mógł być zrobiony drogim sprzętem lub podciągnięty w programach - o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajko, nie wiem po co stawiasz tak kompletnie błahą sprawę na ostrzu noża. Jesteś detailerem amatorem, który tak się w to wkręcił, że nie moze w nocy spać bez wyjaśnienia tej zagadki (jeżeli tak to zachwyt nad tym całym detailerskim bałaganem za jakiś czas Ci przejdzie i będizesz spał spokojnie)? Czy też masz może interes w tym, żeby dyskredytować konkurencję i ich produkty zachwalając swoje tj. Duragloss funkcjonując pod nickiem Kajko, będąc w rzeczywistości Wax Paradise?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek Kajko by nie powiedział to moim zdaniem dyskusja odbiegła od tematu. Pomijam kim on jest, czym się zajmuje i na czym zarabia. Dyskusja powinna dotyczyć WPŁYWU powłoki Max Protect na lakier i tezy wygłoszonej przez Panów z DS. Skoro produkty firmy Geyon tak chwalą ukazując na filmach same ich plusy to ja z chęcią zobaczę te minusy MP, proste. Może oni wiedzą o czymś o czym my nie wiemy? Dodam, że znam jeden samochód na którym ta powłoka jest, lakier wybitnie niepospolity i jestem daleki od stwierdzeń "przytłumiony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedia, a raczej tragikomedia :) Byłem w WP parę razy, sporo rozmawialiśmy i bardzo sobie chwalę wiedzę i doradztwo z ich strony ale powiązany z tą firmą nie jestem. Maja też najlepsze ceny i nizsze niz partnerzy z tego forum. Dowiedziałem sie też sporo o tym forum i metodach tutaj panujacych. I poki co wszystko co mi tam powiedziano, pokrywa sie z prawda. To wszystko. I wracając do tematu. Unc-r daje bardzo dobry efekt i panowie z DS kłamią :) Nie podoba sie moje zdanie? Ruszylem waszego pupilka? No trudno ale zdania nie zmienię i najwyzej mnie zabanujecie jak wszystkich innych, ktorzy tutaj osmielili sie pisac to co myślą i nie szli z tym całym smiesznym kólkiem wzajemnych adoratorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.