Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szymon przerabiałem Kiano kupowany w RTV Euro AGD, po tygodniu padł wyświetlacz - wymiana od ręki. Po kolejnych 2 tygodniach użytkowania przestało działać WiFi i 3G - podziękowałem i wziąłem swoje pieniądze.

 

Niestety skusiłem się ceną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon przerabiałem Kiano kupowany w RTV Euro AGD, po tygodniu padł wyświetlacz - wymiana od ręki. Po kolejnych 2 tygodniach użytkowania przestało działać WiFi i 3G - podziękowałem i wziąłem swoje pieniądze.

 

Niestety skusiłem się ceną :(

 

No co Ty mówisz? :/ obym lepiej trafił bo opinie na necie krążą mega pozytywne. Gwarancja jest więc zobaczymy, póki co jestem zadowolony a cena jak mówisz atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, rarytas ta piąteczka, jedynie podswietlenie wnętrza zmieniłbym na ledowe białe.

nie ma się do czego przyczepić, czekam na pierwsze mody i obszerne fotorelacje.

"PAKIET INNOWACYJNY II" - co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby mam normalny, ale tradycyjnie już jedno koło do końca nie blokuje :D Wiosną trzeba będzie zajrzeć i może linkę podciągnąć :D Myślę sobie czy nie wyprowadzić na spacer Sejaka, bo stoi już ponad miesiąc i rdzewieje, a on bardzo dobrze bokami latał bez ręcznego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, neta w roamingah specjalnie zmarnuje :D

 

Tutaj trafiła się prawdziwa zima, polatałem tu i tam, xdrive KRUL.

 

BRZ w tych warunkach super auto. To ze jest mułem nie przeszkadza do sadzenia boków na śniegu, mocy mu nie brakuje przynajmniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.