Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

geno, w kwestii osobówek widzę tylko i wyłącznie BMW. Nie wiem co w pojazdach tej marki jest, ale do jakiego BMW bym nie wsiadł to mam ochotę pojechać na drugi koniec kraju.

 

Co do dostawczych - z roku na rok widać coraz większe oszczędności. Za naszą 316 z 2001 dąłbym sobie palec uciąć, a 319 z końca 2011 to... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno Serwis BMW chyba nie jest taki zły po tym jak na daimlera rok temu nie dokręcili mi koła w ML przez co moja mama zgubiła je wracając do domu...Ale to jest sprawa na dłuższą historię ;)

 

Serwis na Daimlera też kuleje lekko. Ten w Łomiankach mamy już dobrze zapoznany, jak serwis to tylko tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działające forum poprawia zdecydowanie humor.

 

Oprócz tego, wczoraj nie było gdzie się pochwalić, ale przetrwałem trasę z Brukseli fiatem punto i o dziwo nie jestem połamany, a nawet szybko poszło :)

 

Co do telefonów, to ja ostatnio kobiecie wziąłem jabłko 4s za 249 zł w abonamencie za 72zł. Wszystko do wszystkich za free + 400 min w roamingu i 8gb internetów. Oferta indywidualna, nie na firmę w Orange. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.