Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co do GTA to na ps4 sam miód. A jazda na motocyklu z kamerą fpp sama słodycz

Weź nie kuś normalnie piątka na PC to chyba najlepsza gra od kilku lat, oczywiście jak nie spieprzą konwersji z konsol

 

sebcio w preorderze na stronce Empiku 155zł trochę mnie to zdziwiło b0 rzadko się widuje w empiku jakieś obiżki na bestselery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

krd, dokładnie. I to wszechobecne pieprzenie, że to głodowa pensja. Gdzie robol bez kwalifikacji dostanie 2100 brutto na umowie o pracę, darmowego busa, obiad za złotówkę, medicover i ubezpieczenie emerytalne?

CZarny PR robią chyba Janusze biznesu co za 1500 trzymają magazynierów na śmieciówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZarny PR robią chyba Janusze biznesu

 

Dokładnie, na początku konkurencja zrobiła im czarny PR, żeby ludzie nie odchodzili, a okazało się że nie jest tak źle. Bus po ludzi przyjeżdża nawet w moje okolice, 70km od Tarnowa Podg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie dowierzam.

 

7 lat temu mojej dziewczynie skradziony został portfel z całą zawartością - tj. kartami, dowodem, prawem jazdy. Oczywiście wszystko zostało wyrobione na nowe, a karty zablokowane. Na początku października na nazwisko dziewczyny przyszły dwa mandaty z KZK GOPu za jazdę na gapę. Najśmieszniejsze było to, że 3 lata temu zakupiła ona własny pojazd i nie pamięta kiedy jechała autobusem. :o

 

Po telefonicznym wyjaśnieniu okazało się, że dane zostały spisane ze starego dowodu osobistego. Oczywiście po okazaniu zaświadczenia o wyrobieniu nowego mandaty bez żadnego ale zostały anulowane.

 

Nie odpuściliśmy i poszliśmy z tym na policję w Zabrzu (bo jak ktoś weźmie chwilówkę to jesteśmy w dupie). Tam Pan policjant poinformował nas o tym, że sprawa została przyjęta, ale za jakiś czas możemy się spodziewać informacji o umorzeniu śledztwa... Nie no ok, przynajmniej mamy jakieś zabezpieczenie.

 

Ale dzisiaj... Dziewczyna otrzymała telefon z KMP w Bytomiu (miejsce "otrzymania" mandatu to właśnie Bytom) i szanowny Pan aspirant poinformował, że śledztwo zostało rozpoczęte i:

 

a) mają nagrania z monitoringu z twarzą tej osoby

b) mają kwitki ze sfałszowanym podpisem

c) prawdopodobnie wiedzą kto to jest

 

Musimy się tylko stawić na komendzie i potwierdzić, że podpis nie jest nasz co jest formalnością. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony tym faktem - nawet jak nic z tego nie będzie to widać, że jednak coś tam się robi. Dla policji ode mnie wielki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxProtect UNC-R. Na razie same plusy:

 

- ładna szklana butelka i ciekawa nakrętka - na zdjęciach wygląda jak jakaś tandeta ;)

- aplikacja jak C1 - chyba, że trafiłem na "dobre warunki"

- szalony beading i sheeting :kox:

 

Za jakiś czas dostanie wszystkim co mocne. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam Pan policjant poinformował nas o tym, że sprawa została przyjęta, ale za jakiś czas możemy się spodziewać informacji o umorzeniu śledztwa...

(...)

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony tym faktem - nawet jak nic z tego nie będzie to widać, że jednak coś tam się robi. Dla policji ode mnie wielki :good:

 

Nie plusuj za szybko. To niestety na tym polega. Jak się uda - to policja ma +1 do swojej statystyki. Jeśli nie - to odmowa wszczęcia z braku dowodów... To nie znaczy, że tam się coś robi. To znaczy tylko tyle, że czasami coś po prostu samo się wyjaśni.

 

Jeśli sprawa zostanie skierowana do sądu, to oczekujcie na kolejne wezwania i konieczność przypominania sobie, co było 7 lat temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 lata temu próbowali ukraść radio z auta, narobili tylko szkód itp. Po chyba 4 tygodniach dostałem pismo, że śledztwo umorzone z braku dowodów. Jakieś pół roku temu dostałem wezwanie do sądu, bo mają sprawcę. Ja też jestem w szoku i zadowolony niekiedy z działań policji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie tak ładnienie nie poszło z Policją mimo iż składałem zeznania dwa razy po tym jak byłem jednym z 10 aut uczestniczących w kolizji drogowej przez rozlany na jezdni olej który gubiła cysterna... Oczywiście cysterna zajechała na stację BP (tak straż pożarna wysypała ten czerwony proszek utylizujący) gdzie na pewno był monitoring, ale oczywiście miesiąc późnij otrzymałem pismo że sprawa umorzona z braku dowodów i auto musiałem z AC naprawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.