Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś dzwoniła miła Pani z BMW Polska i w ramach rekompensaty za problemy z MINI i assistance ma do zaoferowania 4 bilety na Dziadka do Orzechów w Operze Narodowej.

 

No cóż, trudno, niech przysyła :mrgreen:

 

Tylko niech ktos w domu zostanie, bo juz czytalem o podobnym zaproszeniu i nie skonczylo sie to dobrze, a widzac traktowanie klienta przez Bmw nie wiadomo co im strzeli do glowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem swoje felgi jakiś miesiące temu i poszedł na nie 4nano rimm protect. Wyglądały ładnie, jak jest teraz nie wiem...czekają na wiosnę w piwnicy :D

 

Chyba że piszesz o jakiejś tajnej śrubie aby Ci ich nie ściągnęli z auta...w tym przypadku chyba nie ma sensu zabezpieczać ;(

 

ps. Felgi ładnie wyszły :D Gdzie robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13 Ja też u nich robiłem i naprawdę jestem zadowolony z efektu :D Dają radę!

 

Tez miałem zagwozdkę co nałożyć na felgi które 5 miesięcy przeleżą w piwnicy i padło na 4nano ale tylko dlatego że go miałem. Ciekawe jak długo się utrzyma w temp 20C :D na wiosnę zobaczymy czy jeszcze leży :D

 

A czym je na wiosnę zabezpieczę...nie wiem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitrek13 - może spróbuj ten Carbon Collective Platinum Wheels Coating. Informacja na jego temat jest dosyć interesująca - przy nałożeniu 2 warstw wytrzymałość nawet do 2 lat. Patrząc na to realnie to niech by wytrzymał 6-8 miesięcy to będzie dobrze a wszystko powyżej no to już wogóle super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acidmk, Również u nich robiłem felgi.

Nie mam żadnych zastrzeżeń :)

 

I ja również robiłem u nich felgi od kół na zimę. Bardzo dobra robota. Jedyne co mnie zaskoczyło , to przy założeniu opon i wyważeniu pojawiły się niedoważenia na ok. 60/ 90g.

Przy poprzednich wyważeniach - przed renowacją - to było 15/30g. Ale, może opony muszą się na nowo ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.