Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Projekt "wesele" zakończony, dopiero wczoraj doszedłem do siebie...Dwa tygodnie wyjęte z życiorysu, stres i kupa załatwiania. Koniec końców wcale nie bylo tak źle, najbardziej stresujący pierwszy taniec. Aaa i gps na palcu mega mnie wkurza, już na kierownicy widzę ślady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

...a propos GPS'u na palcu. Zawsze mnie wkurzał ale jak tu ściemnić ,że tak jest.

Pewnego dnia padł mi akumulator w aucie. Odkręciłem klemy i zacząłem ładowanie. Gdy aku doszedł do siebie odłączyłem prostownik i podczas dokręcania plusowej klemy przez moją nieuwagę doszło do spięcia. Plus z aku+klucz+obrączka.

Zakończyło się poparzeniem palca i lekkim wytopieniem obrączki w punkcie styku z kluczem. Od tego czasu obrączki nie założyłem a żona nie ma nic przeciwko :)

"Taka była wola nieba a z nią się zgadzać trzeba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy sposób jest dobry, żeby temat obejść :D

W sumie to jest ktoś kto lubi obrączkę nosić?

Ja nie noszę nic na palcach i do tego jeśli kiedyś nadejdzie ta chwila też się nie przyzwyczaję i będzie sobie leżała.

Aczkolwiek są faceci co noszą nie tylko obrączkę, ale i "sygnety" więc im na pewno odpowiada takie świecidełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie noszę nic na palcach i do tego jeśli kiedyś nadejdzie ta chwila też się nie przyzwyczaję i będzie sobie leżała.

 

Też tak mówiłem ... po tygodniu przestała przeszkadzać i siedzi na paluchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję dzisiaj przy aucie listonosza,gadamy sobie, bagażnik otwarty a tu coś chrobocze.

A ten mówi: spokojnie to tylko gołębie.

Jakie gołębie ?

No tu w przesyłce.

Patrzę a tu skrzyneczka ponawiercana a w środku 2 gołąbki czekają na dostawę.

Kiedyś gołębie dostarczały pocztę a teraz Poczta dostarcza gołębie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 12 dni po zaobrączkowaniu...z kielicha wytrąbiłem całe wino, pierwszego tańca nie pamiętam, całe wesele przejechałem na talerzu rosołu i wódce...o dziwo w poprawiny zdrowy jak ryba, ale już na sucho. Tydzień w SPA w górach pozwolił na dojście do siebie. Ogólnie teraz się ze wszystkiego śmieje, ale przed sporo czasu wycięte z życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Samochód sprowadzony z Niemiec

 

* Zarejestrowany i opłacony

 

* Aktualne badanie techniczne i OC

 

* Moc podniesiona w Niemczech do 140KM

 

* Bogate wyposażenie dodatkowe

 

* Klimatyzacja

 

* El. szyby i lusterka

 

* Wysokiej klasy nagłośnienie

 

* Bardzo zadbane wnętrze

 

* Stan techniczny BDB

 

* Przed kolizją stan PERFEKCYJNY !!!

 

Czyżby? ;)

 

C34399860_1.jpg

 

Leon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.