Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje :good:

 

to teraz ćwicz ręce do noszenia i ucz się szybko wysypiać

 

u mnie już rok strzelił jak młody adept detailingu jest z nami a pamiętam jak sam niedawno chwaliłem się narodzinami na forum, czas szybko leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Fredi88[/ref], [ref]wobbjack[/ref], [ref]zmorka[/ref], [ref]piotrek305[/ref], [ref]tazman[/ref], [ref]Crockett84[/ref], [ref]Gesiu_15[/ref], [ref]szpyrek[/ref], [ref]coco[/ref], kurde dziekujemy Panowie :) to mile ze tyle osób przyłączyło sie z zyczeniami. :) dzieki wam mam jeszcze lepszy humorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przy swoim ale umyłem szyby znajomej w New beetle od środka ... Katastrofa te auto :D do przedniej szyby tak daleko jak do tylnej ale humor mi to poprawiło :D

Wlasnie o tym pisalem w jakims innym temacie :D

Ten uczuć siedzenia na środku auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przy swoim ale umyłem szyby znajomej w New beetle od środka ... Katastrofa te auto :D do przedniej szyby tak daleko jak do tylnej ale humor mi to poprawiło :D

Ja myślałem se kupić w tym celu jakiegoś mopa do szyb. Obijasz sobie żebra o kierownicę, wyciągasz rękę ile się da, a potem patrzysz pod słońce i i tak zostały jakieś mazy, bo umyć porządnie w tej pozycji jest ciężko :) Ale i tak uwielbiam to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.