Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rzeczywiście, było - ten... to... Tralalala... :lol:

 

Dodane po 3 godzinach 43 minutach 9 sekundach:

Edyta: Temida to jest jednak złota babka :good: Kiedyś (w lipcu 2016) pisałem w wątku "co mnie dziś wkurzyło" o krewkim idiocie, który nie chciał pomimo obowiązującej nas obu umowy polakierować mojego auta, a na moje któreś z kolei napomknięcie rzucił się na mnie i zniszczył mi kask motocyklowy. Na policji on i jego brat nakłamali, że było inaczej, policjant sprawę umorzył, prokurator podtrzymał, ale złożyłem zażalenie do Wydziału Karnego tut. Sądu Rejonowego na decyzję prokuratora wraz z wnioskiem dowodowym - screenami rozmowy z fejsbuka z tym bratem. :lol: I sąd niecałą godzinę temu skierował sprawę do dalszego rozpoznania i zadeklarował konieczność ponownego przesłuchania tamtego gościa i prawdopodobnie konfrontacji między mną a nim. :good:

 

Oprócz tego ten krewki kretyn poszedł ze mną na ugodę (już jesienią) i baaaardzo niemrawo oddaje mi pieniądze... z 1500 zł, które zapłaciłem za lakierowanie w serwisie (ASO Opel) oddał 600 zł, o kasku póki co cisza. No ale mam tych dwóch gagatków znowu w szachu :good:

 

No a postawa sędziego, protokolantki, a nawet portiera - super! :good: Bardzo mili, uśmiechnięci i pomocni ludzie. Chyba wprowadzono jakiś program ocieplania wizerunku wymiaru sprawiedliwości. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699287 Fabia 3 1.2 tsi w dsg w czerwieni. ... "bedom" się powłoki lały po całości

Dobry wybór :good: Choć tak jak pisałem wcześniej, nowa ibiza wygląda bardziej świeżo i poczekałbym na nią :) Ale jeśli potrzebowaliście auto na już to raczej też w tym segmencie wziąłbym fabię. Sam miałem fabię brać, tyle, że w kombi. Potem stwierdziłem, że trochę dołożę i kupię rapida, a z rapida trochę dołożyłem do leona :D Tak czy siak F3 w hatchbacku mi się widzi. Czerwona "zwykła" czy monte carlo? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fredi88[/ref], na Fabie i tak muszę czekać do 10 tyg :shock: , ale żonie przypadła do gustu , dodatkowo wynegocjowałem dobrą cenę .

Kolor zwykły czerwony , monte carlo świetna ale przekroczylibyśmy zakładany budżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699384 Ja dostawałem rok temu jakieś 5-6%, da się wincyj? :mrgreen:

Ale to chyba nie na skodę :) Na skodę spokojnie powyżej 10% idzie ugrać. Tyle, że trzeba obdzwonić i trochę ich postresować. Ja tak jak mówię ostatecznie skodę odpuściłem, ale teściowi w 2014 pomagałem rapida kupić to z cennikowych 72 tyś urwane było ok 10 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]zmorka[/ref], ja pomino swojej wagi ( 115 ) i owłosionego ryja :kox: jestem spokojny i opanowany grzecznie z ofertą innego salonu i doszliśmy do warunków które satysfakcjonuja mnie i aso .

 

[ref]Fredi88[/ref], juz mają zaznaczone żadnego mycia i sprzątania. Najlepiej jak będę mógł odebrać auto jeszcze z foliami transportowymi .

 

Tylko te 10 tygodnii . Ale na spokojnie uzupełnienie arsenał ehhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrać z foliami pewnie nie dadzą. Ale na tę swoją myjnię może wpuszczą. :D Ja ostatnio będąc u siebie w Skodzie/VW byłem łaskaw złożyć uszczypliwy komentarz na pracę myjkowego w kierunku doradcy serwisowego i ten od razu poleciał do kierownika z hasłem: panie kierowniku, mamy nowego kandydata na myjkowego! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja dbam o swoje i wymagam żeby ktos tez dbal o moje ale nie jestem uszczypliwą osobą na szczęście w tym aso liczą się z prośbami klienta .

 

Malowalem u nich mondeo po kolizji w lecie 2016 i to o co prosiłem zrobili. Czyli kartka za szybę nie myjemy nie sprzatamy . Bez gadania i swoich mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko powiem co do mycia w serwisach aut itd.

Mam praktyki w Renault i tam nam każą myć nowe auta płynem do mycia szyb z firm K2 i Moje Auto oraz ręcznikiem takim zwykłym kuchennym :dontknow:

 

Edit. Chodzi o nowe samochody do sprzedazy, a klientom oddajacym samochód do pracy po wykonaniu myje sie szczotką po lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.