Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Geno[/ref], każda strona ma swoje plusy i minusy. Ja sie odnosiłem do sprzedaży na grupie facebookowej forumowiczom rękawicy wartej 7zł z ceną 45zł. A znów sie zrobiła mała gównoburza :D

weglus skoro chcesz być uczciwy to dla przeciwwagi nakup tych rękawic po 7 zł i sprzedawaj po 7 zł :good: każdy kto nie sprzedaje najtaniej na rynku to oszust i naciągacz? Ci którzy za pospolite samochody w dobrym stanie wołają dużo więcej niż cena rynkowa to też banda naciągaczy? :/:/ ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym acco

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

Czekam na relację, a więcej o acco będe szukał na klubowym forum. Wiesz już jaki model będzie?

Szkoda trochę tak pięknie utrzymanej piątki :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :)

 

Wizyta na Oslo Motor Show i przy standzie CarSpa. Miło:

 

Zamienić parę zdań z tam obecnymi za co dziękuję i pozdrawiam wszystkich obecnych, pooglądać F40 i aluminiowego Jaga, dzięki @Arek ! ;)

 

Chodząc w kółko zastanowić się chwilę nad zawiłościami polityki; największe stanowisko pokazu = Meguiar's, wydali własną nową maszynę a ich pracownicy używają Rupesa? :D

 

Pomyśleć, czy przypadkiem one step nie jest przyszłością branży? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :)

 

Wizyta na Oslo Motor Show i przy standzie CarSpa. Miło:

 

Zamienić parę zdań z tam obecnymi za co dziękuję i pozdrawiam wszystkich obecnych, pooglądać F40 i aluminiowego Jaga, dzięki @Arek ! ;)

 

Chodząc w kółko zastanowić się chwilę nad zawiłościami polityki; największe stanowisko pokazu = Meguiar's, wydali własną nową maszynę a ich pracownicy używają Rupesa? :D

 

Pomyśleć, czy przypadkiem one step nie jest przyszłością branży? :D

Na Męskiej Rzeczy też wystawiało się kilka studiów i muszę powiedzieć, że oświetlenie chyba im nie przypadło, bo większość aut była srogo porysowana. :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

675323 Na Męskiej Rzeczy też wystawiało się kilka studiów i muszę powiedzieć, że oświetlenie chyba im nie przypadło, bo większość aut była srogo porysowana.

 

Ja nie chcę właśnie brzmieć jak jakiś nudny fajtłapa co lata z latarką wygina szyję w nieprawdopodobne pozycje i wytyka innych palcami krzycząc "źle masz!!" :P

Nie da się nigdy wycisnąć 100 % ale jeśli jest dużo rys to auto albo nie powinno tam stać albo powinni je skitrać jakomś politurom :D A my z boku stojąc nie znamy kontekstu, może lepiej się nie dało? Mi raczej chodziło o przetarcia rantów, przetarcia klaru, niedotarty wosk, obcieranie auta suchą szmatą, takie tam. Coś jak usługa mycia szyb po której są mazy w narożnikach albo i wokół lusterka.

Będzie o tym krótka historia w moim następnym PSB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym aucie były hologramy :acute: mikrorysami sie nie przejmowałem, bo to nawet odwiedzający mogli narobić

 

Dodane po 6 sekundach:

Na jednym aucie były hologramy :acute: mikrorysami sie nie przejmowałem, bo to nawet odwiedzający mogli narobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]Mickul[/ref], jak to cenowo wychodzi i jakie to Rupesy?

Duetto. Znalezione za 290$ za sztukę bez akcesoriów dodatkowych - tylko maszyny. Pozostałe rzeczy bez kosztów, bo sprzęt przyleciał przy okazji wizyty znajomego w USA.

 

Maszyny tańsze, ale pasty dużo droższe. :o

 

Teraz nastawiam się na iBirda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.