Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem zastosowanie dla Farecli G3. :D Kładłem wczoraj konserwację na podłogę w Maluchu, potem musiałem umyć sobie dłonie nitro... niestety w brodziku zostały ślady konserwacji rozmiękczone przez nitro. APC 1:4 - trochę schodzi. Tenzi Truck 1:10 - też. Ale nie całkiem. No to poleciałem do garażu po gruby kaliber. Dosłownie pół minuty machania i brodzik jak nowy, a jak wodę odpycha! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.penera.pl/77693/dobra_nie_wk ... jazdy.html

 

Co za idiota. Przekracza prędkość o 66km/h w zabudowanym i się dziwi, że mu prawko zabrali. I jeszcze przyznaje się, że jest kierowcą zawodowym. :D:D:D

Podziwiam tych policmajstrów za cierpliwość względem zachowania tego kretyna... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Torunia, naprawdę lubię ich w tym programie bo mają dosyć luźne podejście do kierowców, ale tym razem nie dali rady, gość trochę wszedł im ba głowę i pozwalal sobie trochę za dużo. Może nie chcieli go już dobijac ale gdyby trafił na sluzbiste to takie brykanie do policjanta mogłoby sie dla niego gorzej skończyć. Szkoda że nie trafił na goscia z Łodzi ktory też jeździ w piracie, taki lysy z dużym nosem...

Ale Dorobek i Radke spoko goście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tam chyba powiedział, że zarabia jazdą. Może pizze rozwozi po prostu :P

Chyba, że tak. Choć z rozwozenia pizzy to by pewnie takiego świeżego Leona nie uzyskał. Chyba, że wozi pizzę aby prać nie do końca legalnie zdobyty pieniądz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie :good:

 

ufo z polskiego salonu, serwisowane na bieżąco tylko w aso hondy, bezwypadkowe, poprzednia właścicielka zrobiła spory przeskok i przesiadła się do nowego merca c klasy :mrgreen:

 

u mnie będzie to auto typowo do miasta, praca/dom, głownie zależało mi na bezproblemowym zapakowaniu gratów do bagażnika i małego na foteliku z tyłu bo w jedynce musiałem trochę z tym kombinować, naprawdę jestem pod wrażeniem przestronności tego auta

 

foto strzelone na szybko

 

ps. jadą już do mnie felgi 17 z nowymi zimówkami bo na te 16 patrzeć nie mogę ;) i kompletne halogeny na przód, to wersja comfort i fabrycznie ich nie było a z tymi zaślepkami auto wygląda trochę biednie

 

1475145250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zhejtujcie mnie :D 1.4

 

Zakup w pełni świadomy osiągów tego silnika. U mnie to auto zastąpiło yariskę II 1.0 i pewnie nie wyjedzie nawet w trasę, tylko miasto, jedynka zostaje do dłuższych podroży.

 

Ogólnie to przeczytaniu wszelakich opinii jaki to ten silnik jest słaby w kwestii mocy do tej budy, jestem pozytywnie zaskoczony. Tu podobnie jak w 1.8 jest skrzynia 6 i zmieniając biegi przy 3-4 tyś. spokojnie mogę wyprzedzać inne auta.

 

Kolejna kwestia to 1.8 w idealnym stanie i podobnym przebiegiem to wydatek dobrych kilku tysięcy więcej. Dla mnie dopłata nie adekwatna do tego co zyskuję a szukałem tylko salon pl.

 

z tyłu końcówki zależały od silnika, w 1.8 były chromowane, w 1.4 zaslepki plastikowe, docelowo trafią tu zaślepki 1.4 po lifcie o takie:

 

1475149652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.