Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

[ref]dudek_t[/ref], po co się spinać ? Przecież to bzdura totalna co gość pisze, nie ma fizycznej możliwości żeby obecnie zaliczyć trasę Wawa Augustów w 2 godz, wychodzi średnia 120km/h. Droga obecnie zasiana gęsto remontami z wahadłami, wioskami i tirami. Most w Ostrołęce na Narwi zamknięty co także komplikuje sprawę.

Jedyna możliwość żeby zrobić tę trasę w 2 godz to tak jak pisał- samolotem na lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to nigdy za takimi agentami nie śmigam, lepi zmienić sobie zmienić stacje w radiu :kox:

 

Z troche grubszych fur to raz mialem przypal - nie mogłem uciec nowej S500, pól nocy wtedy nie spałem, że ja tu spina a ten sobie pewnie masaże i kolory podświetlenia zmienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, i nie. Wielu takich trafiłem, co w nowej S350d czy 730 próbowali usadzić małolata z laską i na światłach rzucali uśmiechy pogardy... cóż :mrgreen:

 

Ale to fakt, wiele civiców (5,6 geny), jakieś corolle, jakieś focusy w dizlu, jakieś takie wszystkie cudaki, nagle łapią temat i chcą się ganiać. W 80% przypadków mi nie za bardzo ;)

 

Ty masz AMG to inny temat,ale choćby z takim W220 600 biturbo miałbyś mały problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]dudek_t[/ref], po co się spinać ? Przecież to bzdura totalna co gość pisze, nie ma fizycznej możliwości żeby obecnie zaliczyć trasę Wawa Augustów w 2 godz, wychodzi średnia 120km/h. Droga obecnie zasiana gęsto remontami z wahadłami, wioskami i tirami. Most w Ostrołęce na Narwi zamknięty co także komplikuje sprawę.

Jedyna możliwość żeby zrobić tę trasę w 2 godz to tak jak pisał- samolotem na lpg

 

Nie wiem czy ktoś leci z Augustowa na Ostrołękę, jeśli chce szybko do Wwy. Raczej na Ostrów, potem wyprzedza na robotach między Ostr. Maz. a Wyszkowem i daje pełną dzidą na ekspresówce.

Technicznie do zrobienia w 2h od granicy Augustowa do Trasy Toruńskiej, tylko w jakich godzinach, bo Grajewo się korkuje w innych godzinach, niż Piątnica.

 

A, most na Narwii w Ostrołęce nie jest zamknięty, tylko zwężony 1.8m na każdy pas i przeznaczony tylko dla osobówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], jestem z Oki, a akurat tę trasy dobrze znam i wiem, że to "tylko" zwężka. Ale przez to, że jest ta zwężka wszystkie duże auta poszły na tę jedną właściwą trasę czyli Augustów- Łomża- Ostrów Maz- Wawa. Duże auta jeżdżą i w jedną i w drugą stronę co naturalnie utrudnia wyprzedzanie. Od Augustowa do Łomży praktycznie wioska na wiosce, ten kawałek obwodnicy koło Stawisk nie pozwoli jakoś znacząco mocno skrócić czasu drogi. Przez Łomżę też trzeba praktycznie całą przejechać. A tam brakuje dwupasmówek więc też nie pogonisz. Od Łomży do Ostrowi droga mocno słaba i również usiana wiochami z ograniczeniami. Od Ostrowi aż do obwodnicy Wyszkowa cały czas budowa, więc gdzie pogonić ? Jedynie gdzie można przyśpieszyć to jak sam zauważyłeś obwodnica Wyszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z takich ścigantów to najbardziej rozwalają małolaty w Civicu lub najczęściej BMW (taka prawda, nie mam osobiście nic do tych aut) co widzą porobione auto to lecą dawaj na prawy byle potem od razu przed Ciebie przed światłami się wbić znów na lewy, jaki to kozak nie jestem i jaką to ja mam szybką furę..a potem następuje proza życia..jest czerwone, jest "żółte", na końcu zielone..startują..myślą, że są szybcy a tu jednak jestem im na zderzaku..auta jęczą ale trzeba uciekać i tak na prawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, jasne gownoburza wyszła... Trasa oczywiście przez Ostrów Mazowiecka, wyjazd z Augustowa spod domu kolo 8.40-8.50 a kilka minut po 11 byłem i kumpla w garażu na Bemowie. I tak, było wyprzedzanie na remoncie przed Ostrowia, tak nie trzymałem się ograniczeń, jedynie na odcinkowym leciałem równo ile można mimo że jest jeszcze nieczynny... Da się to zrobić nie powodując zagrożenia tylko trzeba myśleć....

 

I nie, nie mam civica z wielką rynną i stożkiem dającym milion kunióf... I nie, nie ścigałem się z nikim na sile, po prostu spotkałem dość dużo kierowników sebiksow którzy mnie chcieli wyprzedzać prawym pasem na światłach, lub lecieli na trzeciego za mną gdzie ja się spokojnie chowalem między samochody....

 

I błagam, skończmy gownoburze bo to nawet śmieszne przestało być...

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić nie powodując zagrożenia tylko trzeba myśleć....

 

 

To żadna "gównoburza", wiesz ile już tak myślało? Zmień swoje "myślenie" dopóki nie jest za późno. Serio piszę, bez spiny i złośliwości. Po prostu rada trochę bardziej doświadczonego kolegi kierowcy który też ma swoje za uszami z czasów wczesnej młodości. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) tylko ja nie mówię tego bo uważam że dobrze zrobiłem... Ba, uważam że to była głupota i sporo szczęścia że nic się nie stało... Jednak w tamtym momencie nie zwracałem na to uwagi zupełnie

 

Evo, jak Najbardziej :) kolejnym na milion procent chce jechać, jak tylko go ogarnę na tyle żeby był sens. Aktualny acco nie ma po co ;) z reszta licencja rajdowa jest w dalszym planie ;)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#aa0000]Evo[/ref], najsmutniejsze jest to, że praktycznie nie ma torów. Te przerobione lotniska to tylko namiastka.

W każdej wiosce orlik za bańkę, a kawałka toru w pobliżu każdej stolicy województwa nie można zrobić. Od zawsze motorsport i doskonalenie techniki prowadzenia samochodu to zło konieczne dla każdej ekipy przy korycie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temat scigania i gównianych samochodów...

Na studiach mieszkałem z pewnym gościem co miał gofla 2 1.6 na gazie i w automacie :kox::kox:

Debil codziennie mi opowiadał jak to nie kilował mercedesy, BMW i inne mega auta w swoim golfie :P Biedni ludzi podczas spokojnej jazdy nawet nie wiedzieli, że zostali objechani przez starego golfa.

 

A tak z innej beczki to obecna praca mnie zepsuła :cry: Auta, które do tej pory uznawałem za całkiem mocne i szybkie nagle okazały się jakieś takie mało żwawe i niezbyt chętnie przyśpieszające :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty masz AMG to inny temat,ale choćby z takim W220 600 biturbo miałbyś mały problem. ;)

 

Jako nowy robił 16,1 do 200. Nie ma opcji, żeby po tylu latach silnik wciąż był w stanie to powtarzać ;) AMGi wszelkiej maści ju stanowią zagrożenie, chociaż na przykład nie klasa G, ale to przecież kiosk na kołach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], zdecydowanie Alfa Romeo zawstydziła tym modelem wielu producentów sportowych aut :D.

 

Mnie i tak zdecydowanie bardziej imponuje ten niepozorny Golf - https://www.facebook.com/GolfR32Turbo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was oglądał pierwszy w Polsce , profesjonalny kanał o autodetailingu na polskim jutubie pod nazwą swagtv. Mnie osobiście rozbawił prawie do łez :kox: ciekawe ile osób postępuje według autora kanału :wallbash:

 

Odgrzebuję trochę temat, bo nic więcej o tym na forum nie znalazłem. Pytam z ciekawości, co autor tych poradników robi źle? Jestem nowy w temacie autodetailingu i chętnie się dowiem, żeby nie powielać błędów. Myślę, że innym nowym też się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go i niekoniecznie coś musi robić źle. Zrobił kilka rożnych poradników, pokazał kilka produktów czyli praktycznie podobnie jak to robią inni zagraniczni detailerzy. Wydaje mi się ze to raczej jego sposób bycia i to, ze dużo mówi jak "pan profesor" wzbudza mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.