Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skonczylem dzis passata b5 kolegi dwuetapowka do odswiezenia lakieru zabezpieczony woskiem dodo juice efekt przeszedl nasze oczekiwania :ad::ad::ad:
Bez fotek się nie liczy ... ;)

 

To prawie jakbyś nic nie zrobił :D

Wrzuce pare zdjz garazu niestety nie mam zdj po na zewnatrz.

 

Jedno przed

c2de6dd387fb4fc0fcc9413702e7b755.jpg

I dalej po

6cd9376a3923e0ebcf6321b2fe475e32.jpg

 

416961bd29b54da29d6cc0eb37b0dad2.jpg

 

ae1133d03dc6f4c0d45be9404297209f.jpg

A na deser filmik z 50/50 chociaz przty samej tasmie jest slaby efekt bo jak wjezdzalem padem na nia to strasznie sie pylila i rwala.

 

https://vimeo.com/180437452

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mój stary - wrócili w nocy z Chorwacji, więc jakieś dwie godziny temu pojechał na szczoty umyć auto. Jak wrócił, to mu mówię, że bym mu to zrobił porządnie - to on na to: - przecież to tylko kawałek blachy. Poza tym ile ono ma lat? - ale zdjęć nie wrzucę, bo to, jak ta czarna perła wygląda po zdzieraniu (a nie zmywaniu) brudu i to bardzo regularnym, to jest jakaś nędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie dziś a wczoraj z racji że zona wyjechała do mamusi poszwendałem się autem po mieście w nocy bez celu i pobawiłem się apką Torque+OBD bluetooth

Pbqb7G1.jpg

hp i moment wzięte z kosmosu ale pozostałe zdają sie być realne. Całkiem fajna zabawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając internet:

 

wątek o pianie aktywnej:

 

"Ale po co ta piana ? Myje się dobrze ? Piana poza bajerem to nie jest potrzebna"

"Już pisałem kiedyś, piana służy do poprawy samopoczucia/lansu przed sąsiadami/ bo lubi się kolor biały."

 

:D

Wczoraj miałem okazje widzieć jak znajomy myje samochód przy użyciu kawałka prześcieradła, dimera i wiadra w którym pływał piasek. Aż żal mi się zrobiło tej e65 na którą niedawno wosk kładłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

661897 ale zdjęć nie wrzucę, bo to, jak ta czarna perła wygląda po zdzieraniu (a nie zmywaniu) brudu i to bardzo regularnym, to jest jakaś nędza.

Przepoleruj mu jeden element i pokaż jak może wyglądać ta czarna perła a jak wygląda. Dopóki nie zobaczy różnicy to raczej samo mówienie o tym go nie przekona. ;)

 

662032 i wiadra w którym pływał piasek

Ten piasek może nawet celowo dosypany, żeby lepiej brud ścierał. Tak domowa wersja Cifa. :D:D:D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

661897 ale zdjęć nie wrzucę, bo to, jak ta czarna perła wygląda po zdzieraniu (a nie zmywaniu) brudu i to bardzo regularnym, to jest jakaś nędza.

Przepoleruj mu jeden element i pokaż jak może wyglądać ta czarna perła a jak wygląda. Dopóki nie zobaczy różnicy to raczej samo mówienie o tym go nie przekona. ;)

Wkrótce samochód będzie miał naprawiany tył po uderzeniu w słup dawno temu. Do wymiany klapa (wgnieciona i skoszona), do naprawy mocowanie klapy, do lakierowania zderzak. Na szczęście poszedł na to kierownik jednego z tarnogórskich serwisów blacharsko-lakierniczych, mający uprawnienia likwidatora z PZU. ;) Więc sam sobie zobaczy. Niemniej jednak to człowiek, który nie nawykł do dbania o samochód (i motocykl) poza czynnościami absolutnie rutynowymi.

 

Natomiast mnie powyższe (możliwość naprawy klapy z kończącego się AC) poprawiła dziś humor. :D A jeszcze bardziej - termin na dokończenie naprawy blacharsko-lakierniczej mojego Maluszka na za dwa tygodnie! W tym samym serwisie. Strasznie za Maluchem tęsknię - ostatnio był w całości w kwietniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu stwierdziłem, że skoro mam dobry tor słuchawkowy do domu, a poza domem poruszam się głównie samochodem, to sprzedałem Audeo. Teraz je sobie znów odkupiłem i właśnie przyszły. Boże, jak ja je kocham za to granie. rougi.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. I nawet 2-3 godziny robię to jak jakiś klient zadzwoni. Wyrzucam dziś całą swoją torbę z gratami do polerowania lamp - łącznie z Kraussem P7 i kupuję tylko trochę szmatek i butelczynę jakiegoś oleju 2T - choć myślę, że zbędny jest olej 2T bo równie dobrze poradziłaby sobie kostka smalcu :D . Po co tyle dźwigać skoro można do kieszeni wszystko zmieścić. :D

Czuję, że będzie to ulubiona metoda "regeneracji" lamp wśród Januszy Cebulaków tuż przed przeglądami rejestracyjnymi. :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail z allegro z programu ochrony kupujących:

 

"Otrzymaliśmy komplet dokumentów dotyczących Twojego zgłoszenia do Programu Ochrony Kupujących. Rekompensata wpłynie na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego w ciągu 7 dni roboczych"

 

Sprawa zgłoszona miesiąc temu, w miarę szybko udało się temat załatwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662421 Manolito, powiedz w którym miejscu wyrzucisz swoje graty :kox:

Zastosuję tu retorykę posła Kaczyńskiego: "wiem, ale nie powiem". :D:D:D

 

Dodane po 9 godzinach 34 minutach 8 sekundach:

Żeby tak ludzi w ciula robić to jest skandal. :D:D:D

 

https://www.facebook.com/64404830242720 ... 124058755/

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.