Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą trochę ręce opadają - jak swego czasu napisałem o sławnej gumie Dudy z A4 to zaraz ban konta na tydzień. Teraz ignorowane prośby admin/moda o trzymanie się z daleka od polityki kończą się jedynie bezsensownym zamykaniem tematu :dontknow:

W kwestii tematu: humor poprawiło mi spalanie z wyjazdu urlopowego. Liczone z tankowania pod korek - 59.8 l (w zaokragleniu 60) i dystans 830 km co daje 7.22l/100km. Przy silniku 2.5, 2 osobach doroslych + dziecko i załadowany na full bagażnik uważam za bardzo przyjemny wynik (jazda S8 i A1 + korki na bramkach i zakorkowana Reda).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Humor poprawił mi zwrot gotówki przez nieuczciwego sprzedającego.

W poniedzialek kupiłem samochód dostawczy ford transit 2.0 tddi. Deklarowany przebieg z ogloszenia to 288tys. Kilometrow.

Historia samochodu byla taka, że pierwszym wlascicielem była poczta polska, gosc kupił auto w przetargu no i sprzedawał je odrazu dalej. Dalem du*y ze przy ogledzinach nie sprawdziłem samochodu w cepiku... zrobilem to dopiero wczoraj.

Teraz uwaga, pisze to jak najbardziej poważnie, ostatni zapis przebiegu przy przeglądzie wynosił. .. 840 000 tys. kilometrow!!! Rok wczesniej 820 000 tys km.

Jak to zobaczyłem myslalem ze serce mi stanie :) Dzisiaj tel. Do sprzedawcy konkretna rozmowa i popoludniu zwrot, gotówka w kieszeni...

Morał historii jest taki, polecam stronę historiapojazdu.gov.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo inna firma zajmująca się sprawdzaniem historii. Dziwię się, że ludzie kupując dostawczaki "żałują" trochę kasy na sprawdzenie. Zresztą osobówki tez ale przy dostawczaku większe ryzyko.

A o aucie z Poczty było kiedyś w Turbo kamera. Ale wtedy sama Poczta wałek zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem Forda z naprawy po kolizji . Pomalowany tak jak ma być kolor dobrany tak jak ma być . Jestem zadowolony i szczęśliwy że mam już swoje auto a nie zastępczego demona Octavia II 1,4 MPI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.