Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak się wnerwiłem na pisiorów z forum, że aż nie wytrzymałem :mrgreen:

 

Nie pisz głupot :mrgreen: . Dziadek jak posłuchał co Ty gadasz wziął się za "wbijanie" wiedzy do głowy. Chyba, że dzisiaj były wypłaty a Twój telefon akurat leżał pod ręką po wejściu 1-szego po pinindze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, właśnie to mnie cieszy ostatnymy czasy, bo dziadek zatwardziały pisior przed wyborami i przez pierwsze miesiące, teraz zaczyna przeglądać na oczy i mówić o tym, co mu się nie podoba i ciągle "ch8je złamane nie tak miało być". Jeszcze trochę, jeszcze trochę... :kox: Wypłaty 10-tego, także :D

 

Wylatał i o :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś bzdury

No i po tym można odróżnić osobę krytycznie zastawioną do władzy tej, czy poprzedniej od fanatyka, który za wszelką cenę będzie bronił swoich przy korycie. Nieważne jakie argumenty, to zawsze odpowiedź "a u was murzynów biją", albo zaklinanie rzeczywistości że PiS wcale nie jest zły w żadnym miejscu i wszystko co robi jest święte. Swoich bronić będzie wbrew faktom, wbrew rozsądkowi i wbrew wszystkim choć trochę krytycznym wobec nieomylności majestatu obecnej władzy.

Cenny głos w dyskusji.

Rozmowy które prowadzimy polegają zwykle na wymianie argumentów, z tym że do tego trzeba posiadać odrobinę wiedzy. Jeżeli jest deficyt, to odpowiedzi wyglądają jak ta wyżej.

 

 

654383 "ch8je złamane nie tak miało być"

Poczciwina, często się tak do Was zwraca? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że starałem się przeczytać ze zrozumieniem ale jakoś też nie ogarniam, lecz wydaje mi się że kolega jest fanem partii rządzącej i nie pozwoli nic złego na jej temat powiedzieć. Tak to chyba trzeba odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że kolega jest fanem partii rządzącej i nie pozwoli nic złego na jej temat powiedzieć

Po zaciekłości w zaklinaniu rzeczywistości to chyba sam jest przy korycie, więc poniekąd zrozumiałe... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Po zaciekłości w zaklinaniu rzeczywistości to chyba sam jest przy korycie, więc poniekąd zrozumiałe... :D

 

Jak by był przy korycie to już by mu było szkoda na nas i na zaklinanie rzeczywistości ;) . Ja bardziej obstawiam zwykłego internetowego trolla opłacanego przez ekipę rządzącą. Pisze co góra każe, na sensowne argumenty odpowiada zmianą tematu, potrafi jedynie obrażać a swoje mgliste wywody nazywa argumentami nie do podważenia. Troll na 100% :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654403 Geno pisze:

Source of the post "ch8je złamane nie tak miało być"

Poczciwina, często się tak do Was zwraca? ;D

Nieważne, to był żart. Trochę chamski, ale nie mogłem się oprzeć. Obojętne czy rozumiesz, wybacz, sam wyniknął z szyku zdania.

 

654434 Pisze co góra każe

Hahaha dobrzy jesteście.

 

654434 na sensowne argumenty odpowiada zmianą tematu

Nie zauważyłem ani jednego sensownego argumentu opartego na prawdzie. Chyba że to nie to samo, to przepraszam, były same sensowne, a ja zmieniałem temat i nie byłem w stanie dotrzymać Wam kroku. ;-) lol x 10

 

654434 potrafi jedynie obrażać

Obawiałem się że jeden z postów w którym wspomniałem o pewnych ograniczeniach umysłu możecie wziąć do siebie. Głowa do góry, nie da się tego zmienić, wyleczyć, ale można z tym żyć. ;-)

 

654434 Troll na 100%

Cała przyjemność po mojej stronie. :)

Dziś miły wieczór, nad obelżywościami w rewanżu pomyślę jutro, jak znajdę chwilę.

 

 

A teraz do korytka, dziś sorbet z jonami złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

KR54321, skoro tu nikt nie dorasta Ci do pięt i poziom rozmów jest dla Ciebie za niski to może dasz nam już spokój i poszukasz sobie jakiegoś innego forum, gdzie ludzie będą mądrzejsi i wreszcie ktoś Cię zrozumie i doceni? :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654461 KR54321, skoro tu nikt nie dorasta Ci do pięt i poziom rozmów jest dla Ciebie za niski to może dasz nam już spokój i poszukasz sobie jakiegoś innego forum, gdzie ludzie będą mądrzejsi i wreszcie ktoś Cię zrozumie i doceni?

Eryczek, z łaski swojej nie sugeruj że to moje słowa. Rozumiem że czujesz się bezradny, nie martw się w końcu jesteś moderatorem, na pewno są jeszcze użytkownicy którzy mają szacunek mimo wszystko. ;-)

654461 nam

Wypowiadasz się w imieniu wszystkich użytkowników, czy może swoich kolegów którym zabrakło argumentów i zamiast rozmawiać, postanowili że przynajmniej mnie sprowokują?

 

 

Geno, cytowałeś zdaje się swojego dziadzia, nie mojego - póki czas, odbieraj wychowanie garściami, wygląda na to że warto. ;-)

PS.Nie słyszałem żeby któryś z moich dziadków użył przekleństwa chociaż raz. Wspomnienia o obydwu mam bardzo dobre. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja również odpuściłem temat bo zauważyłem że to bardzo częsta przypadłość a mianowicie próby wyprowadzenia innych z równowagi dwuznacznymi tekstami personalnymi które niby nie obrażają ale wystarczy ciut myslec i są bardzo złośliwe.. A juz po wygranych wyborach tak sie nasiliły.. :mrgreen:

mam wrażenie że jest to na zasadzie "miszcze my". :mrgreen:

To było tak ogólnie nie pijąc do żadnej konkretnej osoby więc i odzew nie potrzebny 8-)

 

Za to nasuwa mi sie równie złośliwa odpowiedź a propo dziadka..

Może zwyczajnie nie słyszałeś przekleństw dziadka bo kazdy Cie unikał bądź księdzu nie wypadało przy dziecku... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, ja już siedze cicho od prośby Pajko :mrgreen:

 

Ja też, do tego czytam "harmonogram działań KNF w sprawie SKOK Wołomin". Ale to z pewnością źródło nieobiektywne, bo wychodzi na to, że obecny senator partii rządzącej zawiadomił KNF o syfie w SKOKu po wszczęciu postępowań przez KNF i prokuraturę. Dziwne, że nie chciał sam zawiadomić prokuratury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.