Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

świetne auto.. i o wiele wiele tańsze od ferrari i porsche a osiągi najwyższy poziom :) dlatego tak chętnie kupowane :)

Tańszy nie bez powodu, wyścigówka to dobra ale wykonanie środka to tragedia. Tak samo jak kiedys ruszałem gtrem to myślałem ze zgasł jak wrzucił jedynkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pilot MR (metropolitan), Platinum Plaisir, Lamy Al-Star, Faber Castel Loom (drożej, ale WOW-factor lepszy), najlepiej w rozmiarze F - będzie nie za bardzo anorektyczny, a jednocześnie nie będzie się mocno rozlewać na kiepskim papierze. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wciąż alfa zlała dupę m4 na zielonej pętli :) to coś w stylu gtra. Lambo ani Ferrari to nie jest, ale złoić dupę im potrafi :) chociaż jako fan alfy uwazam ze giulia qv jest zbyt niemiecka, w zwykłych wersjach wyglada lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Chyba i tak taniej niż m5,c63,rs4 itp

 

To raczej do M3 można porównywać a wtedy niestety wychodzi że Alfa kosztuje praktycznie tyle samo (nie wiem jak z wyposażeniem, BMW startuje od 360 tys, ale ceramika + DKG i już jest bliżej 400). Obawiam się że troszkę przydużo. Ale jest piękna - mówię to ja, fanboy BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to wciąż Alfa ;) To tak samo jak masz niebieskie auto, umyjesz, a ono dalej niebieskie :mrgreen:

 

kolega ma racje co byś nie robił zawsze to będzie przepiękna stylistycznie i zaprojektowana ze smakiem Alfa, a nie jakiś vag, których miliony wszędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta nowa Alfa jakoś średnio się podoba. Jest ładna ale bez przesady. Nie do końca jest tak, że jak coś ma znaczek Alfy to musi być super piękne. Czasem mam wrażenie, że żeby być znawcą i fanem motoryzacji to Alfa musi się podobać i już. Zobaczę na żywo to może będę się zachwycał ;) albo i nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to wciąż Alfa ;) To tak samo jak masz niebieskie auto, umyjesz, a ono dalej niebieskie :mrgreen:

 

kolega ma racje co byś nie robił zawsze to będzie przepiękna stylistycznie i zaprojektowana ze smakiem Alfa, a nie jakiś vag, których miliony wszędzie :D

 

Dobre dobre, lecę po popkorn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jednego faworyta w tym segmencie - C63 S w kombi :kox: Alfą jest ładna, musiałbym pomacać, żeby coś więcej :) M3 w niebieskim wyglada obłędnie, ale w środku brzmi dosc sztucznie.

 

Mefju miał nosa i teraz słucha 6,2 V8 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.