Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Temat halogena był poruszany w dziale "Lidla"

 

Żeby nie było że robię OT

 

Przede wszystkim to że młody po upadku z 6 schodów nie musi zostawać na obserwację w szpitalu ( mocna głowa po starym :kox: ) a druga sprawa to zabrałem się za finalne i detailingi "zabawki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy :P Deser w mojej ulubionej knajpie w Łodzi :)]

 

Jak możesz to napisz co to jest :D a nie samo zdjęcie.

Domyślam się że to żółte to jakaś sfera z isi whipa a kolor moze mango/passion ale może i być kogel mogel?

Hehe chyba ze to lody co juz nieco popuscily?:D

 

A ciacho wygląda na nieco rozwarstwione...serniczek z "pistacją" ? (tak tylko strzelam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zamawiałem. Raz, że się spóźniłem na zapisy, a dwa to z tego co wiem oni nie zamawiali u Gouletów tylko w jakimś innym sklepie, a Gouleci mają wyłączność na Liberty. Według trackingu we wtorek wylądowało w Kolonii, więc liczę że jeszcze max tydzień i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, ja również złapałem bakcyla piórowego kilka miesięcy temu :good:

 

Podacie Panowie namiary na jakieś fajne, skromne pióro dla amatora? Jak w liceum miałem więcej czasu to miałem jakieś standardowe Parkery i Pelikany ale już ich nawet nie znajdę. Też bym chętnie coś kupił do okazyjnego pisania... podrzucicie jakieś linki? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.