Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak oglądam często te "full detail job" na youtube to aż czasami mnie paluchy swędzą, żeby wysmarować jakiś piękny komentarz...

 

Ależ po co sobie nerwy psuć. Od każdego czegoś można się nauczyć, chociaż akurat w tym wypadku niewiele i chaotycznie ;)

 

 

Kantem lepiej idzie! :)

 

Haha kantem kantem a do tego nie do jakiegoś załamaniu na panelu ale do krawędzi taśmy!! :lol:

Czepiałbym się ponadto:

 

1. Taśma z taniego sklepu Biltema. Wcale nie jest tania - jako produkt, ale do samochodu akurat kiepsko się nadaje. Po dłuższym leżeniu, tzn ponad gdzieś 24 godziny zostawia masę kleju. Bez zmywacza klej łatwo się nie poddaje. Można nieźle porysować dopiero co przepolerowany lakier usuwając jego resztki [3:54]. Sam używam tej 50mm na elementy plastikowe grill albo doły zderzaka kiedy nie przyklejasz taśmy na płasko całą powierzchnią...

2. Ta taśma plus temperatura równa się katastrofa, poprostu nie daje sie oderwać w jednym kawałku...

3. Kolo wyraźnie okleja fragment do fiftyfifty a nie pokazuje efektu :D

4. Futro ma najeżone jak afro z lat siedemdziesiątych a wystarczyłby strzał wody i leki przejazd na sucho aby je nieco "ułożyć", to by tak nie rozchlapywało, poza tym po co zaczynać z taka iloscią pasty na mocno wypukłej sekcji? Co doprowadza mnie do ostatniego

5. Nawet jak pierwszym razem próbowałem futrem pocisnąć jakieś stare drzwi kątówką ojca nie zrobiłem takiego rozbryzgu. :P:lol:

A typ widzi co się dzieje i że będzie sprzątanko i dalej pociska :oops:

 

No i opis... ful detal a nadkola straszą na ostatnim ujęciu :) chyba że mam pomroczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

633522 Zamówiłem w końcu crystal seal i qd od blackfire który za mną chodził od dawna

 

daj znać jak się sprawuje crystal seal bo też o nim myślałem ;)

Spoko.Najpierw korekta manzernami i kochem a później crystalek:) Będą fotki i z czerwonego seja i czarnego mietka jak i kilka słow w dziale testy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj humorek poprawił mi zakup lampy ledowej w biedronce :D .Potrzebowałem czegoś do oświetlenia prac przy samochodzie, w piwnicy itp. Natrafiło się takie coś-testowane w łazience i dobrze "daje" aż oczy bolą ,znajomy też kupił to są 2 :kox: -może nie pro oświetlenie na dużym statywie ale wystarcza na moje potrzeby

sJp1o5o.jpg

0CBYYRo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.