Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Prawie 2 miesiące temu dostałem "wezwanie do opłaty dodatkowej" za brak biletu opłacającego parkowanie. Stałem na miejscu nieoznakowanym poziomym znakiem więc nie musiałem płacić za parkowanie. Wypełniłem więc w biurze wniosek o anulowanie opłaty przytaczając taką argumentację. Dostałem odpowiedź, że utrzymują w mocy nałożone wezwanie, bo zaparkowałem na postoju taxi (dostałem zdjęcie znaku, ale bez widocznego mojego samochodu) oraz, że nie ma znaczenia, że nie było znaków poziomych, bo znajdowałem się w strefie. Było jeszcze zdjęcie przodu mojego samochodu. Napisałem więc odwołanie, że postój taxi nie ma tutaj znaczenia, bo Zarząd Dróg nie ma kompetencji do karania za takie parkowanie, kompetencje ma tylko SM i Policja, a na zdjęciu, które przesłali nie widać mojego samochodu więc nie można stwierdzić czy zaparkowałem na postoju.

Co do faktu, że znajdowałem się w strefie wskazałem odpowiedni paragraf z nowelizacji, który mówi, że musi być i oznakowanie poziome i pionowe jednocześnie. Po ponad miesiącu dostałem odpowiedź o anulowaniu opłaty, ale materiały przekażą do komendy Policji ze względu na parkowanie niezgodne z przepisami (znak B34). Znak B34 czyli zakaz parkowania oczywiście tam był, ale była tam strzałka zabraniająca parkowania przed znakiem (co nawet jest na zdjęciu przez nich przesłanym) a ja zaparkowałem za znakiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 teksty z "internetów" :D :D :D

 

1) "Byłem na szwedzkiej wycieczce promem, to było jakoś w zeszłoroczne wakacje. Zmieniłem klimat, więc mój organizm miał jakiś czas do przystosowania się; przez cały tydzień pobytu na północy nie wypróżniłem się ani razu. Niestety, to był najgorszy dzień całej wycieczki.

Nadeszła ta wiekopomna chwila, w której musiałem uwolnić barabasza. Po wszystkim nie dało się spuścić wody - cholerna spłuczka działała, lecz strumień wody był zbyt słaby, by poradzić sobie z moją anakondą. Spanikowany zacząłem szukać kogokolwiek z obsługi promu, znalazłem sprzątaczkę i nie umiejąc się po szwedzku wysłowić zaprowadziłem ją do ubikacji. Powiedziałem "Titta", czyli "patrz", po czym nacisnąłem na spłuczkę.

Spłukało się bez problemu..."

 

2) "Gorące lato. Przystanek PKS w Zadupiu Małym. PKS podjeżdża na przystanek. Pakują się pasażerowie. Drzwi się zamykają. PKS rusza. Nagle słychać krzyk:

- Poczekajcie! Poczekajcie!

Kierowca zauważa w lusterku biegnącego za autobusem człowieka. Łaskawie się zatrzymuje na poboczu, wzbijając jednocześnie tumany pyłu. Otwiera drzwi. Facet spocony wpada do środka. Z powodu pyłu głośno kicha i kichając puszcza jednocześnie głośnego bąka. Zawstydzony wyskakuje z autobusu. Drzwi się zamykają. Autobus rusza. Jeden z pasażerów pyta nieśmiało:

- To my po to czekaliśmy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyniku przypierdzielenia w betonową donicę uparcie poszukuję zderzaka przód w kolorze do siebie. No i znalazłem, od RSa więc fajniejszy, ale w mondeo są dwa kolory srebrne, kody 60 i 72. Silverdust i Machine Silver.

Do rzeczy.

Piszę do sprzedawcy:

Jaki kod lakieru ma ten zderzak? 60 czy 72?

 

A w odpowiedzi dostałem:

srebrny.

 

 

:kox::wallbash:

 

No miszczoskie podejście do handlu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie Karcher'a 8/1

Zobaczymy co to potrafi, ale mysle że zmiana na plus bo do tej pory uzywalem jakiejs budzetowki Hoover'a która troszke ma slabe "ssanie" i trzeba kilkakrotnie plukac. Ogolnie zakup calkiem niespodziewany gdz byłem u znajomych w sklepie na kawie i tak sie zagdalismy czy moga sciagnac mi taki odkurzacz i jakos tak wyszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.