Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

zmorka, Mam plyn Tamiya,obralem taka technike ze klade kalke z papierkiem na element i ja zsuwam,później patyczkiem do uszu osuszam i turlajac go wyciagam plyn spod kalki.

i tak powinieneś to robić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szczegolnie silne pole zaaobserwowano w okolicach piatku/soboty ;)

Ło Panie! Wtedy to ja nawet metalowych elementów przy sobie nie noszę jak wychodzę z domu, żeby mi ich to 'pole' nie zabrało lub żeby mnie one zbyt mocno nie przyciągały do tego 'pola'. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiał mieć jakąś pobłażliwą blokadę bo większość takowych ma od frontu blachę zasłaniającą śruby aby nie można było odkręcić koła. Chyba, że w tej konkretnej wiercił otwory aby dostać się do śrub bo chyba nawet widać, że posiada ona taką zasłonę z blachy. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiał mieć jakąś pobłażliwą blokadę bo większość takowych ma od frontu blachę zasłaniającą śruby aby nie można było odkręcić koła. Chyba, że w tej konkretnej wiercił otwory aby dostać się do śrub bo chyba nawet widać, że posiada ona taką zasłonę z blachy. :D:D:D

Taaa, na drugiej ma bagaj otwarty, bo koło wyciągał, a na pierwszej lewarek i klucz to z podłokietnika wyjął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę dni temu mówiono, że pęknięta opona w limuzynie prezydenckiej to wina Tuska, że są w PL ludzie zainteresowani sunięciem Maliniaka, że w takim stanie zostawiono park maszyn po poprzednikach i inne takie tam banialuki dla ciemnego ludu, który to kupi.

Dziś okazuję się ( http://www.rp.pl/Polityka/303179847-Pra ... -Dudy.html ), że nowa ekipa BORowików - wybrana już przez te właściwe, narodowe władze - popisała się totalnym brakiem kompetencji (dlaczego mnie to nie dziwi???). Trzeba było jechać na narty do Karpacza no to założyli na felgę oponę z magazynu części przeznaczonych do utylizacji. Żeby tego było mało to jeszcze limuzyną, która nie jest totalnie do tego przeznaczona próbowali ostatnie 100m do wyciągu wjechać za wszelką cenę (nachylenie podjazdu takie, że tylko GOPRowska terenówka daje tam radę). Wisienką na torcie jest już zignorowanie przez kierowcę ów limuzyny paru komunikatów komputera pokładowego auta o niewłaściwym ciśnieniu w tej oponie. W takiej sytuacji szef konwoju powinien zatrzymać limuzynę i przepakować Maliniaka do bezpiecznego auta - takie są procedury. No ale wiadomo - jak lecieli Tutką do Smoleńska to też były różne procedury, którymi finalnie podcierali sobie tyłki.

Cóż za "dobra" i "profesjonalna" zmiana - dalej wszystko robione na pałę, w potrzebie danej chwili, z całkowitym pominięciem jakichkolwiek procedur.

I nagle po dzisiejszych publikacjach jakoś tak te wszystkie Ministry Płaszczaki i politycy z jedynej słusznej partii przycichnęli. Pewnie siedzą i ostro zastanawiają się jak tu wmontować jakąś ich teorię, jakiś zamach na prezydenta, jakąś winę poprzedników itp, itd...

Takiej amatorszczyzny to już dawno nie widziałem. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

628476 ciemnogród

Ciemnogród czyli wyborcy Nowoczesnej, Po, SLD , PSL , Kod? Wg. danych statystycznych to sa ludzie z mniejszych miast, wiosek, starsi, gorzej sytuowani, wykształceni i mniej przedsiębiorczy. Nie bardzo wiem jakie kolega kryterium stosuje, ale pragnę zauważyć , ze od pewnego czasu szerokorozumianą ciemnotę reprezentują wyborcy tychże partii. No chyba, że kolega uważa, ze ostatnie wybory sfałszowano , a GUS łże jak bura suka. Prosiłbym o dwa zdania wyjaśnienia bo sie gubię w tej nowej opozycyjnej logice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.