Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

danielek., Moj Ojciec kupił ją około 2001 - 2002 roku. pojeździła z rok i potem stała 10 lat. Potem Brat ją odgrzebał i wymienił regulator napięcia. potem znów stała z 2 lata no i rok temu zrobiłem A2 prawko. Na ten sezon jest plan pomalować i założyć ori "boczki" , zrobić sprzęgło (jak odblokuje będzie się ślizgać), założenia odblokowanego wałka.

 

Heh na wspomnienia mnie zebrało. Na tym uczyłem się jezdzić :

(cały czas kat na polach) Oczywiście romecik na chodzie :P

12833351_926566884109167_1486907620_n.jpg?oh=9aad89da415deb5fabf4d57e784c5b3d&oe=56E8628C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., no chłopaku, robota pali się w rękach, jeśli tylko mogę coś podpowiedzieć to te fabryczne chromy zawsze ściągam, bo po sklejeniu zawsze widać szwy, a tak można śmiało wyszlifować i położyć chrom od nowa :) , chyba że to jest chrom Twojego wykonania to czapki z głów :good: .

Dzidziak888, piękny klasyk, dbaj o niego, ja póki co nie posiadam żadnego ze względów zdrowotnych ale wrócę do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmorka, Jest to mój pierwszy model więc każda uwaga będzie lekcją,chromy są fabryczne. Tak wogóle to da się położyć chromy samemu? Nigdy o tym nie słyszałem.

Jak narazie to największy problem stwarzają mi kalki :zly: zegary wyszły mi dobrze ale rejestrację już sknociłem,mam nadzieję że reszta mi pójdzie dobrze :/

Dzidziak888, Niedawno na OLX był do sprzedania ogórek od 1 wł z kpl dokumentów ulotek itp co fabryka dawała za śmieszne pieniądze ok 1 tys zł gdybym miał gdzie trzymać takie sprzęty to bym go kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., Muszę koniecznie zrobić porządki w te wakacje w Garażach. Przenieść cały 1 garage do 2 a w tym pierwszym zrobić małe "studio". Przynajmniej takie są plany. Wtedy Romecika dopieszcze, zakonserwuje i może powieszę go na ścianie. Przynajmniej takie są plany. Zobaczymy jak to będzie. A CB nie sprzedaje. Nawet jak bym miał kupić coś innego (supermoto mi chodzi po głowie) to i tak Cebula zostaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., to są farby Alclad, potrzebują tylko specjalnego przygotowania podłoża, żeby było śmieszniej farbką emaliową, tłumik wylewasz na czarno, musi być idealnie polakierowany czarną emalią, dopiero później wspomnianego alclada i masz chrom :)

tak jak tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., tempo wręcz zawrotne, ale jak sam słusznie zauważyłeś np. przedni błotniczek i pozostałe elementy składające się z kilku części, po sklejeniu robi nam się widoczne miejsce klejenia itd, do tego właśnie potrzebna jest szpachlówka lub dokładne zeszlifowanie, to samo na całej górnej części tłumika, ale dojdziesz do tego :) , jeszcze nim wkleisz kierunki wypełnij te czarne plastiki srebrną farbką, zdecydowanie lepszy efekt niż bez farbki, siedzenie pociągnij półmatem czarnym, te pseudo tarcze hamulcowe zawsze jest dobrze troszkę odchudzić :good:

Tak jak tutaj w moim modelu chodzi o to żeby pokazać, że diabeł tkwi w szczegółach, co i tak nie jest najlepszym wykonaniem :

 

r12_zps5jvocqws.jpg

 

kolo_zpsxej61ljk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmorka, Twoj model wyglada rewelacyjnie,w moim wiele szczegolow jest nie dopracowanych. Myślę że jeśli będę składał nastepny to bardziej się przyłoże.

Jak radzisz sobie z kalkami? Zdarza mi się że się. zawijają i ciezko jest mi je później właściwie ułożyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w to uwierzyć ale miesiąc temu poprosiłem mame (bo mnie nie było) żeby wysłała sampler zymol titanium do użytkownika naszego forum c-7 priorytetem ale nie zabrała potwierdzenia . I paczka zaginęła a tu wczoraj dotarła z lekka zwłoką miesiąca haha ;/

 

Pewnie na poczcie wpadła pod stół paczuszka i się zgubiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może w końcu zdjęcia będą ostre, a nie co drugie rozmazane :)

 

daj znać jak będzie się sprawował :) JA mam Z3 dual i chce zmienić na Z5 :kox:

 

 

Dokładnie napisz jak się sprawuje telefonik :) Aktualnie mam ipka 6s ale myśle może nad zmiana na s7 edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., do kalek są specjalne płyny Sol i Set firmy Microscale, poczytaj sobie tutaj a w razie czego pytaj pytaj i jeszcze raz pytaj, co będę wiedział to podpowiem :

http://portal.mojehobby.pl/forum/Plyny- ... manii.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.