Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze miałem niebieskie auta, tu nie będzie wyjątków, recaro cs, navi, system sony z wooferem,brembo 350mm, michelin pilot super sport, kamera cofania, grzane stery i szyba, key free, właściwie wszystko bez szyberdachu i kutych felg bo trzeba poza pakietem performance wziąć i dużo taniej będzie kupić ultraleggera później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szyberdachem na wyposażeniu wydaje się ciasnawo w tym aucie. Nie jestem szczególnie wysoki a odległość od czubka głowy do sufitu wynosiła może z 5cm (nie można było ocenić na jakiej pozycji był zamontowany fotel, nie wiem też czy w ogóle przewidzieli regulację wysokości w tym modelu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno, Franek,

Z doświadczenia wiem że ori koła w większości aut nie wyglądają jak powinny, ponieważ są przeważnie za bardzo pochowane, do tego 235 na 8 calach nie wygląda za dobrze, wleci 9j przy standardowym et i koło wyjdzie o 12,mm na stronę a właściwości jezdne pozostaną standardowe i będzie Baja, Franek widział na fiescie i mam nadzieje że zrobi to samo. Do tego waga spokojnie 2 kg na kole w dół. I mam dwa komplety kół w cenie niecałego jednego i zabawa z przerzucaniem opon mnie nie dotyczy. Poza tym ja nie lubię mieć jak inni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, rozumiem temat. U mnie tez komplet 18 na zimę miał być, a przekładałem opony na 19. Tyle tylko, że Merc strasznie spina się o gwarancję i sprawy napędu, więc wybór aftermarketowego koła nie jest łatwy. Skończy się na tym, że na lato znów przekładka opon i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, pała mięknie na widok tych aut :D

Będą jakieś relacje czy nie masz mozliwości fotografowania? Zazdroszcze mozliwości macania tych egzotyków-Jednak spora odpowiedzialność będzie na Tobie ciązyć.Oby było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.