Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spodziewałem się totalnego pojazdu po e36, a tu miłe zaskoczenie,jednak nie było tak źle. :P Z tymi kosztami utrzymania to bym aż tak nie przesadzał. :roll: Zgadzam się, że coupe jest piękne, ale nie zgadzam się, że sedan jest brzydki, no a w ogóle, że touring też jest feee. :wallbash: Sam jeżdżę trumną i od początku szukając e36 wiedziałem, że ma to być touring. Fajnie zrobiony sedan czy touring miażdży tyłek i jest ich zwyczajnie mniej niż coupe. Patrząc na drogi to najmniej jest touringów. Za compactem nie przepadam, dlategonie będę się rozpisywać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu szukałem na giełdzie mojego pierwszego DA, niestety nie znalazłem. Dziś mikołaj mnie zaskoczył :D

Moja druga połówka nie do końca jest w stanie pojąć nasze detailingowe podejście do aut ale przełamała się i mam moje pierwsze DA :ad::ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, Tego typu posty są tak samo śmieszne jak to, że ktoś się śmieje z tego typu środków.

Już spieszę z wyjaśnieniem. Sytuacja jest tak, że jak ma się o czymś pojęcie tak jak w tej sytuacji może wydawać się śmieszne, ale pamiętajmy że nie jesteśmy idealni i w innej dziedzinie popełnić możemy jeszcze większe gafy. I czy tak naprawdę to jest powód do śmiechu. Nie wydaje mi się, ponieważ uczymy się czegoś przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, zakładając, że dalej żyjemy w epoce późnego zapóźnienia.

Ale przecież nie żyjemy, dostęp do internetu jest powszechny, także wytłumaczeniem jest, jak często, lenistwo.

 

I zgadzam się, można o wielu branżach nie mieć zielonego pojęcia, w wielu kwestiach popełniać gafy, ale tylko Ci, co mają głowę schowaną głęboko w dupie nie mają możliwości uczyć się/podpatrywać/przejmować nowych trików. Wpisanie w google: "jak poprawnie umyć samochód" daje szybkie rezultaty, tak samo wpisać przecież można "jak poprawnie położyć kafle". Wątpię, że za pierwszym razem położyłbym efektywnie, ale materiał do nauki jest darmowy i powszechny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie wpisy "detailerów" którzy komentują sposoby pielęgnacji aut innych ludzi,nie pomyślałeś o tym ze wpisanie hasła "jak poprawnie umyć samochód" może być tak samo pomocne jak wpisane hasło "jak poprawnie wytrzeć dupe"? Taka czynność dla jednych jest tak oczywista że nie musi się w tym doszkalac tylko dlatego ze jest grono ludzi którzy potrafią zastosować technikę mycia na 2 wiadra. Więc wyśmiewanie się z błędów osób którym samochód służy jako narzędzie do codziennego przemieszczania się jak tak samo edukujace jak bicie psa który objulał koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, moim zdaniem nie do końca jest to lenistwo.

Czy jak ktoś "przeleci" auto ludwikiem i gąbką to auto w następstwie spłonie?

Owszem, materiał do nauki jest darmowy i powszechny tylko "przybory" do nauki już darmowe nie są.

Wspominasz o wydawaniu 5 dych za setkę szamponu...

Byłbyś w stanie wydać ponad 100-200zł na 30ml jakiegoś olejku do brody? Bo ja nie, a mój brat tak.

A na olejku w tym przypadku się nie kończy ponieważ masz możliwość kupna odżywek, szamponów, grzebieni itd.

Czy w tym przypadku każdy kto ma brodę również koniecznie powinien zaopatrywać się w takie siuwaksy?

I tak jak dla mnie pieniądze wydawane przez mojego brata na kosmetyki do brody są czystą fanaberią tak samo dla mojego brata moje hobby to zwykłe "widzimisię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też ostatnio podszedł sąsiad jak kumplowi ryskę polerowałem i się chwali o istnieniu pasty tempo. Wytłumaczyłem mu, że kiedyś daaawno też używałem ale ona jest niedobra i pokazałem mu czego używam-Menzernę. Nie wgłebiałem się, nie przekonywałem bo to nie miało sensu.

Tak jak z innym sąsiadem, któremu wyjaśniałem, ze 5l wiaderko jest za małe do mycia auta ale on twierdzi, ze jemu starcza.

Albo, że po co mi taki duży silnik i ze kupiłbym jakiś 1,4 i by starczył. Co zrobić, każdy ma swój świat :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.