Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I tak nic nie zakasuje 45 letniego fiata 125p którego o mało co nie udało mi się kupić. Miał 680 km przebiegu. Folia na siedzeniach i podłodze. Trzymany w garażu pod prześcieradłem. Najdłuższa trasa ze Szczecina z polmozbytu do Gorzowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo ekonomiczne auto, moja Honda w tym roku nawet baka paliwa nie wyjeździła, w 2014 też :)

 

Bo to "zabytek". Głośne, twarde, kolektorem po asfalcie prawie ciągnie jakby dokładkę założył to z garażu nie wyjedzie :mrgreen:

 

Byś go chociaż umył bo brudny jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier przytargał nowy telefon Xiaomi Redmi Note 2 :)

 

ja go dostałam od Mikołaja :D też w wersji 16 GB i jak na razie jestem mega zadowolona ;) kolory bardzo żywe, nic się nie zawiesza, dźwięk też bardzo dobry :)

 

Pytałbym raczej, ile w tym czasie Felka zrobiła ;)

 

Felka odkąd jest u Nas zrobiła już 15 tys. km :D i z dnia na dzień przybywa coraz więcej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie! Co do syfu na kanapie: Juz mam nakładkę na tył fotela, zaimpregnowany materiał plus muszę skombinować czarny koc polarowy zamiast pokrowca na kanapę :P Trzeba bedzie tylko przygotować plan na indoktrynację detailingową dla malucha XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :good:

Jeszcze skombinuj sobie taką nasadkę na gębę jakby plastikowy okrąg(taki jakby naustnik ?) na który naplata się worek na wymioty :mrgreen:

 

Nie pytaj skąd wiem... :-]

To kiedy takie ustrojstwo trzeba kombinować ??? Mój ma teraz 9 miesięcy i na razie, odpukać, ani Swifta, ani Astry nie oznaczył :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się prawie 4 lata udało uniknąć jakichkolwiek problemów w ogóle podczas jazdy, aż pewnego pięknego dnia w żłobku córka upadła na głowę...

Pierwsze 10 minut po zdarzeniu był płacz ale reakcje w porządku. Zaczeliśmy jechać na pogotowie, a w tym czasie Julka się zrobiła jak z gumy, przy okazji na przemian zasypiając i wymiotując (od lekarza usłyszeliśmy że to "normalne "objawy przy lekkim wstrząśnieniu). I akurat wtedy nie mieliśmy ze sobą nic na wydzieliny. :D

 

Teraz to się z tego można śmiać, ale wtedy to byłem całkiem miętki, jadąc na pasie dla autobusów i o 30 za szybko :/

 

Także jak każdy życzyłbym sobie żeby takie coś nigdy się nie zdarzyło ale to przecież dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bardzo ładne :)

 

Mi dzisiaj poprawiły humor dwie rzeczy: pierwsza to widziałem nowe BMW 7 w wersji 30dL wygląda mega agresywnie i superslick :) Ładnie narysowali te nowe ringi, tylne lampy też piękne :good:

 

Natomiast ta druga rzecz poprawiła mi humor bardziej - doszło razem z polerką Mirka, którą nabyłem za 100PLN !!!!

Z cyklu "proście, a będziecie prości"

 

[mod=damian]http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=25&t=18382&view=unread#unread[/mod]

 

Moja wina, zapomniałem konwersji :good:

WP_20151211_0021_zpsrkva3do5.jpg

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.