Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Labek ? Super zwierzak, szczególnie do dzieci. Nasza ma teraz 7 lat a jest tak samo pogodna jak wtedy gdy była szczeniakiem.

Nasza broiła tylko do roku :), i mieszkamy w bloku ;)

 

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie, ON 3,99/l

Ostatnio w Szczecinie placilem tyle na stacji Auchan.

Kiedy sprawdzilem w domu rachunek, okazalo sie ze chyba mi zbiornik rozdelo, bo jeszcze nigdy nie weszlo mi do zbiornika ponad 80l :o

Juz nie raz docieralem do Polski na oparach, jednak tym razem, kontrolka rezerwy zapalila sie chwile przed tankowaniem.

Cos chyba nie tak :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co bardzo broją tylko mają bardzo dużo energii, którą muszą gdzieś spożytkować. Brat ma boradora ( mieszanka labradora z border collie) i jeżeli pies nie wybiega się codziennie to jest wręcz nieznośny. Biorąc takiego psa trzeba mieć świadomość że będzie się musiało z nim wyjść na minimum jeden długi spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie, ON 3,99/l

Ostatnio w Szczecinie placilem tyle na stacji Auchan.

Kiedy sprawdzilem w domu rachunek, okazalo sie ze chyba mi zbiornik rozdelo, bo jeszcze nigdy nie weszlo mi do zbiornika ponad 80l :o

Juz nie raz docieralem do Polski na oparach, jednak tym razem, kontrolka rezerwy zapalila sie chwile przed tankowaniem.

Cos chyba nie tak :dontknow:

 

Ostatnio tankowałem na Auchan w Białymstoku i miałem to samo. Do zbiornika 55l weszło mi 54 i jeszcze rezerwa nie świeciła. Widać jakąś regułę w ich działaniu. Nigdy więcej stacji przy marketach. Na dłuższą metę się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.