Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

dużo nie pali bo to WRX, a nie STI. Mam tu 2.0 z BRZ ale uturbione (270KM) a nie 2.5 jak w sti (300KM) ;)

2.5 to zabija kosztami utrzymania, jak raz się przejechałem spokojnie i zobaczyłem 14.2 na wyświetlaczu to podziękowałem ;)

 

W trasie jak wracalem z kielc spalił 7.1, ale to już pyrkałem zgodnie z ograniczeniami ;)

 

Weglus spoiler dokładałem, bo bez tego ten samochód nie istnieje :D mi się mega podoba a od środka super to wygląda w lusterku ;) środek w porównaniu do poprzednich imprez to niebo a ziemia, po weekendzie ogarnę go to coś tam wrzucę ;)

 

Polisa na końcu szkolenia mogliśmy zrobić kilkanaście kółek na tym wewnętrznym torze kartingowym (około 1000m i 14 zakrętów), to jak poszedłem trochę grubiej to wysiadłem blady, a myślę, że wykorzystałem z 50% potencjału samochodu :D mega klei, na teście łosia ciągle dostawałem naganę bo chodziło o wprowadzenie auta w poślizg a ten trzymał jak zły. Samochód jest mega i nnawet instruktorzy mysleli, że to STI bo tak ten samochód brzmi i jeździ. Od STI różni się hamulcami (trochę mniejsze), wspomaganiem kierownicy (ja mam elektryczne, tam jest hydrauliczne), zawieszenie różni się tylko amortyzatorami (sprężyny mają taką samą twardość ale są chyba krótsze bo jest minimalna różnica w numerze katalogowym). Stabilizatory i cała buda to to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi poprawił humor wypad do Krakowa na noc.

 

No i kamilu jak czytam takie rzeczy ze takie mocne auto spaliło 7 litrów to normalnie mi sie płakać chce. Dzisiaj w nocy trasa do Krakowa, poza 50km dojazdu do autostrady to ciagle a4 i 130-140 na tempomacie, zerowy ruch jak to w nocy, a spalanie 11l. I jak tu żyć? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kamilu jak czytam takie rzeczy ze takie mocne auto spaliło 7 litrów to normalnie mi sie płakać chce. Dzisiaj w nocy trasa do Krakowa, poza 50km dojazdu do autostrady to ciagle a4 i 130-140 na tempomacie, zerowy ruch jak to w nocy, a spalanie 11l. I jak tu żyć? :/

 

To tez na pewno sprawa cylindra i pojemności :) Ja jechałem teraz za Białystok, to 110-130 na ekspresówce, pare ograniczeń, przejazd przez Białystok i wylot z Warszawy i wyszło tak:

 

image.jpg

 

Co nie zmienia faktu, ze dostawienie jedynki przed wynikiem nie jest jakos bardzo problematyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chłopaki takie fury mają i narzekają na spalanie ! To mój stary biedny Cougar pali też ze 14l i co ja mam powiedzieć !? No chyba, że całkiem spokojnie to ponad 9l

 

Kamil popraw te km na KM bo mnie takie coś zawsze w oczy razi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.