Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znaleziony przez teścia Iphone na plaży w Rowach :) Jako że telefon jeszcze się nie rozładował szybko zadzwoniłem pod ostatnie połączenia co by go oddać właścicielowi..Szczęśliwy właściciel dał na "gofra" za które zagraliśmy w lotto i wygraliśmy 200 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skilsy te na pewno, moze zle wyrazilem sie ... ale na bezdotykowej sama woda to tylko oplukac da rade i tutaj sprawdza sie bardzo dobrze, zdecydowana wiekszosc brudu splywa wraz z woda

wracajac do zdjecia ... tutaj nic nie ruszane od ponad miesiaca a to daily driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
- około 10 tys. zł. Chciałoby się polifta ale... nie ten budżet raczej :)

 

No raczej nie, zostaje ph.1 ;) w zależności od przeznaczenia to może i lepiej.

 

Mi humor poprawiło zapisanie się na Track Day na Torze Poznań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zdarzyło mi się efektownie 'umyć' auta samą wodą :o

Pewnie skillsy nie te :dontknow:

Umyć to nie, ale opłukanie między dwoma myciami daje radę, ja jestem za leniwy żeby co tydzień myć więc na przemian mycie ręczne i opłukanie bezdotykiem daje radę przy dobrym wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli przebywam nad morzem i mimo, ze jechalem w ogromnej ulewie, a przez dwa dni padało to auto jest dalej nieskazitelnie czyste... Dla mnie to ogromna odskocznia w porównaniu do mega brudnych deszczy na Slasku i koniecznosci plukania auta oo każdym z nich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.