Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MG jest według mnie za drogie. Są inne firmy, które robią to taniej i również dobrze co MG.

Hmmm, jak widzę na ich stronce jakie fury obsługują, to myślę, że po prostu jest to kilka półek wyżej niż astra i poniżej pewnego poziomu finansowego nie schodzą.Poza tym te 3 tysie to kolektory, katy, środkowy+końcowy? Jeżeli tak, to wyjątkowo tanio. Do mojego funcara zawołali 6, jak bym miał robić markowo (eisenmann+schmiedmann) to wyszłoby ponad 10.

Czy drogo czy tanio- o wszystkim decyduje rynek. A na nim MG markę ma wyrobioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, kompletnie nie mam rozeznania, byłeś zainteresowany ich produktami bo wiesz, że są dobre, czy po prostu przekonało Cię ich 'portfolio'?

Bo to, że robią grube fury, to widać po zdjęciach, ale czy ich produkty są naprawdę tak dobre, żeby ktoś w nowym F12 decydował się zrzucić fabryczny układ i zastąpić go od MG? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w Sirku DP ze sportowym katem 2 lata i w sumie poza jednym rozpięciem mocowania od wibracji spowodowanych półosiami nic złego się nie działo.

 

Co nie zmienia faktu, że teraz w AMGu wolałem dołożyć 2400 w salonie i miec głośniejszy Performance z klapami założony przez tęgie głowy w Affalterbach, niż klepać coś na migomacie w MG. Jakoś coś by mi nie pasowało z zakładaniem czegoś nie ori do takiego auta ;)

 

Ewońiusz, zazdraszczasz dźwięku i dlatego tak piszesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w Sirku DP ze sportowym katem 2 lata i w sumie poza jednym rozpięciem mocowania od wibracji spowodowanych półosiami nic złego się nie działo.

 

Co nie zmienia faktu, że teraz w AMGu wolałem dołożyć 2400 w salonie i miec głośniejszy Performance z klapami założony przez tęgie głowy w Affalterbach, niż klepać coś na migomacie w MG. Jakoś coś by mi nie pasowało z zakładaniem czegoś nie ori do takiego auta ;)

 

Ewońiusz, zazdraszczasz dźwięku i dlatego tak piszesz :mrgreen:

 

Popieram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, czy słowo dopłata ma aż tak trudne znaczenie do zrozumienia?

 

Porównujesz kompletnie nowy wydech do pewnie dołożenia zmienionych tłumików końcowych. Pełen układ do A45 masz w granicach 20k. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że teraz w AMGu wolałem dołożyć 2400 w salonie i miec głośniejszy Performance z klapami założony przez tęgie głowy w Affalterbach, niż klepać coś na migomacie w MG. Jakoś coś by mi nie pasowało z zakładaniem czegoś nie ori do takiego auta ;)

 

Mercedes znajduje się gdzieś w ogonku poważnych samochodów które usprawniają. No może przesadziłem, niech będzie ściślej - mały mercedes jest w okolicach kręgosłupa lędźwiowego lol

 

MG zna się na rzeczy – polecam, choć z moim zleceniem sobie nie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolektor wydechowy z rajdówki - co najdziwniejsze kopia oryginału który dostarczyłem. :) Kolektorek jest może trochę dziwny, ale niezbyt skomplikowany. Dość powiedzieć, że byłem pewien że dla nich to będzie bułka z masłem. :)

Sprawa trwa już kilka miesięcy, w międzyczasie coś mi jeszcze wykonali (wyszło bardzo ładnie), natomiast temat kolektora, po kilkukrotnym przesuwaniu terminu wykonania, wydaje się rozpływać we mgle. Kontakt też osłabł, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi na kompie o darmowym windows10 wyskoczyło :D .29 lipca ma być gotowy :D

Mam nadzieje że szybciej będzie to chodziło niż 7 której włączanie mnie drażni okrutnie na lapku, pomimo bardzo dobrego sprzętu i5,6gb ram,1024 gb twardego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.